Motel One Hamburg-Altona
Hamburg
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
Motel One Hamburg-Altona is een modern hotel, strategisch gelegen op slechts 700 meter afstand van het Diebsteich S-Bahn treinstation, waardoor gasten gemakkelijk toegang hebben tot Hamburg en zijn bezienswaardigheden. De kamers zijn eigentijds ingericht en beschikken over gratis WiFi, airconditioning en flatscreen-tv's. De stijlvolle badkamers en werkplekken in elke kamer maken het een ideale accommodatie voor reizigers die zowel comfort als functionaliteit belangrijk vinden.
De One Lounge café biedt een ontspannen omgeving met designer meubilair, waar gasten kunnen genieten van een uitgebreid ontbijtbuffet en diverse snacks. Het aangrenzende terras biedt de mogelijkheid voor ontspanning in de buitenlucht. Dankzij de nabijheid van zowel het Diebsteich treinstation als het Osterstraße metrostation, kunnen gasten eenvoudig de bruisende haven van Hamburg en de beroemde Reeperbahn verkennen, evenals de Jungfernstieg winkelstraat.
Motel One Hamburg-Altona biedt een reeks faciliteiten die zijn ontworpen om aan de behoeften van diverse reizigers te voldoen, zoals een 24-uurs receptie, huisdiervriendelijkheid en dagelijks schoonmaakservice. Er zijn ook voorzieningen voor gasten met beperkte mobiliteit en veiligheidsmaatregelen die voldoen aan de lokale protocollen. Parkeren is mogelijk tegen een dagelijks tarief, en er is een mogelijkheid voor fietsverhuur voor gasten die de stad per fiets willen verkennen.
Faciliteiten in Motel One Hamburg-Altona
Eten en drinken
- Bar
Service
- Bagage-opslag
Badkamer
- Douche
- Haardroger
- Toiletartikelen
- WC
Slaapkamer
- Airconditioning
- Bureau
- Flatscreen televisie
- Kluis
- TV
- WiFi
Woon gedeelte
- Verwarming
Internet
- Gratis Wifi
Parkeren
- Openbaar Parkeren
- Parkeerplaats
Diensten receptie
- Express check-in/check-out
Huisdieren
- Huisdieren toegestaan
Fietsen
- Fietsverhuur
Algemeen
- Lift
In de omgeving
8.1
Beoordeeld door: 3258 gasten.
8
NhiJong stel
4 augustus 2025
- Schone kamer
- Het parkeerbewijs was niet geactiveerd.
9
MerveJong stel
2 augustus 2025
- Het was schoon en comfortabel. Het personeel was erg vriendelijk. Je kunt alles vinden wat je nodig hebt voor een korte termijn accommodatie.
- We konden de kamer niet opwarmen. De temperatuur was ingesteld op een bepaalde graad en was niet te veranderen. Na terugkeer van de koude buitenlucht konden we ons in onze kamer ook niet verwarmen.
8
ThomasGroepsreizigers
2 juli 2025
- Het ontbijt was prima. Ik waardeerde de vriendelijkheid van het personeel.
7
LauraAlleenreiziger
6 juni 2025
- Zeer goed ontbijt voor €13,50 Comfortabel groot bed Krachtige en warme douche Vriendelijk personeel Tip: gratis parkeren in enkele nabijgelegen straten
- Kamer is klein - weinig ruimte om spullen op te bergen of om je te verplaatsen. Slechte geluidsisolatie - vaak wakker geworden door andere gasten. Toeslag voor honden verhoogd van €5 naar €15 per nacht.
10
SamanthaJong stel
28 mei 2025
- De kamer was fantastisch en zeer schoon. De locatie was wat ver weg, maar was desondanks goed voor ons. Het personeel was fantastisch en ontzettend vriendelijk.
- De kamer was prachtig, maar was alleen ingericht voor één persoon, met één dekbed, één handdoek en één beker. Ook deed de haardroger het niet en toen ik om een andere vroeg, is deze nooit geleverd. Dit was echter geen groot probleem, aangezien de receptie fantastisch was.
9
PelinJong stel
26 mei 2025
- 10 minuten lopen naar de S-Bahn, schone en comfortabele kamer.
10
LucianZakenreiziger
20 april 2025
- Alles is goed.
9
AnaJong stel
7 april 2025
- Ontbijt.
- Receptiemedewerker.
8
GregorGezin met kinderen
11 maart 2025
- Het personeel is zeer correct en uiterst vriendelijk.
- De kamers zijn iets kleiner dan we gewend zijn.
8
ŠpirhanzlZakenreiziger
5 maart 2025
- Goede locatie, netjes, vriendelijk personeel. Standaard.
- Het ontbijt heeft een goede kwaliteit met een verscheidenheid aan opties, maar er waren helemaal geen warme gerechten behalve gekookte eieren. Het motel biedt geen sport- of ontspanningsfaciliteiten, behalve de lobbybar.
Vraag en antwoord.
Motel One Hamburg-Altona ligt 4,9 km van het centrum van Hamburg.
Motel One Hamburg-Altona heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.
Motel One Hamburg-Altona staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.
Motel One Hamburg-Altona heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.