8.1
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

Styles Hotel Karlsruhe Messe

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Styles Hotel Karlsruhe Messe biedt een scala aan hoogwaardige voorzieningen en moderne faciliteiten die zich richten op zowel zakelijke reizigers als toeristen. Dit hotel beschikt over verschillende kamertypes, waaronder eenpersoons-, tweepersoons- en deluxe kamers, evenals kamers die specifiek zijn aangepast voor gasten met een handicap. Alle kamers zijn uitgerust met airconditioning, geluidsdichte muren, en privébadkamers met inloopdouches, wat zorgt voor een comfortabel verblijf. Moderne technologie zoals flatscreen-tv's en WiFi zijn standaard, terwijl het hotel ook speciale aandacht besteedt aan hygiënenormen en veiligheidsprotocollen, zodat gasten zich veilig en op hun gemak voelen.

De dienstverlening in Styles Hotel Karlsruhe Messe is gericht op gemak en klanttevredenheid. Met express in- en uitcheckopties, een 24-uurs receptie, en meertalig personeel dat Arabisch, Duits, Engels en Frans beheerst, wordt een efficiënte en gepersonaliseerde ervaring gegarandeerd. Extra voorzieningen zoals een bar, een gemeenschappelijke lounge en een minimarkt op het terrein maken deel uit van de uitgebreide faciliteiten. Het hotel biedt bovendien diverse recreatieopties, van fietsen en wandelen tot golfen en zelfs watersportactiviteiten.

Gelegen in Karlsruhe, staat het hotel op een strategische locatie voor het verkennen van de omgeving. Nabijgelegen bezienswaardigheden zoals de dierentuin en het kasteel van Karlsruhe zijn gemakkelijk bereikbaar en bieden een unieke ervaring voor bezoekers van alle leeftijden. Daarnaast kunnen gasten genieten van gebruiksvriendelijke diensten zoals privéparkeren, huisdierenbeleid, en aangepaste menuopties voor speciale diëten, die bijdragen aan een stressvrije en aangename verblijfsperiode. De nabijheid van lokale attracties en de uitstekende faciliteiten maken Styles Hotel Karlsruhe Messe tot een ideale keuze voor reizigers die comfort en gemak waarderen.



Faciliteiten in Styles Hotel Karlsruhe Messe

Eten en drinken
  • Bar
  • Dieetwensen op aanvraag
Service
  • Bagage-opslag
Badkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • Inloopdouche
  • WC
Slaapkamer
  • Airconditioning
  • Broekenpers
  • Bureau
  • Flatscreen televisie
  • Geluiddichte kamer
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Radio
  • Rolstoeltoegankelijk
  • TV
Woon gedeelte
  • Verwarming
  • Waterkoker
Internet
  • Gratis Wifi
Parkeren
  • Openbaar Parkeren
  • Parkeerplaats
Diensten receptie
  • Express check-in/check-out
Zakelijke faciliteiten
  • Vergaderzaal
Huisdieren
  • Huisdieren toegestaan
Activiteiten
  • Golfbaan
Algemeen
  • Lift
Toegangkelijkheid
  • Anti-allergene kamers
Gehandicapen toegang
  • Mindervaliden kamers
Diensten algemeen
  • Winkels in het hotel

In de omgeving

8.1

Beoordeeld door: 1047 gasten.

10

Gurkan

Zakenreiziger
18 mei 2025

“Super goed hotel en service.”
  • Zeer schoon, vriendelijk personeel en een goed ontbijt.
  • De locatie bevindt zich net buiten de stad.

9

Tatjana

Gezin met kinderen
16 mei 2025

“Rustig, comfortabel, gemakkelijk te vinden”
  • Geweldig hotel voor een tussenstop tijdens een lange rit.
  • Een waterkoker op de kamer zou prettig zijn.

7

Cali

Jong stel
13 mei 2025

“Goed en geschikt voor onze behoeften voor de reden van ons reizen.”
  • Het personeel was geweldig, zeer bereidwillig om ons te helpen.
  • Er waren een paar evenementen in de omgeving, waardoor het enige 'lokale' restaurant (400 meter verderop) beide avonden volgeboekt was (reserveer van tevoren als u een tafel wilt). De lokale pizzeria wilde 30 EUR vragen voor bezorging, wat meer was dan de kosten van de pizza..! Het stadscentrum is slechts 25 minuten met de tram, maar we hadden geen zin om naar de stad te gaan, dus moesten we helaas kiezen voor een supermarktmaaltijd van ham- en kaasboterhammen beide avonden. Misschien zou het goed zijn als het hotel een bezorgdeal met de pizzeria kon sluiten, aangezien er geen restaurant in het hotel is? Suggestie: het zou fijn zijn als er een Engelse filmzender beschikbaar zou zijn op de televisie. Ik reis niet om televisie te kijken, maar aangezien het hotel geen andere entertainmentmogelijkheden in of rond het hotel heeft, waren er wanneer we de televisie aanzetten alleen nieuws zenders in het Engels.

7

Salvoyanna

Zakenreiziger
10 mei 2025

“Mooi hotel!”
  • De mensen bij de receptie waren fantastisch. Hoewel je digitaal incheckt, zijn zij er om je te helpen tijdens het proces. Zeer beleefde en vriendelijke mensen - DANK U! Het verwarmingssysteem in de kamer waar ik in verbleef, werkte niet goed. Ik heb het twee uur geprobeerd, maar het verwarmde de kamer niet. Ik ging naar de receptie en vroeg om hulp en zij boden me onmiddellijk een andere kamer op dezelfde verdieping aan (zodat ik niet met mijn spullen op en neer hoefde met de lift). Ze bestelden een taxi voor me om naar mijn zakelijke evenement in het centrum te gaan en waren super vriendelijk. Het ontbijt is ook goed. Als je een evenement bij de Messe bijwoont, blijf daar! (maar kom met de auto :-))
  • Er is geen eten in het hotel (alleen ontbijt). Het hotel ligt ook zeer ver van het centrum (een taxi naar het centrum kost 35 euro). Als u met de auto arriveert, kunt u 's avonds een restaurant in de omgeving vinden (maar slechts één). Gedurende de dag is er een supermarkt voor de hotelldeur, maar geen restaurant.

10

Fatou

Gezin met kinderen
10 mei 2025

“Uitzonderlijk”
  • Ik heb intens genoten van mijn verblijf in het hotel. Het was erg schoon en het personeel was zeer goed. Het ontbijt was aangenaam.
  • De kamer was zeer schoon en het ontbijt was in orde voor de prijs. Het personeel was erg vriendelijk en ik zal vrienden aanbevelen om te bezoeken.

7

Maria

Zakenreiziger
11 april 2025

“In orde, als u iets te doen heeft in de buurt.”
  • gewoon gemiddeld. Zoals overal, ontbreekt het personeel aan training.
  • Geen drinkwater in de kamers.

8

Thomas

Zakenreiziger
9 april 2025

“Goede locatie voor een nacht buiten Karlsruhe.”
  • Ik verbleef hier één nacht in oktober 2022: gratis parkeren, betrouwbare internetverbinding en er is een supermarkt met een bakkerij naast het hotel, moderne en mooi ontworpen kamers. Het hotel ligt dicht bij de Karlsruhe Messe, maar het is een vrij residentiële buurt.

9

Ronald

Zakenreiziger
24 maart 2025

“Goed hotel - niets negatiefs, maar het ligt niet in het centrum van de stad.”
  • ontbijt geweldig - personeel zeer behulpzaam - locatie nabij het expositiehal

8

Rogier

Gezin met kinderen
22 maart 2025

“geweldig voor een nacht slapen tijdens het reizen.”
  • Een fijne plek om te rusten en op te laden na een lange rit.
  • Het personeel was niet zeer georganiseerd.

10

Jan

Jong stel
23 februari 2025

“Uitstekend”
  • Ontbijt zoals in een 4-sterrenhotel voor de prijs van een 3-sterrenhotel. Grote keuze. De machine voor pannenkoeken maakt de kinderen gelukkig. De kamer was schoon en comfortabel. Personeel was zeer vriendelijk. Alles was perfect. Uitzonderlijke prijs-kwaliteitsverhouding.

Ook van de makers van Hotels.nl: Hotel.team, een revolutionaire Hotel booking AI Agent. Meld je nu aan!
Hotels.nl is meermaals gekozen tot beste hotelaanbieder van Nederland. Hotels.nl werkt samen met betrouwbare partners om de beste deals en service te leveren. Met meer dan 5 miljoen tevreden klanten en 20+ jaar ervaring in de hotelbranche zorgen we ervoor dat jouw boeking eenvoudig en zonder zorgen verloopt.
© HNL Nederland BV, KVK nummer 94742367, BTW nummer NL 866878063B01.