8.5
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

Hotel Zur Alten Brücke

Beschikbaarheid ophalen...


Informatie over de accommodatie


Hotel Zur Alten Brücke, gelegen aan de Obere Neckarstrasse 2 in het historische centrum van Heidelberg, biedt een indrukwekkend uitzicht op de rivier en de oude binnenstad. Met een uitstekende beoordeling van 8.5 uit 957 beoordelingen, staat het hotel bekend om zijn centrale ligging naast de iconische Alte Brücke. Het hotel biedt diverse accommodatiemogelijkheden, waaronder eenpersoonskamers, tweepersoonskamers en appartementen in een naastgelegen pand. Elke kamer is uitgerust met moderne voorzieningen zoals gratis WiFi, flatscreen-tv's en, in sommige gevallen, een balkon of uitzicht op de rivier en de stad.

Het restaurant van het hotel, Zum Nepomuk, staat bekend om zijn lokale keuken, waar gasten kunnen genieten van verse streekgebonden gerechten, vers getapte bieren en hoogwaardige wijnen. Ontbijt wordt dagelijks geserveerd in de charmante binnenplaats, en gasten kunnen ontspannen met een drankje op het terras. Voor degenen die de stad willen verkennen, biedt het hotel fietsverhuur aan, evenals gemakkelijke toegang tot wandelroutes zoals het Philosophenweg en de nabijgelegen Neckertal Odenwald natuurpark.

Naast een breed scala aan diensten, waaronder parkeergelegenheid, huisdiervriendelijke kamers en familiefaciliteiten, legt Hotel Zur Alten Brücke nadruk op naleving van veiligheidsprotocollen, met maatregelen zoals contactloos inchecken, desinfectiemiddelen en sociale afstandsregels. Speciale voorzieningen zoals een elektrische oplaadpaal voor voertuigen en fietstochten onderstrepen het begrip van hotel voor zowel de moderne als milieubewuste reiziger. Hotel Zur Alten Brücke biedt een comfortabele en veilige optie voor gasten die het culturele en natuurlijke erfgoed van Heidelberg willen ontdekken.



Faciliteiten in Hotel Zur Alten Brücke

Eten en drinken
  • Bar
  • Dieetwensen op aanvraag
  • Lunchpakket
  • Restaurant
Service
  • Bagage-opslag
Badkamer
  • Bad of douche
  • Douche
  • Haardroger
  • Ligbad
  • Make-up spiegel
  • Toiletartikelen
  • WC
Slaapkamer
  • Airconditioning
  • Balkon of Terras
  • Bureau
  • Dvd-speler
  • Flatscreen televisie
  • Kitchenette
  • Koelkast
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Magnetron
  • Radio
  • Senseo Koffiezetapparaat
  • Strijkvoorzieningen
  • Telefoon
  • Terras
  • TV
Woon gedeelte
  • Broodrooster
  • Eethoek
  • Kabeltelevisie
  • Keuken
  • Oven
  • Vaatwasser
  • Verwarming
  • Waterkoker
Internet
  • Gratis Wifi
Parkeren
  • Parkeerplaats
Schoonmaak service
  • Wasservice
Zakelijke faciliteiten
  • Vergaderzaal
Wellness
  • Kapper/schoonheidssalon
Huisdieren
  • Huisdieren toegestaan
Fietsen
  • Fietsverhuur
Activiteiten
  • Golfbaan
Algemeen
  • Lift
Toegangkelijkheid
  • Anti-allergene kamers
Roken
  • Rokersruimte
Buiten
  • Terras
  • Tuin
Diensten algemeen
  • Winkels in het hotel

In de omgeving

8.5

Beoordeeld door: 959 gasten.

10

Jessica

Jong stel
26 februari 2025

“Uitzonderlijk”
  • Perfecte locatie om Heidelberg te verkennen en zeer comfortabele kamer!

4

Althorp

Jong stel
24 februari 2025

“Zeer teleurstellend.”
  • Het personeel is zeer vriendelijk en wil graag helpen. De kamer zelf was schoon en ruim, net als de badkamer.
  • We waren niet in het hotel - we waren 200 meter verderop in een appartementencomplex. Er was geen plek om te lossen, behalve midden in een druk voetgangersgebied. Als u met de auto hier naartoe komt - DOE HET NIET - de routebeschrijving naar het hotel is verschrikkelijk en er is nergens om te parkeren. Bij het inchecken kreeg ik een klein kaartje met een plattegrond waarop stond waar we 'misschien' konden parkeren. Zoals eerder vermeld bevond onze kamer zich niet in het hotel, dus hadden we geen hulp bij het dragen van onze bagage over de cobblestone straten bij 34 graden (ik vraag me af hoe een persoon met een beperking dit zou kunnen doen) en bij het uitchecken moesten we opnieuw het verkeer blokkeren om onze tassen op te halen. De kamer had geen airconditioning en was ongelooflijk heet. Ik ging ervan uit dat het balkon uitzicht op het plein zou hebben, maar aangezien we in een ander gebouw waren, keek het uit op een drukke zijstraat. Het ontbijt was de 15 euro per persoon niet waard (we hadden al veel gereisd en kenden de waarde). Over het algemeen was het geen hotel voor ons, maar een AirBnB of iets dergelijks... wat ik, als ik dat had gewild, ook geboekt had.