Appartement met zeezicht op de 7e verdieping voor 6 personen
Knokke-Heist
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
Appartement met zeezicht op de 7e verdieping voor 6 personen bevindt zich op een eersteklas locatie aan de zeedijk van Knokke-Heist, direct uitkijkend over de Noordzee. Deze accommodatie biedt directe toegang tot het strand, waaronder Knokke Beach en Albertstrand Beach, waardoor gasten optimaal kunnen genieten van de kustlijn. Knokke-Heist staat bekend om zijn befaamde strandpromenade, chique boetieks en goede eetgelegenheden, wat bijdraagt aan een aantrekkelijke en levendige omgeving voor bezoekers.
Het appartement is uitgerust met moderne voorzieningen die comfort garanderen tijdens uw verblijf. De keukenfaciliteiten, zoals een vaatwasser, magnetron en koelkast, zijn zorgvuldig geselecteerd om aan de behoeften van zelfvoorzienende gasten te voldoen. Iedere unit beschikt over een eigen badkamer, wat bijdraagt aan de privacy en het gemak voor de gasten. Daarnaast biedt de accommodatie gratis WiFi en privéparkeermogelijkheden, wat bijdraagt aan het totale gemak en comfort.
Voor gasten die graag de omliggende omgeving willen verkennen, is er een fietsverhuurservice beschikbaar. De nabijheid van het treinstation Duinbergen en Zeebrugge Strand zorgt voor uitstekende vervoersverbindingen. Actieve bezoekers kunnen zich uitleven met de diverse aangeboden activiteiten, zoals wandelen, golfen, windsurfen en paardrijden, of de nabijgelegen waterparkfaciliteiten verkennen. Met strikte naleving van lokale veiligheidsprotocollen en uitgebreide schoonmaakstandaarden, biedt dit appartement een veilige en aangename keuze voor een vakantie aan zee.
Faciliteiten in Appartement met zeezicht op de 7e verdieping voor 6 personen
Eten en drinken
- Bar
Badkamer
- Bad of douche
- Douche
- Haardroger
- Ligbad
- Toiletartikelen
- WC
Slaapkamer
- Balkon of Terras
- Flatscreen televisie
- Koelkast
- Koffie- en theefaciliteiten
- Magnetron
- Minibar (exclusief)
- Senseo Koffiezetapparaat
- TV
- Wasdroger
- Wasmachine
Woon gedeelte
- Eethoek
- Keuken
- Vaatwasser
- Verwarming
Internet
- Gratis Wifi
Parkeren
- Openbaar Parkeren
- Parkeerplaats
Fietsen
- Fietsverhuur
Activiteiten
- Golfbaan
- Tennisbaan
In de omgeving
- Rubensplein 306m
- oosthoekplein 2.9 km
- Amici miei 84m
- Rigoletto 140m
- New Havana 165m
- Cambridge 165m
- L'Orangerie 201m
- Marmiet 203m
- Alexandra 204m
- Brasserie Van Bunnen 205m
- Bizarium 8.3 km
- Fuchsiatuin Zomerweelde 8.7 km
- Heiligenmuseum 8.9 km
- Knokke 1.5 km
- Duinbergen 2.3 km
- Heist 3.9 km
- Zeebrugge-Dorp 7 km
- Zeebrugge-Strand 7.6 km
- Lissewege 9.1 km
Vraag en antwoord.
Appartement met zeezicht op de 7e verdieping voor 6 personen ligt 1,3 km van het centrum van Knokke.
Appartement met zeezicht op de 7e verdieping voor 6 personen heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.
Appartement met zeezicht op de 7e verdieping voor 6 personen heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.