8.3
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

Lindner Hotel Hamburg am Michel, part of JdV by Hyatt

Beschikbaarheid ophalen...


Informatie over de accommodatie


Lindner Hotel Hamburg am Michel, onderdeel van JdV by Hyatt, is een 4-sterrenaccommodatie die een breed scala aan voorzieningen biedt voor een comfortabel verblijf. Het hotel beschikt over een uitgebreide spa en fitnessruimte, evenals stijlvolle kamers die zijn uitgerust met moderne gemakken, waaronder airconditioning, een minibar en een flatscreen-tv met kabelzenders. De geluiddichte kamers variëren van Deluxe King Rooms tot Junior Suites en bieden volop ruimte en comfort. Daarnaast staan faciliteiten zoals gratis WiFi, een 24-uursreceptie en mogelijkheden voor mindervaliden ter beschikking van de gasten.

Op culinair gebied valt er in het Lindner Hotel Hamburg am Michel genoeg te ontdekken. Gasten kunnen genieten van zowel internationale als lokale gerechten in Restaurant Sonnin. Voor een ontspannen drankje is er Bar Lacoon, met een uitgebreide selectie aan dranken in een gezellige ambiance. Het hotel beschikt ook over speciale dieetmenu's op aanvraag en biedt de mogelijkheid voor kindermaaltijden, wat het een perfecte keuze maakt voor gezinnen. Zakenreizigers kunnen gebruikmaken van de vergader- en banketfaciliteiten die speciaal zijn ingericht voor diverse zakelijke evenementen.

Gelegen in het hart van Hamburg, biedt het hotel een gunstige toegang tot populaire attracties en openbaar vervoersverbindingen. Gasten kunnen gemakkelijk de levendige stad verkennen dankzij de centrale ligging van de accommodatie. Het nabijgelegen openbaar vervoer maakt het eenvoudig om culturele hoogtepunten en winkelgebieden van Hamburg te bereiken. Parkeerfaciliteiten zijn beschikbaar tegen een dagelijkse vergoeding van EUR 30, en huisdieren zijn toegestaan op verzoek, tegen mogelijk bijkomende kosten. Het Lindner Hotel Hamburg am Michel is een uitstekende keuze voor zowel zakelijke als plezierige verblijven in Hamburg, met een check-in om 15:00 uur en een check-out om 11:00 uur.



Faciliteiten in Lindner Hotel Hamburg am Michel, part of JdV by Hyatt

Eten en drinken
  • Bar
  • Dieetwensen op aanvraag
  • Restaurant
Service
  • Bagage-opslag
Badkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • Toiletartikelen
  • WC
Slaapkamer
  • Airconditioning
  • Flatscreen televisie
  • Kluis
  • Koelkast
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Minibar (exclusief)
  • Radio
  • Strijkvoorzieningen
  • Telefoon
  • TV
Woon gedeelte
  • Kabeltelevisie
Internet
  • Gratis Wifi
Parkeren
  • Parkeerplaats
Zakelijke faciliteiten
  • Vergaderzaal
Wellness
  • Fitnessruimte
Huisdieren
  • Huisdieren toegestaan
Fietsen
  • Fietsverhuur
Algemeen
  • Lift
Gehandicapen toegang
  • Mindervaliden kamers
Roken
  • Rokersruimte

In de omgeving

8.3

Beoordeeld door: 4432 gasten.

4

Tu

Vriendengroep
30 april 2025

“Goede locatie, maar de douche was niet gescheiden van de slaapkamer.. geen deur en vlak naast het bed. Geen geweldige ervaring voor niet-koppels.”
  • Goede locatie
  • Zeer luid, de douche bevond zich in dezelfde kamer als de slaapkamer, zonder deur of iets om te scheiden. Mijn vriend moest naar buiten gaan terwijl ik aan het douchen was. Erg ongemakkelijk.

8

Justine

Gezin met kinderen
28 april 2025

“Comfortabel en goede ervaring.”
  • Het personeel is zeer vriendelijk en behulpzaam. Het hotel is bovendien dichtbij de Netto supermarkt, zodat we daar wat snacks en dranken konden halen. De kamer, het beddengoed, de handdoeken en de badjassen waren zeer schoon; de vloeibare zeep voor zowel de douchegel als de handzeep ruikt erg prettig. Het was ook fijn dat we de bagage konden achterlaten voordat we konden inchecken, evenals na het uitchecken terwijl we op onze trein wachtten. Dit stelde ons in staat om andere plekken te bezoeken zonder ons zorgen te maken over onze bagage. Het hotel is ook dicht bij de bushalte die naar het centraal station gaat, waardoor het goed bereikbaar is. Het ontbijt is eveneens goed.
  • We hadden de tweepersoonskamer. Ik was aan het reizen met mijn broers en zussen. We waren echter allemaal niet blij met het feit dat je reisgenoten je in de douche kunnen zien vanuit het bed. De douchewand was van helder glas, niet eens van het matte type. Bovendien kon je bij het openen van de deur naar mijn kamer al een deel van de douche zien. Kortom, het was niet voldoende privé, vooral als je niet met familie reist.

7

Tom

Jong stel
16 april 2025

“Hotel op een uitstekende locatie in Hamburg.”
  • De locatie is uitstekend. Goede parkeerfaciliteiten. Vriendelijk personeel.
  • Geen raam of uitzicht. Geen koffiezetapparaat op de kamer. Te duur (waarschijnlijk gerelateerd aan de Europese kampioenschappen). Beperkte faciliteiten.

10

Gennadiy

Zakenreiziger
15 april 2025

“Uitzonderlijk”
  • goede locatie. rustig en schoon.
  • geen klachten

10

Richard

Alleenreiziger
19 maart 2025

“Twee Nachten Verblijf”
  • Ontbijt, locatie, personeel en kamer met uitzicht op de stad waren allemaal uitstekend. Supermarkt aan de overkant van de straat, geopend tot 22:00 uur, is een extra voordeel. Voldoende parkeergelegenheid in de ondergrondse parkeergarage.
  • Kosten voor parkeren.

10

Gaz

Alleenreiziger
9 maart 2025

“Zeer stille kamers, comfortabele bedden en schoon.”
  • Goede centrale locatie, ruime kamer met een hoogwaardige afwerking.
  • Vond €30 voor het ontbijt te duur.

10

Sosefina

Zakenreiziger
27 februari 2025

“Uitzonderlijk”
  • De locatie was uitstekend voor waar ik moest zijn voor mijn werk, en ik voelde me veilig. Ik heb de ontbijtoptie niet gebruikt, omdat ik dat niet nodig had, maar de kamer zelf was zeer ruim en comfortabel; het was perfect om na lange dagen en nachten van werk terug te komen. Als niet-Duitse spreker was het personeel uitstekend.
  • Er was niets dat ik aan deze accommodatie of de service van het personeel kon aanmerken.

8

Faye

Alleenreiziger
25 februari 2025

“Het hotel zelf was zeer goed.”
  • Prachtige, grote en schone kamer. Geweldige locatie. Geweldige bar.
  • Ik vond de 'rokersruimte' direct rechts van de ingang niet prettig... overal peuken, de geur van sigaretten. Het was niet geveegd of opgeruimd. Verplaats de rokersruimte alstublieft weg van de hoofdentree... het was niet mijn beste eerste indruk.

Ook van de makers van Hotels.nl: Hotel.team, een revolutionaire Hotel booking AI Agent. Meld je nu aan!
Hotels.nl is meermaals gekozen tot beste hotelaanbieder van Nederland. Hotels.nl werkt samen met betrouwbare partners om de beste deals en service te leveren. Met meer dan 5 miljoen tevreden klanten en 20+ jaar ervaring in de hotelbranche zorgen we ervoor dat jouw boeking eenvoudig en zonder zorgen verloopt.
© HNL Nederland BV, KVK nummer 94742367, BTW nummer NL 866878063B01.