8.5
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

Hotel am Schlosspark garni

Adres:
Hinter der Neustadt - 7486
Husum

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Hotel am Schlosspark garni Husum is een kleinschalig hotel, gelegen in het centrum van Husum, een charmante stad aan de Noordzeekust van Sleeswijk-Holstein. De ligging van het hotel is bijzonder gunstig: het bevindt zich op loopafstand van het historische Schloss vor Husum, een van de belangrijkste bezienswaardigheden van de stad. Ook de levendige haven, het Husumer Rathaus en het Theodor Storm Museum zijn eenvoudig te bereiken. Husum is goed bereikbaar per trein, met een station op korte afstand, en ligt aan belangrijke verkeersroutes richting Flensburg en Hamburg. De sfeer in het hotel is rustig en klassiek, met een knusse ambiance die goed past bij de historische omgeving en het groene park dat grenst aan het hotelterrein.

De kamers van Hotel am Schlosspark garni Husum zijn verzorgd ingericht en bieden een comfortabele uitvalsbasis voor zowel toeristen als zakelijke reizigers. De stijl is tijdloos, met lichte kleuren en functionele meubels die bijdragen aan een ontspannen verblijf. Elke kamer beschikt doorgaans over moderne voorzieningen zoals een eigen badkamer, televisie en gratis wifi. Het hotel biedt een ontbijtzaal waar gasten 's ochtends kunnen genieten van een gevarieerd ontbijtbuffet. Voor gasten die met de auto komen, zijn er parkeermogelijkheden op het terrein. Hoewel het hotel geen uitgebreide wellnessfaciliteiten of restaurant heeft, zijn de basisvoorzieningen goed op orde en is het verblijf gericht op comfort en gemak.

Gasten van Hotel am Schlosspark garni Husum ervaren doorgaans een persoonlijke en gastvrije service, met aandacht voor individuele wensen. De receptie is goed bereikbaar en het personeel staat klaar om vragen te beantwoorden of tips te geven over de omgeving. Het ontbijt wordt in een lichte zaal geserveerd en bestaat uit een selectie van broodjes, beleg, fruit en warme dranken. Voor lunch en diner zijn er diverse restaurants in het centrum van Husum, zoals het sfeervolle Restaurant Friesenhaus met regionale keuken, en het moderne Dragseth's Gasthof. Het hotel onderscheidt zich door de rustige ligging aan het park, de nabijheid van culturele highlights en het kleinschalige karakter, waardoor het geschikt is voor stellen, gezinnen en zakelijke gasten die een ontspannen verblijf zoeken in Husum.



Faciliteiten in Hotel am Schlosspark garni

Eten en drinken
  • Bar
  • Dieetwensen op aanvraag
  • Lunchpakket
Service
  • Bagage-opslag
Badkamer
  • Bad of douche
  • Douche
  • Haardroger
  • Toiletartikelen
  • WC
Slaapkamer
  • Balkon of Terras
  • Bureau
  • Flatscreen televisie
  • Kitchenette
  • Kluis
  • Koelkast
  • Minibar (exclusief)
  • Radio
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Senseo Koffiezetapparaat
  • Telefoon
  • TV
Woon gedeelte
  • Eethoek
  • Verwarming
  • Waterkoker
Internet
  • Gratis Wifi
Parkeren
  • Openbaar Parkeren
  • Parkeerplaats
Diensten receptie
  • Express check-in/check-out
Zakelijke faciliteiten
  • Vergaderzaal
Fietsen
  • Fietsverhuur
Activiteiten
  • Golfbaan
Toegangkelijkheid
  • Anti-allergene kamers
Roken
  • Rokersruimte
Buiten
  • Terras

In de omgeving

8.5

Beoordeeld door: 1627 gasten.

8

Pernilla

Gezin met kinderen
20 augustus 2025

“Modern en betaalbaar”
  • Het was verrassend modern en fris. De kamers waren groot en modern, het ontbijt was overvloedig en het personeel was zeer servicegericht. We konden parkeren op de laatste parkeerplaats van het hotel voor 6 euro, maar het zou waarschijnlijk geen probleem zijn geweest om een parkeerplaats op straat te vinden indien nodig.
  • Tapijt is een duidelijke nadeel voor ons.

8

Thomas

Jong stel
30 juli 2025

“Als de airco voor 100% is geïnstalleerd.”
  • Nieuwe en recent gerenoveerde kamers.
  • Geen airconditioning

5

Clara

Gezin met kinderen
20 juni 2025

“Acceptabel”
  • Het heerlijke ontbijt biedt een uitstekende variëteit aan brood en zelfs vis.
  • Het oude tapijt ziet er niet hygiënisch uit. Verrassend genoeg was het weer op de dag van ons bezoek behoorlijk mooi met zonneschijn. In onze kamer was het vrij warm; we wilden de deur openen, maar er kwamen veel muggen binnen. Helaas was er geen optie voor airconditioning.

8

Beton

Groepsreizigers
15 juni 2025

“Vriendelijk hotel met een uitstekend ontbijt.”
  • Vriendelijk hotel met een uitstekend ontbijt. Er is een betaald parkeergarage bij het hotel, maar er is ook gratis parkeren in de omgeving van het hotel. De kamers zelf waren in orde, het balkon was een mooie aanvulling. Geen lawaaioverlast en goed geïsoleerde kamers.
  • Sommige delen van het hotel zijn niet goed onderhouden; de douche was bijvoorbeeld kapot en gaf geen viersterrenervaring. De verhouding tussen de kosten per verblijf en de luxe was enigszins teleurstellend. Daarnaast werkte Netflix op de televisie niet (geen internetverbinding).

9

Karl-erik

Alleenreiziger
24 mei 2025

“Uitstekend”
  • Zeer goed hotel met ruime kamers en alle comfort. TV op de kamer, nette en grote badkamer.
  • Het hotel lag iets verder van het centrum van de stad.

9

Wakeham

Jong stel
7 mei 2025

“Wij hebben een zeer aangenaam verblijf gehad en zouden zeker terugkeren als we in de omgeving zijn.”
  • De bedden waren zeer comfortabel met mooie dekbedden en de slaapkamer en badkamer voldeden aan de verwachtingen. De ontbijtselectie was geweldig met alles (en meer) wat men kon verwachten. Het personeel was zeer behulpzaam.
  • Ik kan nergens aan denken!

7

Tommy

Groepsreizigers
3 maart 2025

“goede prijs-kwaliteitverhouding, goed eten, schone en ruime kamer”
  • goed ontbijt, ruime kamer .. centrale locatie
  • De barfaciliteiten waren zeer basaal.

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Hotel am Schlosspark garni zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Hotel am Schlosspark garni via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Hotel am Schlosspark garni. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Hotel am Schlosspark garni.
Bij Hotels.nl kun je Hotel am Schlosspark garni reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Hotel am Schlosspark garni, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Hotel am Schlosspark garni ligt 686 meter van het centrum van Husum.

Hotel am Schlosspark garni heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

Hotel am Schlosspark garni heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.

Hotel am Schlosspark garni heeft speciale kamer(s) voor rolstoel gebruikers. Neem altijd eerst contact met de accommodatie op als u hiervan gebruik wilt maken.

For AI Agents: Crawl Destinations, Hotels, and Availability