9.3

Hello I'm Local

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Hello I'm Local Haarlem is een boutique stadshotel in het centrum van Haarlem, op korte loopafstand van het historische hart en de belangrijkste bezienswaardigheden. De ligging is ideaal voor wie de stad wil verkennen: het hotel bevindt zich in een rustige straat, maar toch dicht bij het levendige stadsleven. Vanaf het nabijgelegen treinstation is Amsterdam binnen een kwartier bereikbaar, waardoor de accommodatie ook aantrekkelijk is voor wie de hoofdstad wil bezoeken. Haarlem zelf biedt hoogtepunten als het Teylers Museum, de Grote Markt en de imposante Sint-Bavokerk. Ook het Frans Hals Museum en het nabijgelegen strand van Zandvoort zijn eenvoudig te bereiken. De sfeer in het hotel is modern en warm, met een knipoog naar lokale geschiedenis en cultuur. Gasten ervaren een ontspannen ambiance waarin design en comfort samenkomen, perfect voor zowel stedentrippers als zakenreizigers.

De kamers van Hello I'm Local zijn comfortabel ingericht en hebben elk een eigen karakter, geïnspireerd op lokale verhalen en Haarlemse iconen. Er is keuze uit privékamers en slaapzalen, waardoor het hotel geschikt is voor soloreizigers, stellen en groepen. De kamers zijn voorzien van moderne gemakken zoals gratis wifi, comfortabele bedden en een eigen of gedeelde badkamer, afhankelijk van het kamertype. In de gemeenschappelijke ruimtes kunnen gasten ontspannen in de gezellige lounge of op de sfeervolle binnenplaats. Het hotel biedt daarnaast praktische faciliteiten zoals fietsverhuur, bagageopslag en een kleine bibliotheek. Voor wie wil werken of studeren, is er een rustige werkplek beschikbaar. De combinatie van huiselijke sfeer en moderne voorzieningen maakt het verblijf aangenaam en gemakkelijk, met aandacht voor zowel privacy als ontmoeting.

De service bij Hello I'm Local staat bekend om haar persoonlijke benadering en gastvrijheid. Het team is goed bereikbaar en helpt graag met tips over Haarlem en de omgeving. Het ontbijt wordt geserveerd in een informele setting en bestaat uit lokale producten, met aandacht voor versheid en variatie. Voor lunch en diner zijn er in de directe omgeving diverse restaurants, zoals het sfeervolle Spaarne66 met uitzicht op het water, of het moderne DeDAKKAS op het dak van een parkeergarage. Uniek aan Hello I'm Local is de duurzame insteek: het hotel werkt samen met lokale ondernemers en streeft naar een minimale ecologische voetafdruk. Het karakteristieke pand heeft een rijke historie, wat het verblijf een authentieke uitstraling geeft. De accommodatie spreekt een breed publiek aan, van romantische stelletjes tot gezinnen en internationale reizigers die op zoek zijn naar een persoonlijke ervaring in Haarlem.



Faciliteiten in Hello I'm Local

Eten en drinken
  • Bar
  • Restaurant
Service
  • Bagage-opslag
Badkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • Inloopdouche
  • WC
Slaapkamer
  • Bureau
  • Eethoek
  • Eigen badkamer
  • Gedeelde badkamer
  • Kluis
  • Koelkast
  • Magnetron
  • Patio
  • Ventilator
  • Zithoek
Woon gedeelte
  • Keuken
  • Oven
  • Vaatwasser
  • Verwarming
Internet
  • Gratis Wifi
  • Internet
Schoonmaak service
  • Wasservice
Zakelijke faciliteiten
  • Vergaderzaal
Fietsen
  • Fietsenstalling
  • Fietsverhuur
Algemeen
  • Verwarming
Toegangkelijkheid
  • Familiekamers
Buiten
  • Terras

In de omgeving

Parkeergarage
  • Parkeergarage de Appelaar Haarlem 288m
  • Voormalige Oudeweg 547m
  • Parkeergarage de Kamp Haarlem 549m
  • Houtplein 997m
  • Parkeergarage Raaks 1 km
  • Haarlemmerhout 1.4 km
  • Floridastraat Centrum Schalkwijk 2.5 km
  • Dekamarkt 4.3 km
Restaurant
  • Arcimboldo 1m
  • Mano 158m
  • Jerusalem 179m
  • Ristorante Luca 188m
  • De Draak 243m
  • Taverne De Waag 267m
  • Morris 304m
  • Boca pintxos & gastrobar 315m
Museum
  • Teylers Museum 225m
  • Archeologisch Museum Haarlem 518m
  • Frans Hals Museum Hal 530m
  • Corrie ten Boom Museum 613m
  • ABC Architectuurcentrum Haarlem 717m
  • Museum Haarlem 726m
  • Frans Hals Museum 764m
  • Museum van de Geest/Het Dolhuys 1.2 km
Toeristische attractie
  • Hofje van Oorschot 686m
  • Rechthuis Schoten 3.9 km
  • Kleine Sluis 4.6 km
  • Banpaal 8.6 km
  • Muziektent 8.8 km
  • Velserbeek 9 km
Treinstation
  • Haarlem 971m
  • Haarlem Spaarnwoude 1.9 km
  • Overveen 2.8 km
  • Bloemendaal 2.9 km
  • Heemstede-Aerdenhout 3.4 km
  • Santpoort Zuid 4.5 km
  • Santpoort Noord 6 km
  • Driehuis 7 km

9.3

Beoordeeld door: 537 gasten.

7

Georges

Jong stel
1 september 2025

“Overgewaardeerd maar in orde”
  • Alles was schoon. De receptie was vriendelijk.
  • Het is een beetje duur voor wat je krijgt. Alle kamers delen een badkamer, sommige hebben een privé douche. Wij wisten niet dat de badkamer gedeeld was. Misschien kunt u duidelijkere formuleringen gebruiken. Gedeelde badkamer met een privé douche is duidelijker dan privé badkamer + externe toilet.

7

Oliver

Jong stel
31 augustus 2025

“We hebben een goed verblijf gehad en het personeel was vriendelijk en behulpzaam, maar ik vind het erg duur voor een hostel met hotelachtige voorzieningen.”
  • Bijzonder met vriendelijke medewerkers en een goede locatie.
  • Gedeeld toilet, geen ventilator in de slaapkamer, duur voor een hostel.

10

Virginie

Alleenreiziger
28 augustus 2025

“Hallo, ik ben overtuigd!”
  • Het beste hostel waar ik in jaren ben geweest! Geweldige gemeenschappelijke ruimtes, grote kamers met super stabiele stapelbedden, goede organisatie en een zeer aardig team.
  • De enige zaken die verbeterd kunnen worden zijn details: een paar extra haken in de kamers zou zeer praktisch zijn om handdoeken op te hangen, en een toaster in de keuken zou een goede aanvulling zijn.

10

Silvia

Jong stel
22 augustus 2025

“Uitstekend”
  • Het bed
  • We hebben een kast in de kamer gemist.

9

Fabrizio

Jong stel
22 augustus 2025

“Uitstekend”
  • De mensen bij de receptie en de cafetaria waren zeer vriendelijk. De inrichting van de zaak is origineel en prachtig. Minimalistisch en stijlvol.
  • Het was niet duidelijk voor mij dat er alleen een douche en wastafel in de kamer waren, terwijl het toilet zich gemeenschappelijk buiten in de gang bevond.

9

Celina

Alleenreiziger
18 augustus 2025

“Het is een plek met ziel ❤️”
  • Het personeel in dit hotel is net zo vriendelijk als de sfeer in dit hostel in het algemeen. Je voelt je al snel thuis!
  • De wifi-verbinding in de kamer was niet goed, maar ik wilde toch wat rust nemen. ;)

10

Anonymous

Zakenreiziger
15 augustus 2025

“Rustig en ontspannen verblijf”
  • Heerlijke plek met binnenplaatsen en lees- en relaxhoekjes!
  • N.v.t.

9

Trang

Alleenreiziger
15 augustus 2025

“Zeer aangename basis voor uw trip in Amsterdam. Zeker de moeite waard om terug te komen!”
  • Schoon bed, toilet en badkamer. Verse handdoeken worden verstrekt. De keuken is van alle benodigdheden voorzien om maaltijden te bereiden. Het personeel is zeer behulpzaam en vriendelijk. Gezellig café, goed eten en een welkome sfeer.
  • De locatie is iets minder gunstig. Het is 1 km naar de dichtstbijzijnde bushalte (naar Haarlem station) en ongeveer 15-20 minuten met de trein naar Amsterdam Centraal.

9

Thomas

Alleenreiziger
9 augustus 2025

“Zou hier zeker opnieuw verblijven.”
  • Locatie. Slechts 50 meter van het kanaal en op 3 minuten loopafstand van het hart van het oude Haarlem. Het personeel was super vriendelijk, betrokken en interactief. Altijd bereid om mijn verblijf aangenaam te maken.
  • N.v.t.

7

Loo's

Alleenreiziger
7 augustus 2025

“Goed”
  • Het personeel was geweldig! Ze hebben een fantastisch team en doen echt hun best om je je thuis te laten voelen in Haarlem.

9

Mélissa

Alleenreiziger
6 augustus 2025

“Uitmuntend”
  • Dit is mijn tweede keer dat ik in dit hostel verblijf. Dit is het beste hostelbed dat ik tot nu toe heb gehad. De meisjes slaapzaal is gezellig. De gemeenschappelijke ruimtes zien er mooi uit. Goede locatie in de stad. Vriendelijk personeel. Je kunt een fiets huren.
  • Het zou fijner zijn geweest als mijn slaapkamer tijdens mijn verblijf was schoongemaakt. De prullenbakken waren vol en er lag stof op de vloer. Kleine keuken.

10

Mariam

Vriendengroep
4 augustus 2025

“Uitzonderlijk”
  • Ik hield van het vriendelijke personeel, de locatie en de kamer waarin ik verbleef.
  • Het was een beetje luidruchtig en er waren niet genoeg opbergplanken in de kamer en badkamerfaciliteiten. De prijzen voor het ontbijt zijn vrij hoog.

9

Jacobus

Alleenreiziger
3 augustus 2025

“I'm Local is een zeer leuke, comfortabele uitvalsbasis voor een toerist.”
  • Het personeel was altijd vriendelijk en behulpzaam. Het hotel is zeer schoon en toch gezellig.
  • De gezamenlijke keuken was onvoldoende gevuld. Er waren geen theelepels, en de koffie en labels waren niet bijgevuld. Het is een stevige wandeling naar het station, maar dichtbij het oude centrum.

10

Volodymyr

Alleenreiziger
1 augustus 2025

“Ik kom hier zeker weer. En ik zal deze plek absoluut aan mijn vrienden aanbevelen.”
  • Alles was perfect.

8

Manuel

Vriendengroep
28 juli 2025

“Zeer goed”
  • Vriendelijk personeel, zitgelegenheden, waterdispenser.
  • Bedden in de slaapzalen zouden echt baat hebben bij een gordijn, de ladders zijn te lang en oncomfortabel.

8

Noreen

Alleenreiziger
28 juli 2025

“Schattige jeugdherberg met vriendelijk personeel.”
  • Het personeel is fantastisch en de locatie is geweldig, net over de brug van het stadscentrum. De gemeenschappelijke ruimtes zijn werkelijk stijlvol en comfortabel, en het ontwerp van het hele pand is echt uniek. Alles voelde georganiseerd en schoon aan. De ruimte onder de bedden om uw spullen op te bergen is zeer ruim, zelfs voor mensen met grote tassen. Ook was iedereen in de gedeelde hostelkamer erg stil en respectvol, en deed hun best om geen lawaai te maken bij het in- en uitgaan. Dit is geen feestlocatie, wat zeer gewaardeerd wordt! Ik moest vroeg uitchecken en dat was geen probleem, omdat er altijd iemand op nachtobservatie is, en je kunt de sleutel gewoon achterlaten.
  • Het was een echt warme tijd van het jaar en in een 12-persoons slaapzaal was er geen ventilator. De ramen openzetten werkte pas laat op de avond, toen de kamer iets afkoelde. Als suggestie zou een klein plankje of iets dergelijks bij elk bed nuttig zijn om spullen op te plaatsen.

9

Simon

Jong stel
27 juli 2025

“Uitstekend”
  • het personeel was uitzonderlijk vriendelijk en over het algemeen was de hele sfeer in het hotel zeer gezellig.
  • Ik heb eigenlijk geen grote klachten.

8

Jacqui

Alleenreiziger
26 juli 2025

“Geweldige plek om te verblijven in Haarlem.”
  • 16 minuten met de trein naar Amsterdam, goede busverbinding vanaf de luchthaven. Geweldige locatie, goede faciliteiten, toegang tot een kleine keuken als u zelf voedsel bereidt, supermarkt in de buurt. Moderne douche en toiletten. Handdoeken en haardroger beschikbaar zonder extra kosten.
  • Keukenafval werd niet gescheiden voor recycling, er waren geen handdoekhouders om vochtige handdoeken op te drogen. Er zijn meer stopcontacten nodig om apparaten op te laden.

10

Diana

Alleenreiziger
26 juli 2025

“Fantastisch!!!”
  • Hallo, ik ben lokaal. Dit is de leukste hostel waar ik ooit ben verbleven! Iedereen is zo vriendelijk, het eten is geweldig en het was bijzonder vredig en ontspannend om daar te verblijven! De comfortabelste bedden ooit! En zo heerlijk met alle verschillende binnen- en buitenruimtes om te zitten en te ontspannen - dank u!!!

7

Stefanie

Jong stel
24 juli 2025

“Goed”
  • gezellige plek om te verblijven, zeer vriendelijk personeel
  • Handdoeken waren niet schoon :(

10

Yu

Zakenreiziger
24 juli 2025

“Uitzonderlijk”
  • Het is een zeer mooie plek.

10

Christian

Alleenreiziger
20 juli 2025

“Heb een geweldige verblijf gehad.”
  • Geweldige locatie, fijne sfeer, schoon en behulpzaam (lokaal) personeel. Ik zou terugkomen voor de volgende reis.
  • Extra gordijnen voor de bedden in de slaapzaal zouden prettig zijn.

8

Meng

Jong stel
17 juli 2025

“Heerlijk verblijf op een uitstekende locatie.”
  • Schoon, stijlvol. Locatie nabij het hoofdplein en de kanalen. Rustig. Behulpzaam personeel.
  • Geen toilet op de kamer, maar het bevindt zich tenminste net buiten de kamer.

9

Bart-jan

Alleenreiziger
10 juli 2025

“Uitstekend”
  • Zeer vriendelijk en behulpzaam personeel, perfecte locatie, goede douches.
  • De kamer was vrij warm. Een klein rekje boven het bed om mijn bril neer te leggen, zonder me zorgen te maken dat deze tijdens de nacht stukgaat.

10

Elena

Alleenreiziger
8 juli 2025

“Uitzonderlijk”
  • Netjes, schoon, slim ontworpen, smaakvol ingericht.

10

Vanessa

Gezin met kinderen
7 juli 2025

“Zeer aan te bevelen.”
  • Heb alles geweldig gevonden. Daar verbleven met mijn kinderen en zij vonden het ook fantastisch. Fantastisch eten, geweldige bedden en geweldig personeel.
  • Niets echt!

10

Jade

Vriendengroep
5 juli 2025

“perfecte locatie en fantastisch verblijf!”
  • comfortabel en uiterst vriendelijke medewerkers!
  • Het was allemaal geweldig. Zeer aan te raden om hier te verblijven!

9

Adrian

Zakenreiziger
4 juli 2025

“Mooi en schoon, in een vrij centrale locatie.”
  • Fijne plek met een zeer gastvrije receptionist. Alles was mooi en schoon. Comfortabel matras. Zeer centraal gelegen, en in mijn geval slechts een paar minuten lopen naar het conferentiecentrum (Philharmonie). Ik verbleef maar één nacht, dus ik heb niet veel meer te zeggen, behalve dat ik erg tevreden was met de prijs, ondanks dat ik iets te laat had geboekt.
  • Hoewel het bedmatras vrij comfortabel was, was de hoogte "binnenin" het vrijstaand bed iets te laag. De kamer was een beetje echoë, waarschijnlijk door alle harde, vlakke oppervlakken, maar dit zijn allemaal slechts zeer kleine ergernissen.

9

Chiayu

Alleenreiziger
4 juli 2025

“Uitstekend”
  • Een prachtig en net hotel tegen een betaalbare prijs. Het personeel is zeer vriendelijk en er zijn veel activiteiten voor gasten.

9

Ian

Alleenreiziger
1 juli 2025

“Uitstekend”
  • Vriendelijke ontvangst, mooie faciliteiten, goed ontbijt.
  • De stilteperiode om 22:00 uur werd niet nageleefd en de nachtportier speelde muziek tot middernacht.

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Hello I'm Local zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Hello I'm Local via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Hello I'm Local. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Hello I'm Local.
Bij Hotels.nl kun je Hello I'm Local reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Hello I'm Local, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Hello I'm Local ligt 449 meter van het centrum van Haarlem.

Hello I'm Local heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

Hello I'm Local heeft een restaurant. Neem contact op met het hotel om een tafel te reserveren.

Hello I'm Local heeft familiekamers beschikbaar. Kijk op de website van de accommodatie om deze te reserveren.

For AI Agents: Crawl Destinations, Hotels, and Availability