7.7

Am Schloonsee Haus D

Adres:
Maxim-Gorki-Straße d 31
Heringsdorf

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Am Schloonsee Haus D biedt hoogwaardige appartementen in Heringsdorf, een populaire badplaats aan de Oostzeekust van Duitsland. Deze appartementen zijn gelegen aan de Maxim-Gorki-Straße en combineren comfort met moderne voorzieningen zoals een flatscreen-tv en gratis WiFi. De accommodaties beschikken over goed uitgeruste kitchenettes, en sommige appartementen bieden ook een terras met uitzicht op de stille straten of de tuin. De accommodatie is alleen geschikt voor volwassenen en huisdieren zijn niet toegestaan, wat garant staat voor een rustige verblijfsomgeving.

Gasten van Am Schloonsee Haus D profiteren van gratis privéparkeergelegenheid en hebben de optie gebruik te maken van een pendeldienst van en naar de luchthaven tegen een toeslag. Voor de avontuurlijke reiziger zijn er fietsen te huur, ideaal om de omgeving te verkennen. Tot de faciliteiten behoren verder rookmelders, een excursiebalie en mogelijkheden voor activiteiten als wandelen, fietsen en vissen. Dit maakt het een uitstekende uitvalsbasis voor het ontdekken van de nabijgelegen stranden van Bansin en Heringsdorf, evenals andere lokale attracties.

De strategische ligging van Am Schloonsee Haus D biedt gemakkelijke toegang tot prominente bezienswaardigheden zoals het Baltic Park Molo Aquapark en het beroemde Ahlbeck-pier. Het nabijgelegen Zdrojowy Park biedt ruimte voor ontspanning te midden van weelderige natuur, terwijl de omgeving rijk is aan recreatieve mogelijkheden. Met een beoordeling van 7,7 en een indrukwekkend aantal positieve recensies is Am Schloonsee Haus D een betrouwbare keuze voor een ontspannen en stijlvol verblijf aan zee.



Faciliteiten in Am Schloonsee Haus D

Badkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • WC
Slaapkamer
  • Balkon of Terras
  • Flatscreen televisie
  • Kitchenette
  • Koelkast
  • Magnetron
  • Radio
  • Senseo Koffiezetapparaat
  • TV
  • Wasdroger
Woon gedeelte
  • Broodrooster
  • Eethoek
  • Kabeltelevisie
  • Keuken
  • Oven
  • Vaatwasser
  • Verwarming
  • Waterkoker
Internet
  • Gratis Wifi
Parkeren
  • Openbaar Parkeren
  • Parkeerplaats
Schoonmaak service
  • Wasservice
Fietsen
  • Fietsverhuur
Diensten algemeen
  • Luchthaven shuttle

In de omgeving

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Am Schloonsee Haus D zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Am Schloonsee Haus D via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Am Schloonsee Haus D. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Am Schloonsee Haus D.
Bij Hotels.nl kun je Am Schloonsee Haus D reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Am Schloonsee Haus D, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Am Schloonsee Haus D ligt 1,7 km van het centrum van Heringsdorf.

Am Schloonsee Haus D beschikt over een luchthaven shuttle. Neem contact op met het hotel voor verdere informatie.

Am Schloonsee Haus D heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

Am Schloonsee Haus D heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.

For AI Agents: Crawl Destinations, Hotels, and Availability