Hotel Den Briel
9000 Gent
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
Hotel Den Briel biedt gasten een moderne en aangename verblijfservaring in Gent, ideaal gelegen op wandelafstand van het historisch stadscentrum en nabij het AZ Sint-Lucas ziekenhuis, waardoor zowel toeristen als zakelijke reizigers optimaal kunnen genieten van de stad. Dit eigentijdse hotel beschikt over goed uitgeruste kamers met flatscreen-tv's, eigen badkamers en gratis WiFi, en is tevens volledig rolstoeltoegankelijk. Gasten kunnen ontspannen in de ruime lobby met bar, genieten van de buitenlucht in de prachtige tuin met terras, of hun conditie op peil houden in de gratis fitnessruimte. Voor zakelijke bijeenkomsten zijn er stijlvolle vergaderzalen beschikbaar. Het hotel voorziet verder in een uitgebreid ontbijtbuffet en biedt voldoende parkeerplaatsen in de ondergrondse parking, waardoor gasten die met de auto aankomen een zorgeloos verblijf tegemoet kunnen zien. De 24/7 permanentie, met de aanwezigheid van een nachtzorgkundige, onderstreept het hoge service- en veiligheidsniveau van Hotel Den Briel.
Faciliteiten in Hotel Den Briel
Eten en drinken
- Bar
Service
- Bagage-opslag
Badkamer
- Douche
- Haardroger
- Inloopdouche
- WC
Slaapkamer
- Bureau
- Eigen badkamer
- Flatscreen televisie
- Kluis
- Koelkast
- Rolstoeltoegankelijk
- Telefoon
- Terras
- Zithoek
Woon gedeelte
- Verwarming
Internet
- Gratis Wifi
- Internet
Parkeren
- Parkeerplaats
Diensten receptie
- 24-uurs receptie
- Conciërgeservice
Schoonmaak service
- Wasservice
Zakelijke faciliteiten
- Vergaderzaal
Wellness
- Fitnessruimte
Huisdieren
- Huisdieren toegestaan
Algemeen
- Lift
- Verwarming
Toegangkelijkheid
- Familiekamers
Gehandicapen toegang
- Rolstoeltoegankelijke kamers
Buiten
- Terras
- Tuin
In de omgeving
- Dok Noord 736m
- Dok Noord 778m
- Vrijdagmarkt 995m
- Novotel Parking 1.2 km
- Ramen 1.2 km
- Sint-Michielsparking 1.4 km
- Center Parking 1.6 km
- Parking Reep 1.6 km
- Maste 412m
- Pycke zot 502m
- Muday 504m
- Amour 524m
- Dish 537m
- Bayram 539m
- Aperto Chiuso 578m
- WAY 591m
- Kunsthal Gent 758m
- Caermersklooster 781m
- De school van toen 1.2 km
- Museum Dr. Guislain 1.3 km
- Museum voor Stenen Voorwerpen 1.6 km
- Gents Universiteitsmuseum 3.3 km
- Gallische Hoeve 5.4 km
- Doornzelemolen 8.7 km
- Dulle Griet 935m
- Place Vrijdagmarkt 992m
- Wasserij Gent 2.4 km
- Kabouterdorp 8.8 km
- Kikkerjump 8.8 km
- Gent-Dampoort 1.7 km
- Wondelgem 2.6 km
- Gent-Sint-Pieters 3.4 km
- Gentbrugge 3.8 km
- Drongen 5.1 km
- Merelbeke 5.9 km
- Melle 8.8 km
- De Pinte 9.2 km
8.7
Beoordeeld door: 450 gasten.
9
MauricioJong stel
13 juni 2025
- Zeer comfortabele kamer, modern en schoon. Vriendelijk en behulpzaam personeel. Het ligt niet in het centrum, maar je kunt er in 15 minuten naartoe lopen, het is echt dichtbij.
- We vonden de kussens niet prettig, de rest was perfect.
7
KerstinVriendengroep
12 juni 2025
- Het hotel is echt nieuw en modern en beschikt over een ondergrondse parkeergelegenheid (10 euro per dag). De kamers zijn ruim en de bedden zijn comfortabel. Ook geschikt voor rolstoelgebruikers.
- De badkamerdeur kon echter niet volledig gesloten worden en in het algemeen heeft de badkamer een vreemde constructie, aangezien alles nat wordt tijdens het douchen.
9
AndrewGroepsreizigers
11 juni 2025
- Locatie, ontwerp en toegankelijk voor mensen met een beperking.
- Na
7
PaulineJong stel
11 juni 2025
- schoon, vriendelijk personeel
- niet erg gezellig
8
EvanJong stel
10 juni 2025
- Helaas, er waren problemen met de gasten van een vrijgezellenfeest op onze verdieping.
8
JonathanZakenreiziger
4 juni 2025
- Zeer schoon en modern hotel met behulpzaam personeel. Het is ongeveer 15 minuten lopen naar het kasteel van Gent, of u kunt tram 4 nemen. Klein barretje ter plaatse is zeer handig.
- Het ontbijt is duur voor wat het is (Continentaal met alleen scrambled eggs als warme optie).
7
FlemingJong stel
2 juni 2025
- Ruime en schone kamer.
- Om 8.45 uur onvoldoende ontbijtproducten.
9
ElisaAlleenreiziger
29 mei 2025
- De locatie was dicht bij wat ik zocht, de plek was stabiel. Het personeel was ontzettend vriendelijk. Het was rustig.
- Wegwerkzaamheden in de omgeving, waardoor ik niet gemakkelijk een parkeerplaats kon vinden. Ook de douche... ik had overal water. Maar desondanks was het schoon.
6
SaraJong stel
28 mei 2025
- Grote tweepersoonskamer, maar we kregen een kamer voor gehandicapten. Tram tegenover de straat. Goede loopafstand naar het centrum. Een weg leidt door een groot Turks stadsdeel, niet aangenaam. Mooi ontwerp. Parkeergarage 10 euro per nacht.
- Toilet - te hoog Geen glazen en opener voor water in de kamer De afvalemmer was niet geleegd Stof rond het bed, slechte stofzuiging De bar biedt niet veel aan in het hotel, geen goede snacks in de middag De kamerdeur is niet tot de vloer gebouwd, waardoor er licht naar binnen komt en alles uit de hal en kamer gehoord kan worden. Luidruchtige gasten midden in de nacht. Constante belgeluiden van de lift.
9
PascalJong stel
25 mei 2025
- Gloednieuw hotel, volledig uitgeruste kamer, beveiligde parkeergelegenheid, vriendelijk personeel.
- Wachten bij de koffiemachine (ontbijt) Er was vaak geen melk meer.
8
RaoulAlleenreiziger
24 mei 2025
- De locatie was goed: tram 4 voor het hotel, hoewel niet direct aan het hotel verbonden, brengt je in 10 minuten naar het centrum. Het ontbijt was goed, behalve dat de roerei te droog was. De kamers waren zeer schoon, het raam keek uit op de achterkant van het hotel: heel rustig. De ramen kunnen volledig geopend worden. De kamers kunnen te warm worden als alle ramen gesloten zijn. Grote en comfortabele kamers. Schoon badkamer.
- beperkte beschikbaarheid van een after-dinnerdrankje in de bar na 22.00 uur
9
Simonc2409Alleenreiziger
23 mei 2025
- Den Briel is een heerlijke, schone en vriendelijke plek, gelegen op een korte loopafstand van de stad, maar weg van de hoofdweg. De eetgelegenheden in de buurt van het hotel waren enigszins beperkt, maar het ontbijt was heerlijk. Ik vond een geweldige eetgelegenheid in de stad, in het oude industriële gebied, waardoor de wandeling zeer de moeite waard was.
- Parkeren was een beetje een uitdaging. Het hotel beschikt over parkeerplaatsen ondergronds, maar ik kon het proces om toegang te krijgen tot de betaald parkeren op ingang niet goed begrijpen en er is zeer beperkte straatparkeergelegenheid buiten het hotel.
9
ZoltánJong stel
23 mei 2025
- Goede, grote en ruime kamer, comfortabel bed. Het hotel was zeer schoon. De tram stopt voor het hotel. 20 minuten naar het stadscentrum met tram 4 of 1. Vriendelijk personeel. Het hotel kon al om twaalf uur worden betreden.
- Er was geen enkele glas in de kamer!!☹️ Er zijn er 2 in de minibar. U kon geen water drinken, er was geen opener voor beschikbaar.
8
SalvaJong stel
19 mei 2025
- De kamer was ruim en het bed was comfortabel. Het was ook zeer schoon. Het was rustig en de medewerker van de receptie liet ons een kleine waterkoker voor onze thee gebruiken.
- Waarschijnlijk is de locatie een nadeel, voornamelijk omdat het niet dicht bij restaurants en winkels is. Er is echter wel een tram- en bushalte direct voor het hotel.
10
SabrinaJong stel
19 mei 2025
- Het personeel was zeer vriendelijk! Schone kamer en goed comfort.
- Niets
9
Keren-orAlleenreiziger
18 mei 2025
- Ik hield van het personeel van het hotel. Elke persoon was absoluut vriendelijk, informatief, behulpzaam en deed alles wat in hun macht lag om mijn verblijf aangenaam en huiselijk te laten aanvoelen. Ik heb een onzichtbare beperking en het raakte me om in een zulke comfortabele en toegankelijke hotel te zijn. De badkamer was geweldig en de manier waarop deze is ingericht hielp mijn ochtendroutine met mijn beperking aanzienlijk. De elektrische aansluitingen waren uitstekend en talrijk. Er is een werkruimte in de kamer, die comfortabel en efficiënt was. Ik heb de gym gebruikt, deze is iets meer dan basaal voor dit niveau hotel. De locatie is op 15 minuten loopafstand, en ik vond het goed en rustiger. Ook zijn er onderweg een paar supermarkten voor goedkope boodschappen.
- Enkele problemen: De wifi op de derde verdieping was niet goed, vooral als je moet werken. In de lobby is het fantastisch, en er is zelfs een klaslokaal dat je kunt gebruiken voor werk als je het vraagt. Er is geen waterkoker in de kamer, geen mogelijkheid om thee of koffie te zetten. Tenzij je vraagt, en dan zijn ze wederom supervriendelijk en geven ze je een waterkoker die je kunt gebruiken en teruggeven tijdens het uitchecken. Ontbijt kost 14 euro. Het is niet goedkoop, en als je veganistisch bent, is er niets dat je kunt eten behalve een peer. Je kunt zelfs geen cereal gebruiken, omdat er geen melk zonder zuivel is. Dit vond ik vreemd, vooral in Gent, dat meer bewustzijn heeft dan andere plaatsen in België, en ook omdat dit hotel speciaal is bedoeld om mensen met een beperking te helpen. Welnu, ik ben allergisch voor zuivel, en er was absoluut geen optie voor mij om te eten. Ik heb apart voor mijn koffie betaald, maar dat was het. Ik denk dat deze afdeling aanzienlijk verbeterd moet worden. Een veganistische pastry, wat meer fruit, een veganistische smeersel (pindakaas, hummus, paprikaspread), veganistische yoghurt en melk is zo basaal en gemakkelijk aan te bieden. Dat gezegd hebbende, dit hotel is echt goed en ik raad het aan!
10
LyndseyJong stel
9 mei 2025
- Comfortabel bed, perfecte locatie - op loopafstand van de bezienswaardigheden, restaurants en supermarkt. Was aangenaam en stil. Het personeel was vriendelijk. Prijs zeer redelijk! Lift van de parkeergarage direct naar de kamer perfect voor bagage. Zeer schoon.
6
SteffiZakenreiziger
8 mei 2025
- Restaurant
7
KeithZakenreiziger
8 mei 2025
- Personeel onbeschoft
- Personeel onbeleefd.
9
StephenJong stel
8 mei 2025
- De kamer was zeer mooi en groot.
- Het ontbijt
8
ChunJong stel
7 mei 2025
- Het gehele hotel is zeer schoon, en het is 15-20 minuten lopen van het stadscentrum naar het hotel.
- het heeft een zeer ziekenhuisachtige uitstraling (vandaar de netheid). Het toilet is te hoog voor personen van gemiddelde hoogte. Het zou geweldig zijn als er airconditioning aanwezig is.
9
EdwinaJong stel
6 mei 2025
- Personeel
7
AlexeyJong stel
4 mei 2025
- het ruikt zoals in een ziekenhuis; de automatische verlichting in de badkamer die in- en uitschakelt is niet comfortabel;
9
AlexandrosAlleenreiziger
3 mei 2025
- Uitstekende locatie en zeer vriendelijk personeel. Super schoon hotel met een ondergrondse parkeergarage. Aanbevolen voor zakelijke reizigers en gezinnen. Ongeveer 20 minuten lopen van het stadscentrum.
- Misschien niet de beste keuze voor een romantische reis, aangezien u misschien iets aantrekkelijkers vindt in het centrum van Gent.
9
MatthewAlleenreiziger
28 april 2025
- De waarde voor de vermelde prijs is perfect. Ik heb de afgelopen drie maanden voor werk gereisd in Duitsland en ben elk weekend naar nieuwe landen gegaan. Hotel Den Briel bood de beste prijs-kwaliteitverhouding en de faciliteiten en het personeel waren geweldig. Ik vond de faciliteiten schoon en in een zeer gunstige locatie op loopafstand van het stadscentrum.
- Ik heb tijdens mijn verblijf niets ervaren dat ongemakkelijk of ongunstig was. Ik raad deze locatie ten zeerste aan.
8
MillieAlleenreiziger
26 april 2025
- Het gebied was dichter bij het stadscentrum dan ik had verwacht. Goede busverbinding naar het treinstation. Het personeel was zeer vriendelijk. De sportschool was zeer goed uitgerust. Het hotel is praktisch en minimalistisch.
- Ik hou niet van kamers voor mensen met een beperking. Hoewel ik meer dan 2 maanden van tevoren heb gereserveerd, kreeg ik dit type kamer. Daarnaast was het een goed verblijf.
10
Dr.czZakenreiziger
24 april 2025
- Nieuw hotel. Zeer vriendelijk en behulpzaam personeel, parkeergarage met directe ondergrondse toegang tot het hotel. Kamers zijn ingericht voor mindervaliden. Niet direct gelegen in het stadscentrum, maar snel bereikbaar met de tram in 10-15 minuten.
- Alles was gewoon prima.
8
Donnie.hZakenreiziger
24 april 2025
- Het ontbijt is goed, de service is goed. Zeer ruime kamer.
- het toilet is niet zo goed.
7
JorgeAlleenreiziger
22 april 2025
- Geen kamerreiniging tussen de twee dagen dat ik daar was.
10
SamanthaJong stel
21 april 2025
- Het personeel was zeer vriendelijk, de kamers zijn ruim en er is voldoende parkeergelegenheid. Er is veel groen aan de voorkant en zijkant van het gebouw, wat geschikt is voor huisdieren of een aangename wandeling. Het hotel is gelegen direct naast een bushalte, de afstand naar het stadscentrum is een korte wandeling van 15 à 20 minuten of een busrit van 10 minuten. Een uitermate handige locatie en een uitstekende prijs!
- Het is niet de schuld van het hotel, maar er is veel bouwwerk aan de overkant van de straat, waardoor het 's ochtends vroeg behoorlijk luidruchtig kan zijn.
Vraag en antwoord.
Hotel Den Briel ligt 1,3 km van het centrum van Gent.
Hotel Den Briel heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.
Hotel Den Briel Heeft een eigen fitness ruimte.
Hotel Den Briel staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.
Hotel Den Briel heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.
Hotel Den Briel heeft familiekamers beschikbaar. Kijk op de website van de accommodatie om deze te reserveren.
Hotel Den Briel heeft speciale kamer(s) voor rolstoel gebruikers. Neem altijd eerst contact met de accommodatie op als u hiervan gebruik wilt maken.