Nice n´Nordic 2
Hamburg
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
Nice n´Nordic 2 biedt moderne accommodatie in het levendige Hamburg, waar gasten kunnen genieten van voorzieningen zoals flatscreen-tv's en gratis toiletartikelen. De faciliteiten omvatten een kapper en schoonheidssalon ter plaatse, evenals mogelijkheden voor yoga- en Pilateslessen. Het pension biedt ook de mogelijkheid voor ontbijt en lunch in het naastgelegen café. Met gratis openbare parkeerplaatsen en gratis draadloos internet in de openbare ruimtes, is Nice n´Nordic 2 ontworpen om een comfortabel en betaalbaar verblijf te bieden. Houd er echter rekening mee dat de badkamers gedeeld zijn, en dat er geen lift aanwezig is naar de kamers op de eerste verdieping.
Gelegen op slechts 20 meter van de dichtstbijzijnde bushalte, biedt Nice n´Nordic 2 gemakkelijke toegang tot het schilderachtige district Blankenese en het stadscentrum van Hamburg, wat binnen 20 tot 30 minuten te bereiken is. Bezoekers mogen de levendige cafés en winkels langs de rivier de Elbe niet missen. Bovendien liggen belangrijke bezienswaardigheden zoals de O2 World Hamburg en de Imtech-Arena op slechts 5 kilometer afstand, terwijl Hamburg Airport zich op 14 kilometer bevindt. Deze strategische ligging maakt het pension een ideale keuze voor zowel toeristen als zakelijke reizigers.
De kamers zijn eenvoudig maar praktisch ingericht, met opties variërend van budget tweepersoonskamers met gedeelde badkamers tot eenpersoonskamers met kitchenette-faciliteiten. Elke kamer is voorzien van moderne gemakken zoals een waterkoker, een flatscreen-tv, en gratis toiletartikelen. Ondanks de basisuitrusting en het gebruik van gedeelde voorzieningen, vormt Nice n´Nordic 2 een uitstekend startpunt om de stad Hamburg te verkennen, dankzij de gunstige locatie en de algehele waarde voor geld. Met beleid waarbij huisdieren niet zijn toegestaan en een ontmoedigend gebrek aan extra bedden of kinderbedjes, is deze locatie het meest geschikt voor volwassen reizigers of zakelijke bezoekers die op zoek zijn naar een functionele verblijfsoptie in Hamburg.
Faciliteiten in Nice n´Nordic 2
Badkamer
- Haardroger
- Toiletartikelen
Slaapkamer
- Flatscreen televisie
- Kitchenette
- Koelkast
- Koffie- en theefaciliteiten
- Magnetron
Woon gedeelte
- Broodrooster
- Eethoek
- Verwarming
- Waterkoker
Internet
- Gratis Wifi
Parkeren
- Parkeerplaats
Wellness
- Kapper/schoonheidssalon
In de omgeving
6.6
Beoordeeld door: 112 gasten.
10
SusanJong stel
26 juli 2025
- De schone ruimte werd goed onderhouden, de optie om te koken of naar het café aan de overkant te gaan was erg handig! De kamers waren veel beter geluidsdicht dan ik aanvankelijk had gedacht; er was bouwwerkzaamheden op dezelfde blok en ik kon toch comfortabel slapen.
- Ik had gewild dat er een klein bankje buiten was waar men kan zitten om van de zon te genieten.
Vraag en antwoord.
Nice n´Nordic 2 ligt 2,9 km van het centrum van Ellerbek.
Nice n´Nordic 2 heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.
Nice n´Nordic 2 heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.