Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
Hotel am Rathaus Flensburg is een centraal gelegen hotel in het hart van Flensburg, een historische stad in het uiterste noorden van Duitsland, vlakbij de grens met Denemarken. De accommodatie bevindt zich op loopafstand van het stadhuis en het sfeervolle oude centrum, waar karakteristieke koopmanshuizen en de levendige haven de toon zetten. Flensburg staat bekend om zijn maritieme verleden en de nabijheid van de Oostzee, waardoor het een aantrekkelijke bestemming is voor zowel cultuur- als natuurliefhebbers. Vanuit het hotel zijn bezienswaardigheden zoals het Schifffahrtsmuseum, de Flensburger Förde en de winkelstraten eenvoudig te bereiken. Dankzij de centrale ligging is het hotel goed bereikbaar per trein, bus en auto, en vormt het een ideale uitvalsbasis voor een bezoek aan de stad of de regio Sleeswijk-Holstein. De sfeer in het hotel is doorgaans ongedwongen en gastvrij, met een mix van klassieke en moderne elementen die aansluiten bij de historische ambiance van de stad.
De kamers in Hotel am Rathaus Flensburg zijn functioneel ingericht en bieden comfort voor zowel korte als langere verblijven. Afhankelijk van het kamertype zijn de kamers voorzien van een eigen badkamer, een werkplek en basisvoorzieningen zoals televisie en gratis wifi. De inrichting is eigentijds, met lichte kleuren en praktische meubels die bijdragen aan een aangename verblijfservaring. Voor gasten die met de auto komen, zijn er vaak parkeermogelijkheden in de directe omgeving van het hotel. Het hotel beschikt doorgaans over een ontbijtzaal waar 's ochtends een gevarieerd ontbijtbuffet wordt geserveerd, met zowel lokale als internationale opties. Extra faciliteiten zoals een lift en bagageopslag zijn aanwezig, waardoor het hotel ook geschikt is voor gezinnen en zakenreizigers die waarde hechten aan gemak en bereikbaarheid.
Gasten kunnen rekenen op een persoonlijke en toegankelijke service, waarbij het personeel doorgaans goed bereikbaar is voor vragen en ondersteuning. De receptie is meestal gedurende ruime openingstijden bemand, zodat in- en uitchecken soepel verloopt. Het ontbijt wordt in een lichte, informele ruimte geserveerd en bestaat uit verse broodjes, fruit, zuivel en warme dranken. Voor lunch en diner zijn er in de directe omgeving diverse restaurants en cafés, waaronder traditionele Duitse eetgelegenheden en internationale keukens. Unieke kenmerken van Hotel am Rathaus Flensburg zijn de ligging in een historisch stadsdeel, de combinatie van moderne voorzieningen en authentieke details, en de brede doelgroep: zowel stellen, gezinnen als zakelijke gasten vinden hier een geschikte uitvalsbasis voor hun verblijf in Flensburg.
Faciliteiten in Hotel am Rathaus
Eten en drinken
- Dieetwensen op aanvraag
- Lunchpakket
Service
- Bagage-opslag
Badkamer
- Bad of douche
- Douche
- Haardroger
- Ligbad
- Toiletartikelen
- Toiletbeugel
- WC
Slaapkamer
- Airconditioning
- Bureau
- Flatscreen televisie
- Kluis
- Radio
- Telefoon
- TV
Woon gedeelte
- Kabeltelevisie
- Verwarming
Internet
- Gratis Wifi
Parkeren
- Openbaar Parkeren
- Parkeerplaats
Huisdieren
- Huisdieren toegestaan
Algemeen
- Lift
Toegangkelijkheid
- Anti-allergene kamers
In de omgeving
7.7
Beoordeeld door: 2159 gasten.
7
MortenJong stel
7 september 2025
- Het was een vrij interessante ervaring. Het hotel is officieel een museum van de jaren '60. De lift stamt uit 1966 en ik ben er vrij zeker van dat dit ook geldt voor de rest van het hotel. Ik heb in slechtere hotels verbleven en ik heb zeker ook in betere hotels verbleven. Ik heb er een voorkeur voor dat een hotel een bepaalde eigen identiteit of charme heeft die je niet terugvindt bij de grotere ketens.
- Hoewel het interessant is om in een hotel te verblijven dat niet "weer een keten" is, biedt dit hotel niets bijzonders. De roerei bij het ontbijt was te veraf gekookt. De gekookte eieren waren hardgekookt. Het ontbijt was over het algemeen "voldoende". We werden wakker van veel lawaai van vuilniswagens en leveringen buiten de ramen. Alles lijkt en voelt oud en gedateerd aan. Bij de receptie is er een koelkast waar je een fles bier kunt kopen, maar geen bar. Er is verder niets echt fout met de plek, maar ik kon niet anders dan het gevoel hebben dat het iets goedkoper had moeten zijn gezien de algemene versleten uitstraling en de "net voldoende" niveaus van alles.
10
NicholasJong stel
5 september 2025
- een uitstekend hotel voor een redelijke prijs
8
DonaldJong stel
24 augustus 2025
- De hotelkamer was schoon, opgeruimd en goed onderhouden. Het personeel was zeer vriendelijk en gastvrij. De toegang was goed. Al met al een aangenaam verblijf.
- Ontbreken van thee- en koffiefaciliteiten TV vastgeschroefd, niet verstelbaar
7
NilsJong stel
13 augustus 2025
- Locatie, schoon
- Kleine kamer
9
JohnJong stel
21 juni 2025
- Vriendelijk en behulpzaam personeel. Een goed ontbijt.
- De airconditioning werkt wanneer de ramen gesloten zijn, maar schakelt automatisch uit, waardoor we 's nachts te warm wakker bleven worden.
10
MengAlleenreiziger
27 april 2025
- Goede locatie en standaard Duits ontbijt.
- De geluidsisolatie is niet zo goed. Je kunt mensen horen lopen en praten in de omgeving.
10
LuisJong stel
27 april 2025
- De parkeerplaats is groot genoeg voor een SUV. De kamer en het hotel als geheel waren schoon. Goed ontbijt.
8
DanielZakenreiziger
22 april 2025
- Geweldige locatie nabij de voetgangerszone met veel restaurants. Naast het hotel bevindt zich een parkeerterrein. De kamers zijn schoon en beschikken over een comfortabel bed.
6
MortenJong stel
19 april 2025
- Vriendelijk en behulpzaam personeel. Mooie locatie. Schoon en netjes. Aangename bedden.
- Ik vond de kamertemperatuur een beetje koud. Het was 21 graden. Ik zette de verwarming/ radiator op de hoogste stand, maar er gebeurde niets. Hoe dan ook, terwijl ik met het dekbed sliep was het prima, maar voordat ik onder de dekens kroop was het oncomfortabel.
8
Agent:Jong stel
11 maart 2025
- Eerlijk oud hotel op een vrij goede locatie, op een langere loopafstand van het bus-/treinstation. Ook dicht bij verschillende stadsattracties (restaurants, kerken, gemakswinkels) voor toeristen. Koelkast op de kamer, zeer handig voor het opslaan van drankjes en voedsel. Airconditioning op de kamer. Gemakswinkel in de buurt, die laat open is. Al met al: een zeer prettig en praktisch verblijf!
- Kleine opmerkingen: Het hotel ziet er een beetje oud en versleten uit. Veel restaurants in de omgeving sluiten de keuken vroeg, waardoor je rond 22:30 uur geen voedsel kunt krijgen.
8
VeerleJong stel
6 maart 2025
- Een warm welkom, nette schone kamer en een zeer goed ontbijt.
- Het tapijt in de kamer. En we hebben een voorkeur voor een douche, het bad is niet zo gemakkelijk om in te stappen.
Vraag en antwoord.
Hotel am Rathaus ligt 282 meter van het centrum van Flensburg.
Hotel am Rathaus heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.
Hotel am Rathaus staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.
Hotel am Rathaus heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.