8.0
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

Hotel am Schlosspark

Adres:
Schloßstraße 7
Ismaning

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Hotel am Schlosspark Ismaning is een comfortabel viersterrenhotel, gelegen in het centrum van Ismaning, een plaats ten noorden van München. De ligging is gunstig voor wie de regio rond München wil verkennen, met een goede bereikbaarheid via zowel het treinstation van Ismaning als de nabijgelegen snelwegen. Vanuit het hotel zijn bezienswaardigheden als het barokke Schloss Ismaning en het omliggende park eenvoudig te voet bereikbaar. Ook de Allianz Arena, het Olympiapark en het centrum van München liggen op korte afstand en zijn met het openbaar vervoer goed te bereiken. De ambiance in het hotel is rustig en verzorgd, met een klassieke uitstraling die past bij de historische omgeving. Door de ligging aan het park en de nabijheid van het slot biedt het hotel een prettige balans tussen de levendigheid van de stad en de rust van het groen.

De kamers in Hotel am Schlosspark Ismaning zijn ingericht in een tijdloze stijl, waarbij comfort en functionaliteit centraal staan. Gasten kunnen rekenen op voorzieningen zoals een eigen badkamer, televisie en gratis wifi. Sommige kamers bieden uitzicht op het park of het slot, wat bijdraagt aan een ontspannen verblijf. Het hotel beschikt over faciliteiten die aansluiten bij de wensen van zowel toeristen als zakenreizigers, zoals een ontbijtruimte, parkeergelegenheid en diverse vergaderruimtes. Voor ontspanning is er een kleine wellnessruimte met sauna, waar gasten na een dag in de stad tot rust kunnen komen. De algemene ruimtes zijn ruim opgezet en verzorgd, met aandacht voor detail in de inrichting en voldoende zitgelegenheid.

De service in het hotel wordt doorgaans als persoonlijk en attent ervaren, met een receptie die overdag bemand is en medewerkers die gasten graag van informatie voorzien. Het ontbijtbuffet bestaat uit een mix van continentale en regionale producten, geserveerd in een lichte en aangename ruimte. Voor lunch en diner zijn er in de directe omgeving diverse restaurants te vinden, variërend van traditionele Beierse eetgelegenheden tot internationale keukens, zoals Restaurant Zur Post en Il Girasole. Wat Hotel am Schlosspark Ismaning onderscheidt, is de combinatie van een rustige ligging aan het park, de nabijheid van het historische slot en de goede bereikbaarheid van München. Dit maakt het hotel geschikt voor zowel romantische verblijven als zakelijke bijeenkomsten.



Faciliteiten in Hotel am Schlosspark

Eten en drinken
  • Bar
  • Restaurant
Service
  • Bagage-opslag
Badkamer
  • Bad of douche
  • Douche
  • Haardroger
  • Ligbad
  • Toiletartikelen
  • WC
Slaapkamer
  • Balkon of Terras
  • Bureau
  • Flatscreen televisie
  • Radio
  • Telefoon
  • TV
Woon gedeelte
  • Verwarming
Internet
  • Gratis Wifi
Parkeren
  • Openbaar Parkeren
  • Parkeerplaats
Diensten receptie
  • Express check-in/check-out
Schoonmaak service
  • Wasservice
Zakelijke faciliteiten
  • Vergaderzaal
Wellness
  • Sauna
  • Wellness centrum
Huisdieren
  • Huisdieren toegestaan
Fietsen
  • Fietsverhuur
Algemeen
  • Lift
Gehandicapen toegang
  • Mindervaliden kamers
Buiten
  • Terras
  • Tuin

In de omgeving

8.0

Beoordeeld door: 646 gasten.

8

Michelle

Groepsreizigers
18 augustus 2025

“Geweldige locatie - goede prijs-kwaliteitverhouding”
  • Goede locatie en goede prijs-kwaliteitverhouding. Parkeren is zeer handig. Toegang tot restaurant met zeer goed eten. Fijn om een groot balkon in de kamer te hebben. Personeel is zeer vriendelijk.
  • Mos op het balkon, had schoongehouden kunnen worden voor een fijnere ervaring. Het dak lekt in de ontbijtruimte - water viel op me. Het ontbijt zou ook beter kunnen zijn - zeer beperkte opties (maar je krijgt waar je voor betaalt).

7

Dominic

Zakenreiziger
10 augustus 2025

“Prima, maar er zijn mooiere hotels om in te verblijven.”
  • Uitstekende locatie. De parkeergelegenheid is wat klein en er zijn te weinig plaatsen voor grotere voertuigen.
  • De badkamers zijn in orde, maar de doucheafdichtingen ontbreken, waardoor er lekkage is. Ook is de inrichting van de kamers verouderd en kan deze wel een opfrisbeurt gebruiken.

9

Ramakrishnan

Jong stel
23 juli 2025

“Uitstekend”
  • De sfeer van de locatie was zeer prettig en er was veel groen rondom het pand, met gemakkelijke toegang tot het S-Bahn-station Ismaning. De kamers waren comfortabel en het personeel was zeer behulpzaam. Vanwege de hitte hadden we om een tafelventilator gevraagd, welke zij ons gaven, wat de warmte draaglijker maakte. De bedden waren comfortabel en er waren voldoende elektrische stopcontacten in de kamer. De sauna was schoon en netjes en we hebben een goede ervaring gehad met het gebruik ervan. Ze beschikten ook over een jacuzzi en aromatherapieruimtes, die wij niet hebben gebruikt.
  • De kamers hadden geen goede ventilatie en we voelden ons zeer benauwd door de aanhoudende hittegolven. Het hotel heeft ons op verzoek een ventilator ter beschikking gesteld om te helpen. Het ontbijt bood niet veel vegetarische/veganistische opties. Het toiletpapier was erg dun en oncomfortabel in gebruik.

9

Susan

Jong stel
11 juli 2025

“Geweldig verblijf tijdens uw bezoek aan de nabijgelegen omgeving. Zeer vriendelijk en behulpzaam personeel.”
  • Locatie, dichtbij het trein- en busstation. Goede restaurants in de nabijheid.

8

Andrea

Jong stel
29 mei 2025

“goede medewerkers, rustige omgeving”
  • zeer rustige zone en zeer vriendelijk personeel
  • kussens … de slechtste waar ik ooit op heb geslapen

10

Julia

Zakenreiziger
24 mei 2025

“Uitzonderlijk”
  • Zeer vriendelijk personeel, goed ontbijt en ruime kamers.

7

Wojciech

Gezin met kinderen
8 maart 2025

“Zeer degelijk hotel nabij München.”
  • Redelijk hotel in een zeer aangename omgeving. Het kan een goede uitvalsbasis zijn voor het bezoeken van München, als u niet in het drukke stadscentrum wilt verblijven. Zeer vriendelijk en behulpzaam personeel. Een geweldig aspect was dat, toen we erg vroeg in de ochtend vertrokken en geen tijd hadden voor het ontbijt, het hotel prachtige ontbijtboxen voor ons had voorbereid, met heerlijke sandwiches, fruit en iets zoets - het was echt voortreffelijk. Schone kamers.
  • De familiekamer had zeer basale voorzieningen. Voldoende om één of twee nachten door te brengen, maar voor een langere periode kan dit een probleem zijn. Het ontwerp is wat ouder (kwestie van smaak).

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Hotel am Schlosspark zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Hotel am Schlosspark via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Hotel am Schlosspark. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Hotel am Schlosspark.
Bij Hotels.nl kun je Hotel am Schlosspark reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Hotel am Schlosspark, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Hotel am Schlosspark ligt 518 meter van het centrum van Hallbergmoos.

Hotel am Schlosspark heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

Hotel am Schlosspark heeft een restaurant. Neem contact op met het hotel om een tafel te reserveren.

Hotel am Schlosspark staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.

Hotel am Schlosspark heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.

For AI Agents: Crawl Destinations, Hotels, and Availability