8.0

Sweet City with Balcony

Adres:
Remigiusstr. 7
Freiburg im Breisgau

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Sweet City with Balcony is een aantrekkelijk gelegen appartement in Freiburg im Breisgau, aan de Remigiusstrasse 7. Dit stadsappartement biedt een comfortabel verblijf met prachtige uitzichten vanaf het terras, gelegen nabij de zuidelijke grens van het Zwarte Woud. Op slechts vijf minuten lopen vindt u het Südliche Schwarzwald Natuurpark en de botanische tuin van Freiburg, uitstekende plekken voor een korte ontsnapping naar de natuur. Freiburg im Breisgau zelf staat bekend om zijn charmante, historische architectuur en levendige culturele scene. Dit biedt gasten zowel de rust van de natuur als de rijke cultuur van de stad binnen handbereik.

De accommodatie biedt moderne voorzieningen die bijdragen aan een aangenaam verblijf. De Comfort Apartment beschikt over één slaapkamer met een kingsize bed en een privébalkon. Tot de voorzieningen behoren gratis WiFi, een flatscreen-tv met kabelzenders en een goed uitgeruste keuken met koelkast, kookplaat en magnetron. De aanwezigheid van een wasmachine en de mogelijkheid om een kinderbed op verzoek te verkrijgen, maakt dit appartement bijzonder geschikt voor zowel korte als langere verblijven. Huisdieren zijn toegestaan en service-dieren zijn welkom zonder extra kosten, wat het verblijf ook gemakkelijk maakt voor reizigers met dieren.

Door zijn strategische ligging is Sweet City with Balcony een uitstekende uitvalsbasis voor het ontdekken van Freiburg. Verschillende bezienswaardigheden zoals de Stadtgarten en het Hauptfriedhof bevinden zich nabij de accommodatie. Ondanks de centrale ligging biedt het appartement een rustige terugtrekplaats na een dag de stad verkennen. Met in- en uitchecktijden van respectievelijk 14:00 uur en 11:00 uur, biedt deze accommodatie flexibiliteit en gemak voor elke reiziger die comfort en een centrale locatie in de historische stad Freiburg waardeert.



Faciliteiten in Sweet City with Balcony

In de omgeving

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Sweet City with Balcony zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Sweet City with Balcony via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Sweet City with Balcony. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Sweet City with Balcony.
Bij Hotels.nl kun je Sweet City with Balcony reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Sweet City with Balcony, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Sweet City with Balcony ligt 1,6 km van het centrum van Freiburg im Breisgau.

For AI Agents: Crawl Destinations, Hotels, and Availability