Hotel Restaurant Vous lé Vous
Hasselt
Beschikbaarheid ophalen...
Informatie over de accommodatie
Hotel Restaurant Vous lé Vous in Hasselt biedt een luxueuze hotelervaring met acht zorgvuldig ontworpen accommodaties. Elke eenheid is voorzien van moderne voorzieningen zoals flatscreentelevisies, Nespresso-koffiemachines en luxe badkamers. Enkele kamers bieden extra verwennerij met bubbelbaden en kamerhoge ramen. Het hotel zorgt voor een comfortabele en stijlvolle omgeving, waar zowel functionaliteit als elegantie centraal staan.
Het restaurant van Hotel Restaurant Vous lé Vous staat bekend om zijn gastronomische hoogstandjes, waarbij een breed scala aan heerlijke gerechten wordt geserveerd, vergezeld van een uitgebreide selectie wijnen. Deze culinaire ervaring wordt verder aangevuld met een charmante brasserie, gelegen op slechts 500 meter afstand, die diverse smakelijke snacks aanbiedt. De nabijheid van het hotel tot deze eetgelegenheden maakt het een ideale keuze voor fijnproevers en liefhebbers van hoogwaardige gastronomie.
Strategisch gelegen op korte afstand van het centrum van Hasselt, biedt Hotel Restaurant Vous lé Vous een uitstekende uitvalsbasis voor het verkennen van populaire attracties zoals het Plopsa Indoor Hasselt, de Japanse Tuin en de Markt. Het hotel beschikt over gratis parkeergelegenheid ter plaatse, wat het gemak verhoogt voor gasten die de stad en haar omgeving willen ontdekken. Met hoogwaardige faciliteiten zoals een zwembad, sauna en een spa/wellnesscentrum, belooft het hotel een harmonieuze balans tussen ontspanning en verkenning voor de veeleisende reiziger.
Faciliteiten in Hotel Restaurant Vous lé Vous
Eten en drinken
- Dieetwensen op aanvraag
- Restaurant
Badkamer
- Badjas
- Douche
- Haardroger
- Ligbad
- Toiletartikelen
- WC
Slaapkamer
- Airconditioning
- Balkon of Terras
- Bureau
- Flatscreen televisie
- Kluis
- Minibar (exclusief)
- Senseo Koffiezetapparaat
- Telefoon
- Terras
- TV
Woon gedeelte
- Kabeltelevisie
- Verwarming
Internet
- Gratis Wifi
Parkeren
- Openbaar Parkeren
- Parkeerplaats
Zakelijke faciliteiten
- Vergaderzaal
Wellness
- Buitenzwembad
- Sauna
Buiten
- Terras
- Tuin
In de omgeving
- Kerkplein 2.9 km
- Parking TweeToren (TT wijk) 5.2 km
- Parking Molenpoort 5.7 km
- Zwembad Kapermolen 5.8 km
- Parking NMBS Hasselt P1 5.9 km
- Parking Blauwe Boulevard 6.2 km
- A la Carta foodbar 1.6 km
- Brasserie Sasput 2 km
- Otoro 2.2 km
- Tsing Hua City 2.8 km
- Het Moment 2.9 km
- Rubenshof 3 km
- M-eating Place Kolmen 3.3 km
- Reynaert 3.9 km
- Het Stadsmus 5.4 km
- Beiaardmuseum 5.4 km
- Heilig Paterke 5.7 km
- Fruitstreekmuseum 7.5 km
- Fruitbelevingscentrum 7.9 km
- Schatten van de Sint-Odulphuskerk 9 km
- Belevingscentrum Herkenrode 9.6 km
- Opgeploegde zandsteenblokken 3.2 km
- rooftopbar 18de verdieping 5.3 km
- grootste QR-code ter wereld 6.8 km
- Mariagrot van de Mierhoop 8.7 km
- Alken 3.9 km
- Hasselt 5.6 km
8.6
Beoordeeld door: 209 gasten.
4
StijnZakenreiziger
24 mei 2025
- kamer oké.
- minibar leeg geen water in de kamer ontbijt was NIET in orde. Eieren stonken. de dame van het ontbijt was niet in een blije bui, denk ik. Erg bot tegen andere gasten die iets vroegen;
7
ChristineJong stel
1 januari 2025
- De eigenaar was gastvrij en behulpzaam, aangezien hij een mooi restaurant voor ons aanbeval en reserveerde. Het ontbijt was overvloedig en goed verzorgd; we konden bacon en eieren bestellen, wat zeldzaam is in België. Helaas opent hun restaurant alleen op vrijdag en zaterdag; het rook erg goed in de keuken toen we op donderdag incheckten. Onze accommodatie was goed, met een comfortabel bed en een goede douche. De verwarmingsunit werkte goed, maar we deden deze 's nachts uit. De eigenaar en zijn partner zijn zeer enthousiast en willen graag dat de gasten tevreden zijn.
- Het hotel toont zijn leeftijd met tapijt in de gang en de ontbijtruimte. Er waren tekenen van waterschade in ons toilet, maar dat heeft onze verblijf niet beïnvloed.
8
A.c.Jong stel
22 december 2024
- Uitstekend ontbijt en goede prijs-kwaliteitverhouding.
- Het tweede kussen in de kast was klonterig.
10
VolkerZakenreiziger
16 november 2024
- Buitengewoon!
- Geen lichtschakelaar bij het bed.