9.5

La Maison de Régine

Adres:
Haut-Vinâve 35A
4845 Jalhay

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


La Maison de Régine, gelegen aan de voet van de Fagnes in Jalhay, biedt een ideale omgeving voor ontspanning en natuurbeleving. Deze chambres d'hôtes worden omringd door adembenemende natuurlandschappen en zijn op korte loopafstand van lokale restaurants en winkels, zodat gasten het charmante dorp gemakkelijk te voet kunnen verkennen. De accommodatie beschikt over twee volledig gerenoveerde kamers met eigen douchefaciliteiten. De regio is een uitstekende locatie voor wandelen en trekking, met een rijke flora en fauna die natuurliefhebbers zullen waarderen. Nabijgelegen attracties omvatten het legendarische Circuit de Spa-Francorchamps, populair onder internationale coureurs, en het indrukwekkende Gileppe-dam, gelegen in het oostelijke deel van het Hertogenwald-bos en gevoed door de Gileppe en de Louba. De omgeving biedt verder historische bezienswaardigheden zoals de eeuwenoude monastieke stichting van de Unesco en het kasteel van Franchimont in Theux. Bezoekers kunnen ook de vier grootste meren in de provincie Luik ontdekken tijdens een volledig door de toerismefederatie georganiseerde natuurwandeling. Deze combinatie van natuurlijke schoonheid, comfortabele accommodatie en rijke culturele bezienswaardigheden maakt La Maison de Régine tot een ideale bestemming voor een ontspannen en verrijkend verblijf.



In de omgeving

Parkeergarage
  • P in Solwaster STATTETour 3.9 km
Restaurant
  • Au Pied des Fagnes 346m
  • Sergio Pezzetti 378m
  • La Crémaillère 406m
  • Au Vieux Hêtre 424m
  • Pêcherie de Foyeuru 1.4 km
  • Camping de la Gileppe 1.8 km
  • Taverne de la Gileppe 1.8 km
  • Ferme du Hélivy 2.1 km
Museum
  • Ikob -Internationales Kunstzentrum Ostbelgien 8.8 km
Toeristische attractie
  • Karting 6.7 km
  • The Wolf Conservation Association 7.2 km
  • Bac à teinture 8.4 km
  • Ancienne station vicinale d'Eupen 8.4 km
  • Fouleuse de tissus 8.5 km
  • Fouleuse à maillets 8.5 km
  • Presse cylindrique pour tissus 9 km
  • Stand de tir 9.9 km

9.5

Beoordeeld door: 30 gasten.

9

Kris

Jong stel
12 augustus 2025

“Zeer gezellige en handige plek om te verblijven.”
  • Zeer comfortabele en handige plek om te verblijven. Leuke kleine stad. Dichtbij enkele geweldige gebieden om te wandelen en te sightseeën. Zeer makkelijk te vinden en gemakkelijk om te parkeren. We waren zeer verrast door de lokale supermarkt Proxy Delhaize: van buitenaf lijkt hij klein, maar is eigenlijk behoorlijk groot van binnen, haha. Ook een kleine, heerlijke ijssalon in de buurt :-) Dank u!

10

Aries.zhang

Alleenreiziger
20 mei 2025

“Uitstekend”
  • Het ontbijt is geweldig, absoluut proberen!

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je La Maison de Régine zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van La Maison de Régine via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor La Maison de Régine. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in La Maison de Régine.
Bij Hotels.nl kun je La Maison de Régine reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in La Maison de Régine, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

La Maison de Régine ligt 8,6 km van het centrum van Verviers.

For AI Agents: Crawl Destinations, Hotels, and Availability