7.5
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

HOTEL de la POSTE

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


HOTEL de la POSTE in Esch-sur-Alzette, Luxemburg, onderscheidt zich als een luxueus 4-sterrenhotel met een verfijnde Art Deco-stijl. Gelegen op slechts 500 meter van het treinstation van Esch-sur-Alzette, biedt het hotel klassieke kamers voorzien van moderne gemakken zoals gratis WiFi en ruime, privébadkamers. De accommodatie heeft verschillende kamertypes, waaronder de Deluxe Double Room met balkon en de Comfort Double Room, beide met een flatscreen-tv en koffie- en theefaciliteiten. Voor extra comfort zijn de kamers uitgerust met geluidsdichte muren, die bijdragen aan een rustige en comfortabele verblijfservaring.

Gasten van HOTEL de la POSTE kunnen hun dag beginnen met een vers continentaal ontbijt dat diverse heerlijke opties biedt, zoals vers brood, viennoiseries, en huisgemaakte gebakjes. Er is eveneens een restaurant aanwezig voor diners, en roomservice is beschikbaar voor gasten die liever in hun kamer dineren. Het hotel biedt tal van faciliteiten, waaronder een 24-uursreceptie, privéparkeergelegenheid, en een luchthavenshuttle. Huisdieren zijn welkom tegen een toeslag, daarnaast is er ook een breed scala aan diensten zoals was- en strijkservices.

De locatie van HOTEL de la POSTE in Esch-sur-Alzette is gunstig voor zowel zakelijke reizigers als toeristen dankzij de nabijheid van vervoer en voorzieningen. De stad zelf biedt culturele bezienswaardigheden en een levendige sfeer met activiteiten zoals live muziek en optredens. Met een beoordeling van 7.5 uit 271 beoordelingen op basis van gastervaringen, streeft het hotel ernaar om een betrouwbare keuze te zijn voor zowel kortere verblijven als langere vakanties in de regio.



Faciliteiten in HOTEL de la POSTE

Eten en drinken
  • Bar
  • Dieetwensen op aanvraag
  • Restaurant
Service
  • Bagage-opslag
Badkamer
  • Bad of douche
  • Douche
  • Haardroger
  • Ligbad
  • Toiletartikelen
  • Toiletbeugel
  • WC
Slaapkamer
  • Balkon of Terras
  • Bureau
  • Flatscreen televisie
  • Geluiddichte kamer
  • Kluis
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Strijkvoorzieningen
  • Telefoon
  • TV
Woon gedeelte
  • Kabeltelevisie
  • Strijkijzer
  • Verwarming
  • Waterkoker
Internet
  • Gratis Wifi
Parkeren
  • Openbaar Parkeren
  • Parkeerplaats
Diensten receptie
  • Express check-in/check-out
Schoonmaak service
  • Wasservice
Huisdieren
  • Huisdieren toegestaan
Algemeen
  • Lift
Buiten
  • Terras
  • Tuin
Diensten algemeen
  • Luchthaven shuttle

In de omgeving

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je HOTEL de la POSTE zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van HOTEL de la POSTE via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor HOTEL de la POSTE. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in HOTEL de la POSTE.
Bij Hotels.nl kun je HOTEL de la POSTE reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in HOTEL de la POSTE, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

HOTEL de la POSTE ligt 537 meter van het centrum van Luxemburg.

HOTEL de la POSTE beschikt over een luchthaven shuttle. Neem contact op met het hotel voor verdere informatie.

HOTEL de la POSTE heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

HOTEL de la POSTE heeft een restaurant. Neem contact op met het hotel om een tafel te reserveren.

HOTEL de la POSTE staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.

HOTEL de la POSTE heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.