9.9

B&B Op zolder

Adres:
Wogmeer 20
1711 SP Hensbroek

Informatie over de accommodatie


B&B Op Zolder aan het Wogmeer 20 in Hensbroek is een charmante bed & breakfast gerund door André en Margriet de Vries. Sinds de aankoop van deze warme accommodatie in 2017 hebben ze het met zorg en oog voor detail omgetoverd tot een rustig toevluchtsoord voor hun gasten. De B&B, gelegen boven de garage en met eigen ingang, bestaat uit een keuken, een woonkamer, een slaapkamer en een badkamer. Bij aankomst wordt u begroet met een fles mousserende wijn en iets lekkers bij de koffie of thee, en elke ochtend wordt er een heerlijk ontbijt bij u thuis bezorgd. Prijzen variëren van € 90,- voor één persoon tot € 155,- voor drie personen. Het is belangrijk om te vermelden dat roken niet is toegestaan. U kunt reserveren via het reserveringsformulier op de website.



In de omgeving

Parkeergarage
  • P+R Umbriëllaan 5.6 km
  • Parkeergarage Vomar 6.4 km
  • De Weijver 7.1 km
  • Parkeerterrein Luna Beach 7.3 km
  • Trefpuntkerk 7.4 km
  • Beeldentuin 7.4 km
  • Parkeergarage De Mare 9.9 km
Restaurant
  • Restaurant De Amethist 3.2 km
  • Pizza Station Dolomiti 3.3 km
  • Chinees restaurant Ah Tim 3.4 km
  • Eetcafé 70 3.7 km
  • Bistro Cirkus 4 km
  • De Bolle Buik 4.4 km
  • Thai Bangkokmarket 4.7 km
  • Villa groet uit Avenhoorn 5 km
Museum
  • De Museummolen 5.8 km
  • Museale Schuitenhelling 7 km
  • Nic Jonk 7.4 km
  • Museum BroekerVeiling 7.5 km
  • Gebouw de Toekomst 7.5 km
  • Museum boerderij West-Frisia 9.1 km
  • het Molenhuijs 9.9 km
Treinstation
  • Obdam 3.3 km
  • Heerhugowaard 6 km
  • Wognum-Nibbixwoud 9.5 km
  • Alkmaar Noord 9.5 km

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je B&B Op zolder zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van B&B Op zolder via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor B&B Op zolder. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in B&B Op zolder.
Bij Hotels.nl kun je B&B Op zolder reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in B&B Op zolder, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

B&B Op zolder ligt 4,5 km van het centrum van Heerhugowaard.

Ook van de makers van Hotels.nl: Hotel.team, een revolutionaire Hotel booking AI Agent. Meld je nu aan!
Hotels.nl is meermaals gekozen tot beste hotelaanbieder van Nederland. Hotels.nl werkt samen met betrouwbare partners om de beste deals en service te leveren. Met meer dan 5 miljoen tevreden klanten en 20+ jaar ervaring in de hotelbranche zorgen we ervoor dat jouw boeking eenvoudig en zonder zorgen verloopt.
© HNL Nederland BV, KVK nummer 94742367, BTW nummer NL 866878063B01.