8.2
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

Aparthotel Adagio Access Freiburg

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Aparthotel Adagio Access Freiburg biedt moderne en comfortabele accommodatiemogelijkheden in Freiburg im Breisgau, Duitsland. Gelegen op Eugen Martin Strasse 1, is dit hotel ideaal voor zowel zakelijke reizigers als vakantiegangers, met voorzieningen zoals familie- en rookvrije kamers en een ontspannend terras. De kamers zijn uitgerust met airconditioning, geluidsdichte muren, en een flatscreen-tv met satellietkanalen. Voor extra gemak beschikken de studio's over een goed uitgeruste keuken met een kookplaat, koelkast en magnetron. Gasten genieten hier bovendien van snelle WiFi, een 24-uursreceptie en een scala aan faciliteiten die zorgen voor een aangenaam verblijf.

Het hotel bevindt zich op een gunstige locatie in de stad Freiburg, bekend om zijn historische architectuur en schilderachtige omgeving. Gasten hebben eenvoudig toegang tot het openbaar vervoer en de nabijheid van diverse lokale attracties, maakt het een uitstekende keuze voor reizigers die de stad willen verkennen. Met uitstekende beoordelingen van meer dan 6000 reviews en een score van 8,2, wordt het hotel alom gewaardeerd om zijn services en voorzieningen. Er is privéparkeergelegenheid beschikbaar, hoewel reserveren niet mogelijk is en er kosten aan zijn verbonden.

Aparthotel Adagio Access Freiburg streeft naar hoge hygiënestandaarden en biedt betrouwbare services zoals contactloos in- en uitchecken, en gerenommeerde schoonmaakpraktijken. Er zijn speciale voorzieningen voor gasten met een lichamelijke beperking en allergievrije kamers beschikbaar. Het hotel staat huisdieren toe tegen een vergoeding en biedt dagelijks een smakelijk continentaal ontbijtbuffet aan. Gasten kunnen ook profiteren van extra services zoals wasservice, bagageopslag en een minimarkt ter plaatse. Dit alles maakt de accommodatie een topkeuze voor zowel korte als langere verblijven.



Faciliteiten in Aparthotel Adagio Access Freiburg

Eten en drinken
  • Dieetwensen op aanvraag
Service
  • Bagage-opslag
Badkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • Toiletartikelen
  • WC
Slaapkamer
  • Airconditioning
  • Flatscreen televisie
  • Geluiddichte kamer
  • Kitchenette
  • Kluis
  • Koelkast
  • Magnetron
  • Radio
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Senseo Koffiezetapparaat
  • TV
Woon gedeelte
  • Eethoek
  • Keuken
Internet
  • Gratis Wifi
Parkeren
  • Openbaar Parkeren
  • Parkeerplaats
Diensten receptie
  • Express check-in/check-out
Schoonmaak service
  • Wasservice
Huisdieren
  • Huisdieren toegestaan
Algemeen
  • Lift
Toegangkelijkheid
  • Anti-allergene kamers
Gehandicapen toegang
  • Mindervaliden kamers
Roken
  • Rokersruimte
Buiten
  • Terras
Diensten algemeen
  • Winkels in het hotel

In de omgeving

8.2

Beoordeeld door: 6268 gasten.

8

Luisa

Gezin met kinderen
6 augustus 2025

“Zeer goed”
  • De kamers waren schoon en modern. De bedden waren comfortabel. Het ontbijt was het typische ontbijt van een zakenhotel - geen poespas, maar goed.
  • de brandalarm heeft een licht dat 's nachts erg irritant was.

10

Bonna

Jong stel
6 augustus 2025

“Geweldige plek om te verblijven.”
  • geweldige locatie, schoon, comfortabel en zeer aardige receptie.
  • geen

7

Saitel

Vriendengroep
5 augustus 2025

“Goede vakantiebestemming!”
  • De kamers hebben een zeer aangenaam ontwerp (behalve de ramen). Het personeel is super vriendelijk. De spellen op de begane grond bieden een uitstekende gelegenheid om met vrienden te delen.
  • - Het brandalarm is in het gebouw twee keer afgegaan (in 4 dagen). Veiligheid voorop, natuurlijk, maar het is zeer verontrustend. - De ramen kunnen niet volledig open, waardoor de ventilatie in de kamer slecht is. - Er is maar één hondenkom in het hotel bij de ingang.

7

Tomáš

Jong stel
3 augustus 2025

“Goed”
  • Alles was goed. De kamers waren schoon, goed uitgerust en er waren geen zichtbare beschadigingen aan het meubilair.
  • We wilden dat het ontbijt om 7.00 uur zou beginnen. We kwamen om 8.00 uur en slechts een deel van het ontbijtaanbod was klaargemaakt. Wat ik niet prettig vond, was dat ik na de eerste nacht om een extra kussen vroeg. De medewerker aan de receptie maakte ergens een aantekening, maar tot op heden wacht ik nog steeds op het kussen. :)

10

Noël

Groepsreizigers
3 augustus 2025

“Uitzonderlijk”
  • Zeer goed hotel! Mooi kamer, schoon en we werden naar een geweldige eetgelegenheid geleid :)

6

Ralph

Jong stel
1 augustus 2025

“Uitstekende locatie, slechte avondreceptie, wees bewust van elektrosmog.”
  • De locatie was uitstekend. Er waren winkels in de buurt, op loopafstand, zoals Edeka en DM. Het tramstation dat naar het stadscentrum leidde, was slechts een paar minuten lopen van het hotel. De garage was goed, echter 18 euro per nacht. De badkamer was goed en groot genoeg.
  • De receptie op de eerste avond was uiterst onvriendelijk. Ik had graag onmiddellijk het hotel willen verlaten. Ik heb gedurende alle nachten slecht geslapen, mogelijk door de elektrosmog: kleine kamer, televisie op standby, inductiekookplaat, magnetron, enzovoort. Personen die gevoelig zijn voor elektrosmog zouden dit hotel moeten vermijden. De bank was niet goed schoongemaakt.

10

Joerg

Jong stel
31 juli 2025

“Een perfect verblijf”
  • Zeer goede locatie, nabij een tramstation, winkels en restaurants. Zeer vriendelijk personeel, geen waterkoker op de kamer, maar de receptie gaf ons er een op verzoek. We zullen opnieuw verblijven wanneer we terugkomen naar Freiburg.
  • Alles was goed.

10

Amy

Groepsreizigers
27 juli 2025

“Uitzonderlijk”
  • Geweldige plek - vriendelijk en behulpzaam personeel, ruime kamer (vooral met de opklapbed tijdens de dag opgeborgen), kitchenette, comfortabele bedden, prettig om een kleine bibliotheek met spullen te hebben die je in de lobby kunt lenen (bijv. speelgoed, bordspellen, fietskappen, enz.). Het ligt dichtbij de trams en op loopafstand van vele restaurants en winkels. Zeer aan te raden!
  • Niets

9

Hemal

Gezin met kinderen
27 juli 2025

“over het algemeen zeer comfortabel en schoon. Aanbevolen voor gezinnen.”
  • relatief nieuw pand en comfortabel
  • een beetje afstand van het lokaal vervoer

9

Löfgren

Jong stel
26 juli 2025

“Uitstekend”
  • Schoon, rustig, comfortabel. Zeer tevreden!

6

Hessa

Gezin met kinderen
23 juli 2025

“Aanpleasant”
  • Locatie
  • Luidruchtig

7

Diana

Groepsreizigers
14 juli 2025

“Schone, moderne kamer met een kitchenette.”
  • Schone, moderne kamer. Voldoende comfortabel. Koffie/thee en Haribo-gummyberen beschikbaar bij de receptie. Behulpzaam personeel aan de receptie die alternatieve plaatsen voor ons heeft aanbevolen om te bezoeken.
  • Geen schuld van de accommodatie - wegenwerken veroorzaakten moeilijkheden voor de toegang en parkeren. We hebben water gekookt in de potten die in de kitchenette beschikbaar zijn. Het receptiegebied was uitgeput van toeristische informatiebrochures.

8

Nenad

Gezin met kinderen
13 juli 2025

“Gezellig verblijf in Adagio”
  • Goed georganiseerd appartement en de locatie in de nabijheid van uitstekende Aziatische eetgelegenheden.
  • Enkele accessoires ontbraken in de kitchenette, maar het is geen grote zaak.

9

Bill

Jong stel
8 juli 2025

“Best goed.”
  • Locatie, kamer en koelkast.
  • Brandalarm zeer gevoelig

9

Gabriela

Jong stel
8 juli 2025

“Uitstekend”
  • het goede gebruik van een kleine ruimte
  • de badkamer was vuil

9

Patsy

Jong stel
4 juli 2025

“Uitstekende locatie”
  • niet van toepassing
  • n.v.t.

8

Joost

Gezin met kinderen
2 juli 2025

“fijn verblijf voor een nacht op weg naar Italië”
  • Goede douche
  • Het ontbijt was eenvoudig.

4

Sharon

Gezin met kinderen
28 juni 2025

“Teleurstellend”
  • De kamers waren heet.

8

Brian

Jong stel
27 juni 2025

“Zeer goed”
  • Geweldig idee. Mooie locatie en gemakkelijk bereikbaar, aangezien er een tramhalte vlak buiten is. Meerdere supermarkten op slechts enkele minuten lopen. Schoon en redelijk goed uitgerust.
  • Personeel is niet geweldig. We zien dat ze het druk hebben, maar het zou prettig zijn als ze uw aanwezigheid erkennen en zeggen dat ze zo snel mogelijk bij u zullen zijn, in plaats van u gewoon te negeren.

9

Vivek

Jong stel
22 juni 2025

“Geweldig voor de prijs.”
  • Zeer schoon en uitstekende prijs-kwaliteitverhouding.
  • De kamers zouden iets ruimer kunnen zijn.

10

Lucie

Jong stel
12 juni 2025

“Perfect verblijf”
  • Zeer fijne nacht.

9

Uwe

Gezin met kinderen
30 mei 2025

“Uitstekend”
  • Uitstekende locatie, op loopafstand van de oude stad. Vriendelijk personeel.
  • Het ontbijt biedt geen waar voor je geld, maar er zijn twee bakkers op slechts 100 meter afstand.

9

Fei

Groepsreizigers
27 mei 2025

“Uitstekend”
  • Goed in het algemeen
  • duurdere koffie in de lounge...

10

Caroline

Groepsreizigers
27 mei 2025

“Comfortabel, ruim, schoon”
  • Zeer mooie kamer met inbouwkeuken. Comfortabel en ruim, schoon, goed wifi.
  • Niets, alles is goed verlopen.

10

Mithula

Groepsreizigers
23 mei 2025

“Uitzonderlijk”
  • Het team was erg vriendelijk en heeft ons geholpen met de locatie, zelfs laat in de avond.

9

Siduo

Alleenreiziger
22 mei 2025

“Een plek waar ik comfortabel een week zou kunnen verblijven als ik in Freiburg ben.”
  • Modern design in de kamer, dicht bij het tramstation, overal schoon, binnen een wooncomplex en met alle boodschappenopties letterlijk om de hoek. Goede voorzieningen voor koken in de queensize kamer.
  • Misschien is er een lichte gebrek aan privacy op de begane grond wanneer men de jaloezieën open laat voor binnenkomend licht.

8

Roman

Gezin met kinderen
22 mei 2025

“Fijne verblijf in Freiburg”
  • De kamer was in orde, misschien minder dan ik had verwacht. Maar voor een tussenstop van één nacht was het oké. Niets bijzonders, niet dichtbij het oude stadsgedeelte, en het personeel was niet erg levendig...

9

Olga

Jong stel
15 mei 2025

“Uitstekend”
  • Het is een zeer comfortabele plek met een kleine keuken, een fijne plek voor twee personen. De airconditioning werkte goed en er was voldoende ruimte in de badkamer.
  • Het was vreemd, maar de muren waren vuil en we konden niet zeggen dat de kamer geluidsdicht was.

6

Ott

Zakenreiziger
10 mei 2025

“Aangenaam”
  • Het appartement was schoon en de omgeving was toegankelijk en dicht bij een paar goede restaurants. Het ontbijt was gevarieerd en van goede kwaliteit. Dichtbij Kaufland en de tram voor snelle toegang tot de oude stad.
  • Het appartement was klein; het was in feite meer een hotelkamer met kookfaciliteiten. De kamer was klein, zelfs voor hotelkamerstandaarden. Er was geen kameronderhoud bij boeking als appartement. De locatie betekent dat u de tram moet nemen of ongeveer 25 minuten moet lopen naar de oude stad.

8

Julie

Jong stel
8 mei 2025

“Zeer goed”
  • Schone appartement, goede parkeerplaats, geschikt voor één nacht.
  • Niet genoeg parkeerplaatsen - als je geluk hebt, is er een plek. Er is een tekort aan personeel bij de receptie, waardoor er een wachtrij is. Het is erg krap voor twee personen. Er is geen waterkoker in de kamer.

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Aparthotel Adagio Access Freiburg zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Aparthotel Adagio Access Freiburg via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Aparthotel Adagio Access Freiburg. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Aparthotel Adagio Access Freiburg.
Bij Hotels.nl kun je Aparthotel Adagio Access Freiburg reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Aparthotel Adagio Access Freiburg, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Aparthotel Adagio Access Freiburg ligt 1,8 km van het centrum van Freiburg im Breisgau.

Aparthotel Adagio Access Freiburg heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

Aparthotel Adagio Access Freiburg staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.

Aparthotel Adagio Access Freiburg heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.

Aparthotel Adagio Access Freiburg heeft speciale kamer(s) voor rolstoel gebruikers. Neem altijd eerst contact met de accommodatie op als u hiervan gebruik wilt maken.