8.7

Old Printing House

Adres:
Volgersweg 6
Hannover

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Old Printing House in Hannover combineert historische charme met moderne gemakken in een uniek aparthotelconcept. Deze accommodatie is gevestigd in een voormalige drukkerij uit de 18e eeuw en biedt luxe appartementen met hoge plafonds, verwarmde vloeren en volledig uitgeruste keukens. Gasten profiteren van de moderne faciliteiten zoals een flatscreen-tv, vaatwasser en een regendouche in de privébadkamer, wat bijdraagt aan het comfort en gemak van elke overnachting. De appartementen zijn ontworpen voor zowel korte als langere verblijven en zijn ideaal voor gezinnen, zakenreizigers en toeristen.

De locatie van Old Printing House is bijzonder gunstig voor het verkennen van Hannover. Op slechts 350 meter afstand van het centraal station biedt het snelle toegang tot de rest van de stad en daarbuiten. De levendige Raschplatz-wijk, bekend om haar diverse restaurantaanbod, is eenvoudig bereikbaar, evenals populaire bezienswaardigheden waaronder de Hannover Zoo en de Maschsee. Deze centrale positie maakt het eenvoudig voor gasten om zowel te ontspannen als de stad te verkennen, wat bijdraagt aan een allesomvattend verblijf.

Voorzieningen en services van hoge kwaliteit verzekeren een aangenaam verblijf. Gasten kunnen gebruikmaken van gratis razendsnel WiFi in alle accommodaties, evenals diverse keukenapparatuur voor zelfstandig gebruik. Voor extra gemak is er publieke parkeergelegenheid beschikbaar op het terrein, tegen een bescheiden vergoeding en voorafgaande reservering. Het niet toestaan van huisdieren draagt bij aan zowel comfort als hygiëne. Bovendien biedt de nabijheid van de luchthaven van Hannover, op slechts 12,5 km afstand, een eenvoudige en stressvrije reiservaring, waardoor dit een uitstekende keuze is voor zowel zakelijke als recreatieve reizigers.



Faciliteiten in Old Printing House

Badkamer
  • Bad of douche
  • Douche
  • Haardroger
  • Toiletartikelen
  • Toiletbeugel
  • WC
Slaapkamer
  • Bureau
  • Flatscreen televisie
  • Geluiddichte kamer
  • Kitchenette
  • Kluis
  • Koelkast
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Magnetron
  • Senseo Koffiezetapparaat
  • Strijkvoorzieningen
  • TV
  • Wasdroger
  • Wasmachine
Woon gedeelte
  • Broodrooster
  • Eethoek
  • Keuken
  • Oven
  • Strijkijzer
  • Vaatwasser
  • Verwarming
  • Waterkoker
Internet
  • Gratis Wifi
Parkeren
  • Parkeerplaats
Schoonmaak service
  • Wasservice
Wellness
  • Kapper/schoonheidssalon
Roken
  • Rokersruimte
Diensten algemeen
  • Winkels in het hotel

In de omgeving

8.7

Beoordeeld door: 170 gasten.

10

Lea

Groepsreizigers
21 juli 2025

“Geweldig appartement op een uitstekende locatie.”
  • De locatie is perfect, aangezien het in het stadscentrum ligt, op slechts een paar minuten wandelen van het centraal station. Het appartement was schoon en volledig uitgerust. We kregen zelfs een klein welkomsgeschenk van de eigenaren, wat een zeer mooie geste is.
  • De ingang van de parkeergarage is vanaf de weg iets moeilijk te zien omdat er een oprit achter de grote vierkante stenen muur is. Ook was de vloerverwarming soms te sterk.

5

Cody

Zakenreiziger
10 juni 2025

“Al met al waren de accommodaties naar wens en de locatie was handig.”
  • De locatie was het beste aspect van dit appartement. Het is gunstig gelegen nabij het centraal station, met een korte treinrit van 2 minuten naar het centrum van Hannover. Daarnaast waren er veel eetgelegenheden op loopafstand. De welkomstmanden met snacks endranken waren een prettig gebaar. De entree en de buitenkant van het appartement waren goed verlicht, wat het een veilig gevoel gaf.
  • We hadden niet verwacht op de derde verdieping te zijn, wat resulteerde in het beklimmen van verschillende trappen, wat niet ideaal was aangezien we een gast in een rolstoel hadden die bij ons zou verblijven, maar niet kon komen vanwege het gebrek aan informatie die ons voor aankomst was verstrekt. Er waren geen ventilatoren in de 2 badkamers van ons appartement, waardoor het met 8 mensen die daar verbleven en 2 badkamers niet altijd comfortabel was. De keuken/eetruimte is erg krap en beperkte ons tot slechts enkele mensen die daar tegelijkertijd konden zijn. We vonden wat achtergelaten afval van vorige gasten dat niet was opgeruimd voor ons verblijf. Er was geen parkeergelegenheid op het terrein beschikbaar. De gratis WiFi in het appartement werkte nooit.

10

Michal

Zakenreiziger
8 juni 2025

“Uitstekend”
  • Het vriendelijke en behulpzame personeel en de kleine details in het appartement die ons verblijf uitzonderlijk comfortabel maakten.
  • Er is geen lift, en we waren op de derde en laatste verdieping. We hebben ons recept niet ontvangen.

9

Antje

Gezin met kinderen
1 maart 2025

“Geweldige locatie, gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer.”
  • Geweldige locatie, gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer. Het was ook rustig; de ramen zorgden voor een zeer goede geluidsisolatie van de nabijgelegen weg. De keuken was goed uitgerust en praktisch. Veel opbergruimte, planken en haken. We waren erg blij met het welkomstpakket. We hadden een appartement met twee slaapkamers, wat perfect was voor het reizen met twee tieners.
  • Ik was een beetje bezorgd over de elektronische sloten, maar ze functioneerden heel goed. Noodtelefoonk chargers zijn beschikbaar bij de ingang, mocht uw telefoon zonder batterij komen te zitten terwijl u onderweg bent.

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Old Printing House zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Old Printing House via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Old Printing House. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Old Printing House.
Bij Hotels.nl kun je Old Printing House reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Old Printing House, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Old Printing House ligt 730 meter van het centrum van Hannover.

Old Printing House heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

Old Printing House heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.

For AI Agents: Crawl Destinations, Hotels, and Availability