Hello I'm Local
2011 AE Haarlem
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
Hello I'm Local Haarlem is een boutique stadshotel in het centrum van Haarlem, op korte loopafstand van het historische hart en de belangrijkste bezienswaardigheden. De ligging is ideaal voor wie de stad wil verkennen: het hotel bevindt zich in een rustige straat, maar toch dicht bij het levendige stadsleven. Vanaf het nabijgelegen treinstation is Amsterdam binnen een kwartier bereikbaar, waardoor de accommodatie ook aantrekkelijk is voor wie de hoofdstad wil bezoeken. Haarlem zelf biedt hoogtepunten als het Teylers Museum, de Grote Markt en de imposante Sint-Bavokerk. Ook het Frans Hals Museum en het nabijgelegen strand van Zandvoort zijn eenvoudig te bereiken. De sfeer in het hotel is modern en warm, met een knipoog naar lokale geschiedenis en cultuur. Gasten ervaren een ontspannen ambiance waarin design en comfort samenkomen, perfect voor zowel stedentrippers als zakenreizigers.
De kamers van Hello I'm Local zijn comfortabel ingericht en hebben elk een eigen karakter, geïnspireerd op lokale verhalen en Haarlemse iconen. Er is keuze uit privékamers en slaapzalen, waardoor het hotel geschikt is voor soloreizigers, stellen en groepen. De kamers zijn voorzien van moderne gemakken zoals gratis wifi, comfortabele bedden en een eigen of gedeelde badkamer, afhankelijk van het kamertype. In de gemeenschappelijke ruimtes kunnen gasten ontspannen in de gezellige lounge of op de sfeervolle binnenplaats. Het hotel biedt daarnaast praktische faciliteiten zoals fietsverhuur, bagageopslag en een kleine bibliotheek. Voor wie wil werken of studeren, is er een rustige werkplek beschikbaar. De combinatie van huiselijke sfeer en moderne voorzieningen maakt het verblijf aangenaam en gemakkelijk, met aandacht voor zowel privacy als ontmoeting.
De service bij Hello I'm Local staat bekend om haar persoonlijke benadering en gastvrijheid. Het team is goed bereikbaar en helpt graag met tips over Haarlem en de omgeving. Het ontbijt wordt geserveerd in een informele setting en bestaat uit lokale producten, met aandacht voor versheid en variatie. Voor lunch en diner zijn er in de directe omgeving diverse restaurants, zoals het sfeervolle Spaarne66 met uitzicht op het water, of het moderne DeDAKKAS op het dak van een parkeergarage. Uniek aan Hello I'm Local is de duurzame insteek: het hotel werkt samen met lokale ondernemers en streeft naar een minimale ecologische voetafdruk. Het karakteristieke pand heeft een rijke historie, wat het verblijf een authentieke uitstraling geeft. De accommodatie spreekt een breed publiek aan, van romantische stelletjes tot gezinnen en internationale reizigers die op zoek zijn naar een persoonlijke ervaring in Haarlem.
Faciliteiten in Hello I'm Local
Eten en drinken
- Bar
- Restaurant
Service
- Bagage-opslag
Badkamer
- Douche
- Haardroger
- Inloopdouche
- WC
Slaapkamer
- Bureau
- Eethoek
- Eigen badkamer
- Gedeelde badkamer
- Kluis
- Koelkast
- Magnetron
- Patio
- Ventilator
- Zithoek
Woon gedeelte
- Keuken
- Oven
- Vaatwasser
- Verwarming
Internet
- Gratis Wifi
- Internet
Schoonmaak service
- Wasservice
Zakelijke faciliteiten
- Vergaderzaal
Fietsen
- Fietsenstalling
- Fietsverhuur
Algemeen
- Verwarming
Toegangkelijkheid
- Familiekamers
Buiten
- Terras
In de omgeving
- Parkeergarage de Appelaar Haarlem 288m
- Voormalige Oudeweg 547m
- Parkeergarage de Kamp Haarlem 549m
- Houtplein 997m
- Parkeergarage Raaks 1 km
- Haarlemmerhout 1.4 km
- Floridastraat Centrum Schalkwijk 2.5 km
- Dekamarkt 4.3 km
- Arcimboldo 1m
- Mano 158m
- Jerusalem 179m
- Ristorante Luca 188m
- De Draak 243m
- Taverne De Waag 267m
- Morris 304m
- Boca pintxos & gastrobar 315m
- Teylers Museum 225m
- Archeologisch Museum Haarlem 518m
- Frans Hals Museum Hal 530m
- Corrie ten Boom Museum 613m
- ABC Architectuurcentrum Haarlem 717m
- Museum Haarlem 726m
- Frans Hals Museum 764m
- Museum van de Geest/Het Dolhuys 1.2 km
- Hofje van Oorschot 686m
- Rechthuis Schoten 3.9 km
- Kleine Sluis 4.6 km
- Banpaal 8.6 km
- Muziektent 8.8 km
- Velserbeek 9 km
- Haarlem 971m
- Haarlem Spaarnwoude 1.9 km
- Overveen 2.8 km
- Bloemendaal 2.9 km
- Heemstede-Aerdenhout 3.4 km
- Santpoort Zuid 4.5 km
- Santpoort Noord 6 km
- Driehuis 7 km
9.3
Beoordeeld door: 548 gasten.
9
DianeAlleenreiziger
21 september 2025
- vriendelijk personeel, Pablo was zeer behulpzaam toen ik een probleem had om op te lossen.
- De kamers waren schoon, maar sommige van de publieke ruimtes konden iets schoner zijn, ik verwijs naar de vloeren in de gang en de binnenplaats.
9
NilsJong stel
19 september 2025
- Vriendelijk personeel, geweldig ontbijt, stille kamer.
9
MarthaAlleenreiziger
19 september 2025
- Comfortabel matras en een kast om kleding op te bergen. Mooie badkamer met een uitstekende douche. Gasten kunnen te allen tijde een snack of drankje hebben in de lounge.
- Weinig ventilatie tijdens een zeer warm weekend. Het licht/ventilator in de badkamer dat aan en uit ging met een bewegingssensor was vervelend.
10
HeatherAlleenreiziger
17 september 2025
- Wauw, deze plek was gewoon geweldig. Prachtig hostel met een vriendelijke, luchtige en lichte sfeer, doet me denken aan pensions in Italië. Zeer schoon en comfortabel, met goede waterdruk in de douche. Mooie buiten- en binnenzitgedeelte en café. Geweldig ontbijt (ik heb gehoord dat de andere maaltijden ook goed zijn, maar ik heb daar geen kans voor gehad om ze te proberen) en zeer vriendelijk en deskundig personeel, ik ga niet liegen, het was moeilijk om hier weg te gaan. Deze plek is ook in een geweldige locatie om naar het stadscentrum te lopen en voor sightseeing. Comfortabele bedden en gewoon een geweldige tijd, dit maakt de top 5 voor de beste hostels waar ik ooit ben verbleven.
- Een beetje verder van het treinstation, maar er is een gemakkelijk toegankelijke bus en ze moeten fietsen verkrijgen voor kleine mensen.
9
HuaAlleenreiziger
15 september 2025
- Goede omgeving, zeer ontspannen en relatief schoon. Was een zeer ontspannende herberg met een gezellige sfeer en goed opgevoede gasten. Sonny was ook zeer behulpzaam en vriendelijk.
- Het was een beetje ver weg, aangezien het in Haarlem is gelegen. Het is een wandeling van 15 minuten naar het station, gevolgd door een treinrit van 20 minuten naar het centraal station van Amsterdam. Als u van plan bent om meer tijd in Amsterdam door te brengen, kan het wat extra moeite kosten.
10
ValeriaAlleenreiziger
10 september 2025
- het bed was het meest comfortabele bed, de gescheiden ruimtes voor bad en douche en voedselaanbevelingen.
- niets
8
WanareeAlleenreiziger
10 september 2025
- De kamer is schoon en er is een café in de herberg.
- De trap om het bovenbed te bereiken is ongemakkelijk.
10
AlejandroAlleenreiziger
6 september 2025
- Ik vond het personeel en de faciliteiten prettig. Haarlem, schoonheid en rust.
8
SergioAlleenreiziger
6 september 2025
- De locatie is perfect, op slechts enkele minuten loopafstand van alles wat u wilt bezoeken in Haarlem.
- De bedden zijn niet erg comfortabel.
10
FernandoAlleenreiziger
6 september 2025
- Geweldige aandacht van Tim en al het personeel. Een TOP hostel in de omgeving van Amsterdam.
- Ik heb geen suggesties.
10
ElanieAlleenreiziger
5 september 2025
- De bedden zijn super comfortabel en de kluizen zijn zeer ruim (er past een grote koffer of rugzak in). Het gemeenschappelijke gebied waar mensen 's nachts samenkomen, is gescheiden van de slaapzalen, zodat de geluiden helemaal niet doordringen. Ik ging zeer vroeg naar bed en het was aangenaam en rustig in de slaapzaal! Ze bieden je een handdoek en beddengoed. Hangsloten zijn te koop als je de jouwe vergeet. Het personeel was zeer vriendelijk en behulpzaam en gaf me veel suggesties en aanbevelingen toen ik vroeg naar een supermarkt in de buurt en een restaurant binnen mijn budget. De herberg voelt zeer gastvrij en schoon aan en is goed onderhouden. Ik zou er zeker weer verblijven!
- Er was niets dat ik niet leuk vond!
7
GeorgesJong stel
1 september 2025
- Alles was schoon. De receptie was vriendelijk.
- Het is een beetje duur voor wat je krijgt. Alle kamers delen een badkamer, sommige hebben een privé douche. Wij wisten niet dat de badkamer gedeeld was. Misschien kunt u duidelijkere formuleringen gebruiken. Gedeelde badkamer met een privé douche is duidelijker dan privé badkamer + externe toilet.
7
OliverJong stel
31 augustus 2025
- Bijzonder met vriendelijke medewerkers en een goede locatie.
- Gedeeld toilet, geen ventilator in de slaapkamer, duur voor een hostel.
10
VirginieAlleenreiziger
28 augustus 2025
- Het beste hostel waar ik in jaren ben geweest! Geweldige gemeenschappelijke ruimtes, grote kamers met super stabiele stapelbedden, goede organisatie en een zeer aardig team.
- De enige zaken die verbeterd kunnen worden zijn details: een paar extra haken in de kamers zou zeer praktisch zijn om handdoeken op te hangen, en een toaster in de keuken zou een goede aanvulling zijn.
10
SilviaJong stel
22 augustus 2025
- Het bed
- We hebben een kast in de kamer gemist.
9
FabrizioJong stel
22 augustus 2025
- De mensen bij de receptie en de cafetaria waren zeer vriendelijk. De inrichting van de zaak is origineel en prachtig. Minimalistisch en stijlvol.
- Het was niet duidelijk voor mij dat er alleen een douche en wastafel in de kamer waren, terwijl het toilet zich gemeenschappelijk buiten in de gang bevond.
9
CelinaAlleenreiziger
18 augustus 2025
- Het personeel in dit hotel is net zo vriendelijk als de sfeer in dit hostel in het algemeen. Je voelt je al snel thuis!
- De wifi-verbinding in de kamer was niet goed, maar ik wilde toch wat rust nemen. ;)
10
AnonymousZakenreiziger
15 augustus 2025
- Heerlijke plek met binnenplaatsen en lees- en relaxhoekjes!
- N.v.t.
9
TrangAlleenreiziger
15 augustus 2025
- Schoon bed, toilet en badkamer. Verse handdoeken worden verstrekt. De keuken is van alle benodigdheden voorzien om maaltijden te bereiden. Het personeel is zeer behulpzaam en vriendelijk. Gezellig café, goed eten en een welkome sfeer.
- De locatie is iets minder gunstig. Het is 1 km naar de dichtstbijzijnde bushalte (naar Haarlem station) en ongeveer 15-20 minuten met de trein naar Amsterdam Centraal.
9
ThomasAlleenreiziger
9 augustus 2025
- Locatie. Slechts 50 meter van het kanaal en op 3 minuten loopafstand van het hart van het oude Haarlem. Het personeel was super vriendelijk, betrokken en interactief. Altijd bereid om mijn verblijf aangenaam te maken.
- N.v.t.
7
Loo'sAlleenreiziger
7 augustus 2025
- Het personeel was geweldig! Ze hebben een fantastisch team en doen echt hun best om je je thuis te laten voelen in Haarlem.
9
MélissaAlleenreiziger
6 augustus 2025
- Dit is mijn tweede keer dat ik in dit hostel verblijf. Dit is het beste hostelbed dat ik tot nu toe heb gehad. De meisjes slaapzaal is gezellig. De gemeenschappelijke ruimtes zien er mooi uit. Goede locatie in de stad. Vriendelijk personeel. Je kunt een fiets huren.
- Het zou fijner zijn geweest als mijn slaapkamer tijdens mijn verblijf was schoongemaakt. De prullenbakken waren vol en er lag stof op de vloer. Kleine keuken.
10
MariamVriendengroep
4 augustus 2025
- Ik hield van het vriendelijke personeel, de locatie en de kamer waarin ik verbleef.
- Het was een beetje luidruchtig en er waren niet genoeg opbergplanken in de kamer en badkamerfaciliteiten. De prijzen voor het ontbijt zijn vrij hoog.
9
JacobusAlleenreiziger
3 augustus 2025
- Het personeel was altijd vriendelijk en behulpzaam. Het hotel is zeer schoon en toch gezellig.
- De gezamenlijke keuken was onvoldoende gevuld. Er waren geen theelepels, en de koffie en labels waren niet bijgevuld. Het is een stevige wandeling naar het station, maar dichtbij het oude centrum.
10
VolodymyrAlleenreiziger
1 augustus 2025
- Alles was perfect.
8
ManuelVriendengroep
28 juli 2025
- Vriendelijk personeel, zitgelegenheden, waterdispenser.
- Bedden in de slaapzalen zouden echt baat hebben bij een gordijn, de ladders zijn te lang en oncomfortabel.
8
NoreenAlleenreiziger
28 juli 2025
- Het personeel is fantastisch en de locatie is geweldig, net over de brug van het stadscentrum. De gemeenschappelijke ruimtes zijn werkelijk stijlvol en comfortabel, en het ontwerp van het hele pand is echt uniek. Alles voelde georganiseerd en schoon aan. De ruimte onder de bedden om uw spullen op te bergen is zeer ruim, zelfs voor mensen met grote tassen. Ook was iedereen in de gedeelde hostelkamer erg stil en respectvol, en deed hun best om geen lawaai te maken bij het in- en uitgaan. Dit is geen feestlocatie, wat zeer gewaardeerd wordt! Ik moest vroeg uitchecken en dat was geen probleem, omdat er altijd iemand op nachtobservatie is, en je kunt de sleutel gewoon achterlaten.
- Het was een echt warme tijd van het jaar en in een 12-persoons slaapzaal was er geen ventilator. De ramen openzetten werkte pas laat op de avond, toen de kamer iets afkoelde. Als suggestie zou een klein plankje of iets dergelijks bij elk bed nuttig zijn om spullen op te plaatsen.
9
SimonJong stel
27 juli 2025
- het personeel was uitzonderlijk vriendelijk en over het algemeen was de hele sfeer in het hotel zeer gezellig.
- Ik heb eigenlijk geen grote klachten.
8
JacquiAlleenreiziger
26 juli 2025
- 16 minuten met de trein naar Amsterdam, goede busverbinding vanaf de luchthaven. Geweldige locatie, goede faciliteiten, toegang tot een kleine keuken als u zelf voedsel bereidt, supermarkt in de buurt. Moderne douche en toiletten. Handdoeken en haardroger beschikbaar zonder extra kosten.
- Keukenafval werd niet gescheiden voor recycling, er waren geen handdoekhouders om vochtige handdoeken op te drogen. Er zijn meer stopcontacten nodig om apparaten op te laden.
10
DianaAlleenreiziger
26 juli 2025
- Hallo, ik ben lokaal. Dit is de leukste hostel waar ik ooit ben verbleven! Iedereen is zo vriendelijk, het eten is geweldig en het was bijzonder vredig en ontspannend om daar te verblijven! De comfortabelste bedden ooit! En zo heerlijk met alle verschillende binnen- en buitenruimtes om te zitten en te ontspannen - dank u!!!
Vraag en antwoord.
Hello I'm Local ligt 449 meter van het centrum van Haarlem.
Hello I'm Local heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.
Hello I'm Local heeft een restaurant. Neem contact op met het hotel om een tafel te reserveren.
Hello I'm Local heeft familiekamers beschikbaar. Kijk op de website van de accommodatie om deze te reserveren.