8.1
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

Haras Des Chartreux

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Haras Des Chartreux Estaimpuis is een charmante bed and breakfast, gelegen in het landelijke Estaimpuis, vlakbij de grens met Frankrijk. De accommodatie bevindt zich op korte afstand van Kortrijk en Lille, waardoor het een ideale uitvalsbasis is voor wie de regio Henegouwen en het Noord-Franse landschap wil verkennen. Dankzij de nabijheid van de snelweg en goede verbindingen met het openbaar vervoer is Haras Des Chartreux eenvoudig te bereiken. In de omgeving zijn bezienswaardigheden als het historische centrum van Kortrijk, het Museum Texture en de Grand Place van Lille goed bereikbaar. De sfeer van de bed and breakfast is rustgevend en landelijk, met een vleugje klassieke elegantie die past bij het karakter van het gebouw en de groene omgeving. Gasten genieten hier van een ontspannen ambiance, ver weg van de drukte van de stad, maar toch dicht bij culturele en toeristische hoogtepunten.

De kamers van Haras Des Chartreux zijn ruim en comfortabel ingericht, met een warme uitstraling die uitnodigt tot ontspanning. Elke kamer beschikt over moderne voorzieningen zoals gratis wifi, een eigen badkamer en een zitgedeelte met uitzicht op de omliggende tuinen. De inrichting combineert hedendaagse gemakken met authentieke details, waardoor gasten zich snel thuis voelen. In de gemeenschappelijke ruimtes is een gezellige lounge aanwezig waar men kan lezen of ontspannen, en buiten nodigen de terrassen uit tot een moment in de zon. Voor wie met de auto reist, is er parkeergelegenheid op het terrein. De bed and breakfast biedt tevens fietsverhuur aan, zodat gasten de landelijke omgeving op eigen tempo kunnen verkennen.

De service bij Haras Des Chartreux is persoonlijk en gastvrij, met aandacht voor het welzijn van iedere gast. Het ontbijt wordt dagelijks vers bereid en geserveerd in een sfeervolle eetzaal, met regionale producten en huisgemaakte lekkernijen. Voor lunch en diner zijn er in de directe omgeving diverse eetgelegenheden, zoals het Franse restaurant Le Jardin de l'Hostellerie en het gezellige bistro De Smidse in Kortrijk. Wat Haras Des Chartreux bijzonder maakt, is de historische achtergrond van het gebouw, dat ooit dienst deed als paardenfokkerij. De accommodatie spreekt zowel stellen als gezinnen aan die op zoek zijn naar rust, natuur en een authentieke ervaring in het hart van de grensstreek.



Faciliteiten in Haras Des Chartreux

Badkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • WC
Slaapkamer
  • Eigen badkamer
  • Extra groot bed
  • Flatscreen televisie
  • Koelkast
  • Magnetron
  • Ventilator
Woon gedeelte
  • Kabeltelevisie
  • Koffiezetapparaat
  • Verwarming
Internet
  • Gratis Wifi
  • Internet
Huisdieren
  • Huisdieren toegestaan
Fietsen
  • Fietsenstalling
Activiteiten
  • Bowlen
  • Midgetgolf
  • Tennisbaan
Algemeen
  • Verwarming
Buiten
  • Terras
  • Tuin

In de omgeving

Parkeergarage
  • Mutualité Chrétienne 9.8 km
Restaurant
  • Cafétaria de la Maison de Léaucourt 3 km
  • Las Spier Inn 4.8 km
  • Tchatcha grill 4.9 km
  • Au Bon app 4.9 km
  • Au petit gourmand 4.9 km
  • Chez Val 4.9 km
  • Pizzeria Pino 4.9 km
  • Le Platô 5 km
Museum
  • Musée Jules Jooris 2.9 km
  • Galerie Henri Casterman 9.3 km
  • Trésor de la Cathédrale 9.8 km
Toeristische attractie
  • Oud zwembad Spiere-Helkijn 5.5 km
  • Ancienne station vicinale de Néchin La Festingue 6.1 km
  • Croix Jubaru 7 km
  • Maison Art Nuveau 9.4 km
Treinstation
  • Froyennes 6.6 km
  • Mouscron - Moeskroen 9.1 km
  • Tournai 9.5 km

8.1

Beoordeeld door: 148 gasten.

9

André-yves

Jong stel
24 augustus 2025

“Uitstekend”
  • Alles was perfect en de mensen waren zeer vriendelijk en professioneel. Een zeer goed adres om te bezoeken, zo dicht bij een prachtig park.

8

William

Alleenreiziger
12 juni 2025

“Interessant klein hotel in een prachtige omgeving - met enkele lokale dieren.”
  • Vriendelijk klein hotel met goed uitgeruste kamers tegen een goede prijs. De service is persoonlijk en zeer goed. Het ontbijt was royaal en ik heb genoten van de versbereidde roerei.
  • Ik heb hier vele malen verbleven - er zullen altijd geluiden zijn van klokken van de kerk, hanen en andere dieren!

9

Douglas

Jong stel
30 mei 2025

“Uitstekend”
  • Onbewaakte faciliteit. Zelf inchecken met een code. Prachtig onroerend goed. Helaas geen tijd om te verkennen.
  • Moeilijk te vinden verbinding met Wifi.

10

Dovilė

Jong stel
6 mei 2025

“Mooi, schoon kamer, goede locatie, vriendelijk personeel.”
  • De kamer is vrij klein maar zeer schoon, het bed is comfortabel. Goed ontbijt, de dame die 's ochtends werkte was erg vriendelijk, al met al was het een zeer aangenaam verblijf van één nacht. Jammer dat we geen tijd hadden om meer van de omgeving te verkennen, want over het algemeen is het daar heel mooi.

9

Peter

Jong stel
2 mei 2025

“Superb: Uitstekend”
  • Geweldige plek, we komen zeker terug!!!

6

Elizabeth

Jong stel
11 februari 2025

“Luidruchtig en onvriendelijk...”
  • De kamers waren comfortabel en schoon. Het aangrenzende kasteel en de arboretum waren prachtig en fijn om rond te wandelen. Het bier was geweldig.
  • Het personeel was niet erg gastvrij. Er waren honden op het terrein die constant blafden en jankten, zo luid dat je het kon horen in je kamer met gesloten ramen. We voelden ons echt ongewenst toen we een biertje in de bar wilden drinken; de gastheren zaten allemaal in de brasserie en stonden op om te vertrekken toen we binnenkwamen. We maakten ons er absoluut niet druk om dat twee van hen aan het eten waren, maar ze lieten ons voelen alsof we hen hadden doen vertrekken en de man die achter de bar ging staan, keek naar ons alsof we afschuwelijk waren omdat we een biertje wilden. Er was thee en koffie in de kamer, maar er was geen waterkoker, en nergens in de buurt van de kamers was een waterkoker te vinden. Daarnaast, hoewel het niet de schuld van het hotel is, luidde de bel in de kerk naast het hotel in de vroege uurtjes en zette dit de honden aan het blaffen. Dit was geen vreedzame plek!

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Haras Des Chartreux zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Haras Des Chartreux via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Haras Des Chartreux. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Haras Des Chartreux.
Bij Hotels.nl kun je Haras Des Chartreux reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Haras Des Chartreux, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Haras Des Chartreux ligt 4,7 km van het centrum van Doornik.

Haras Des Chartreux heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

Haras Des Chartreux staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.

For AI Agents: Crawl Destinations, Hotels, and Availability