8.3
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

Lindner Hotel Frankfurt Main Plaza, part of JdV by Hyatt

Beschikbaarheid ophalen...


Informatie over de accommodatie


Het Lindner Hotel Frankfurt Main Plaza, onderdeel van JdV by Hyatt, biedt hoogwaardige accommodatie in het hart van Frankfurt am Main. Met een beoordeling van 8,3 uit 1154 beoordelingen, belichaamt het hotel luxe met zijn ruime kamers en adembenemende uitzichten over de stad. Het hotel beschikt over verschillende kamertypes, waaronder Deluxe King en Twin kamers, enkele met een kitchenette of skyline-uitzicht. Elke kamer is voorzien van moderne faciliteiten zoals airconditioning, een minibar en een flatscreen-tv, wat zorgt voor een comfortabel verblijf. De accommodaties zijn ontworpen met oog voor zowel esthetiek als functionaliteit, wat bijdraagt aan een aangename ervaring voor de gasten.

Op culinair gebied biedt het Lindner Hotel Frankfurt Main Plaza diverse eetgelegenheden die aan uiteenlopende smaken tegemoet komen. Dineren is mogelijk in de restaurants van het hotel, variërend van de Amerikaanse keuken in New Brick tot regionale specialiteiten in Gang und Gäbe. Gasten kunnen ook ontspannen in Harry's New York Bar, die tot laat in de nacht is geopend. Tevens biedt het hotel faciliteiten zoals een fitnesscentrum, zwembad, sauna en een spa/wellnesscentrum, waardoor gasten kunnen genieten van zowel actieve als ontspannende momenten tijdens hun verblijf.

De locatie van het hotel is ideaal voor het verkennen van de omliggende bezienswaardigheden. Het bevindt zich nabij het bekende Museumsufer, een museumwijk die een scala aan culturele bezienswaardigheden biedt. Ook de traditionele ciderhuizen van Sachsenhausen liggen op korte afstand, waardoor gasten de lokale cultuur kunnen ervaren. Het hotel is bovendien gezinsvriendelijk, met speciale voordelen voor kinderen en een beleid dat kinderen tot en met 5 jaar in een beschikbaar kinderbedje gratis laat verblijven. Huisdieren zijn toegestaan op aanvraag, met mogelijk bijkomende kosten, en internet is gratis beschikbaar in alle ruimtes van de accommodatie.



Faciliteiten in Lindner Hotel Frankfurt Main Plaza, part of JdV by Hyatt

Eten en drinken
  • Bar
  • Dieetwensen op aanvraag
  • Restaurant
Service
  • Bagage-opslag
Badkamer
  • Bad of douche
  • Badjas
  • Haardroger
  • Toiletartikelen
  • WC
Slaapkamer
  • Airconditioning
  • Bureau
  • Flatscreen televisie
  • Kitchenette
  • Kluis
  • Koelkast
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Magnetron
  • Minibar (exclusief)
  • Radio
  • Strijkvoorzieningen
  • Telefoon
  • TV
Woon gedeelte
  • Verwarming
  • Waterkoker
Internet
  • Gratis Wifi
Parkeren
  • Openbaar Parkeren
  • Parkeerplaats
Diensten receptie
  • Express check-in/check-out
Schoonmaak service
  • Wasservice
Zakelijke faciliteiten
  • Vergaderzaal
Wellness
  • Binnenzwembad
  • Fitnessruimte
  • Sauna
  • Wellness centrum
Huisdieren
  • Huisdieren toegestaan
Algemeen
  • Lift
Toegangkelijkheid
  • Anti-allergene kamers
Roken
  • Rokersruimte

In de omgeving

8.3

Beoordeeld door: 1160 gasten.

8

Andy

Groepsreizigers
20 maart 2025

“Zeer goed”
  • Mooie kamers
  • Te duur

5

Jasmine

Zakenreiziger
13 maart 2025

“Voldoende”
  • Geweldig ontbijt en een klein buitenterras Goede locatie
  • Zeer onbeschoft personeel bij de receptie bij aankomst - Reis veel en heb dit nog nooit meegemaakt Panoramisch uitzicht gesloten - gevraagd of het mogelijk was om het te openen - geen tijd, ondanks dat ze aan het praten waren... Nachttafels waren zeer vuil en plakkerig met vlekken Geen badjas in de kamer Tweede verdieping zeer rumoerige straat Verwacht meer van een **** hotel!!!!

7

Oleg

Gezin met kinderen
3 maart 2025

“Goed”
  • Geweldige locatie en prachtig uitzicht. We hebben onze kamer zonder problemen op de receptie opgewaardeerd. We kregen een extra bed. Het uitzicht is geweldig, recht op de rivier en een brug. Voldoende ontbijt. Het zwembad is leuk en de sauna functioneert goed. Het water in het zwembad is iets aan de frisse kant, maar het was toch leuk voor de kinderen.
  • De geur. Voor een dergelijke locatie is het jammer, ze hebben een probleem met de riolering, iets onder de eerste verdieping. Deze geur is overal aanwezig: wanneer je gaat ontbijten, wanneer je naar de Hamam gaat, wanneer je de lift inloopt en in de gym. De aandacht voor kleine details ontbreekt. Er is een gym, maar sommige apparatuur is kwijt of kapot. En het bevindt zich onder de sauna, zonder ventilatie. Ik kon daar niet langer dan 20 minuten blijven. De ventilatie in het toilet van mijn kamer werkte niet. Ik denk dat dit hotel 5-10 jaar geleden een behoorlijke 4 sterren was en nu wat opknapwerk nodig heeft.

8

Sally

Gezin met kinderen
3 maart 2025

“Zeer goed”
  • Ontbijt fantastisch. Hotelkamer mooi en ruim voor vier personen. Uitstekende locatie aan de rivier. Prachtige wandeling langs de rivier naar de oude stad.
  • Het zwembad is zeer klein in vergelijking met de foto op de website. De fitnessruimte is ook erg klein met slechts één loopband. Het is goed, zolang je er alleen in bent!

8

Mohamed

Gezin met kinderen
25 februari 2025

“Zeer goed”
  • De locatie is geweldig, het personeel was zeer goed, het ontbijt is in orde maar biedt niet veel opties.
  • De kamer rook ongezellig en leek stoffig.

8

Lucian

Groepsreizigers
24 februari 2025

“goede keuze”
  • Mooi hotel, prachtig uitzicht.
  • de sportschool was niet zo gemakkelijk toegankelijk