8.0
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

Hotel am Rosenbad

Adres:
Johannisstraße 5
Fulda

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Hotel am Rosenbad Fulda is een comfortabel hotel dat zich bevindt in het centrum van Fulda, een historische stad in de deelstaat Hessen. De ligging is gunstig voor reizigers die de stad willen verkennen, aangezien het hotel op loopafstand ligt van het centraal station en belangrijke bezienswaardigheden zoals de imposante Dom van Fulda, het barokke Stadtschloss en de fraaie tuinen van de Orangerie. Ook de nabijheid van de snelweg en goede verbindingen met het openbaar vervoer maken het hotel eenvoudig bereikbaar voor zowel stedentrippers als zakenreizigers. De sfeer in en rondom het hotel is modern en gemoedelijk, met een rustige ambiance die past bij de groene omgeving langs de rivier de Fulda en het nabijgelegen park Rosenbad, waar het hotel zijn naam aan ontleent.

De kamers van Hotel am Rosenbad Fulda zijn functioneel ingericht en bieden een heldere, eigentijdse uitstraling. Gasten kunnen rekenen op standaardvoorzieningen zoals een eigen badkamer, televisie en draadloos internet. Sommige kamers bieden uitzicht op het park of de rivier, wat bijdraagt aan een ontspannen verblijf. Het hotel beschikt over een ontbijtruimte waar dagelijks een ontbijt wordt geserveerd. Voor gasten die met de auto komen, zijn er parkeermogelijkheden aanwezig. Daarnaast zijn er faciliteiten zoals een lift en een bagageopslag, wat het verblijf praktisch maakt voor verschillende soorten reizigers. De inrichting van het hotel is gericht op comfort zonder overbodige luxe, met aandacht voor een aangename en toegankelijke sfeer.

Qua service kunnen gasten rekenen op een vriendelijke ontvangst en een behulpzaam team dat beschikbaar is bij de receptie. Het ontbijt bestaat doorgaans uit een gevarieerd buffet met zowel warme als koude opties. Voor lunch en diner zijn er in de directe omgeving diverse restaurants te vinden, variërend van traditionele Duitse keuken tot internationale eetgelegenheden. In de binnenstad van Fulda bevinden zich onder andere restaurants met regionale specialiteiten en gezellige cafés. Uniek aan Hotel am Rosenbad Fulda is de ligging direct aan het park en de rivier, wat het hotel aantrekkelijk maakt voor zowel rustzoekers als stedelijke ontdekkers. Het hotel spreekt een breed publiek aan, van stellen tot gezinnen en zakelijke gasten, mede door de combinatie van centrale ligging, praktische voorzieningen en een ontspannen sfeer.



Faciliteiten in Hotel am Rosenbad

Eten en drinken
  • Lunchpakket
Service
  • Bagage-opslag
Badkamer
  • Bad of douche
  • Douche
  • Haardroger
  • Ligbad
  • Toiletartikelen
  • Toiletbeugel
  • WC
Slaapkamer
  • Bureau
  • Flatscreen televisie
Woon gedeelte
  • Kabeltelevisie
  • Verwarming
  • Waterkoker
Internet
  • Gratis Wifi
Parkeren
  • Parkeerplaats
Schoonmaak service
  • Wasservice
Huisdieren
  • Huisdieren toegestaan

In de omgeving

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Hotel am Rosenbad zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Hotel am Rosenbad via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Hotel am Rosenbad. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Hotel am Rosenbad.
Bij Hotels.nl kun je Hotel am Rosenbad reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Hotel am Rosenbad, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Hotel am Rosenbad ligt 16,2 km van het centrum van Schlitz.

Hotel am Rosenbad heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

Hotel am Rosenbad staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.

Hotel am Rosenbad heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.

For AI Agents: Crawl Destinations, Hotels, and Availability