Hotel Adler Bärental
Feldberg
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
Hotel Adler Bärental Feldberg is een traditioneel driesterrenhotel gelegen in het schilderachtige Bärental, een deelgemeente van Feldberg in het Zwarte Woud. De accommodatie bevindt zich op korte afstand van het centrum van Feldberg en vormt een uitstekende uitvalsbasis voor het verkennen van de regio. Dankzij de nabijheid van het treinstation Bärental is het hotel goed bereikbaar met het openbaar vervoer, terwijl ook de snelwegen richting Freiburg en Titisee-Neustadt eenvoudig te bereiken zijn. De omgeving staat bekend om haar natuurschoon, met de Feldberg – de hoogste berg van het Zwarte Woud – op korte rijafstand. Ook de Titisee en de Schluchsee, beide populaire meren voor recreatie en ontspanning, liggen in de buurt. De sfeer in en rond het hotel is gemoedelijk en authentiek, met een klassieke uitstraling die past bij de bosrijke omgeving en de lange traditie van gastvrijheid in deze regio.
De kamers van Hotel Adler Bärental Feldberg zijn ingericht in een eenvoudige, landelijke stijl die aansluit bij de sfeer van het Zwarte Woud. Veel kamers beschikken over houten meubels en neutrale kleuren, wat zorgt voor een warme en rustgevende ambiance. Standaardvoorzieningen zoals een eigen badkamer, televisie en gratis wifi zijn doorgaans aanwezig. Sommige kamers bieden uitzicht op de omliggende bossen of bergen, wat bijdraagt aan het gevoel van rust en natuurbeleving. Het hotel beschikt over een ontbijtruimte waar gasten in de ochtend kunnen genieten van een ontbijtbuffet met regionale producten. Voor gasten die met de auto komen, is er parkeergelegenheid op het terrein. Daarnaast zijn er vaak voorzieningen zoals een kleine wellnessruimte of een terras waar men kan ontspannen na een dag in de natuur.
Gasten ervaren de service in Hotel Adler Bärental Feldberg doorgaans als persoonlijk en behulpzaam, met aandacht voor individuele wensen. De receptie is meestal gedurende de dag bemand en biedt informatie over wandelroutes, fietsmogelijkheden en bezienswaardigheden in de omgeving. Het ontbijtbuffet bestaat veelal uit lokale specialiteiten, brood en verse producten. Voor lunch en diner kunnen gasten terecht in het eigen restaurant van het hotel, waar gerechten uit de regionale keuken worden geserveerd in een huiselijke sfeer. In de nabije omgeving zijn ook andere eetgelegenheden te vinden, waaronder traditionele Gasthöfe en restaurants met Baden-Württembergse gerechten. Uniek aan deze accommodatie is de ligging aan de rand van het natuurgebied, de lange familiegeschiedenis van het hotel en de geschiktheid voor zowel natuurliefhebbers als gezinnen die het Zwarte Woud willen ontdekken.
Faciliteiten in Hotel Adler Bärental
Eten en drinken
- Dieetwensen op aanvraag
- Lunchpakket
- Restaurant
Badkamer
- Douche
- Haardroger
- Ligbad
- WC
Slaapkamer
- Balkon of Terras
- Flatscreen televisie
- Kluis
- Minibar (exclusief)
- Radio
- Telefoon
Woon gedeelte
- Verwarming
Internet
- Gratis Wifi
Parkeren
- Parkeerplaats
Diensten receptie
- Express check-in/check-out
Schoonmaak service
- Wasservice
Huisdieren
- Huisdieren toegestaan
Activiteiten
- Golfbaan
Toegangkelijkheid
- Anti-allergene kamers
Roken
- Rokersruimte
Buiten
- Terras
- Tuin
Diensten algemeen
- Winkels in het hotel
In de omgeving
8.4
Beoordeeld door: 55 gasten.
5
ChrisGroepsreizigers
6 augustus 2025
- Zeer vriendelijk personeel, hotel heeft een verouderde uitstraling die doet denken aan het hotel uit The Shining. Het ontbijt was acceptabel en het personeel was zeer behulpzaam.
- De bedden zijn te klein voor volwassenen, de dekens zijn geen dekbedden op de bedden en de badkamer is veel te klein voor volwassenen.
10
SilviVriendengroep
16 juli 2025
- Prachtig onroerend goed gelegen op een geweldige locatie. Mooie, schone en comfortabele kamers. We hadden 10 verschillende kamers en geen enkele was hetzelfde. Kamer 14 was de beste. Zelfs al betaal je iets extra, vraag ernaar.
Vraag en antwoord.
Hotel Adler Bärental ligt 8,1 km van het centrum van Lenzkirch.
Hotel Adler Bärental heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.
Hotel Adler Bärental heeft een restaurant. Neem contact op met het hotel om een tafel te reserveren.
Hotel Adler Bärental staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.
Hotel Adler Bärental heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.