Hotel De Backer Residentie
8300 Knokke-Heist
Beschikbaarheid ophalen...
Informatie over de accommodatie
Hotel De Backer beschikt over vijf kamers, gelegen op 100 meter van de zeedijk en het Albertstrand in Knokke-Heist. Dankzij de nabijheid van het Albertstrand kunnen gasten genieten van een breed strand, voorzien van diverse stranduitbatingen en strandbars, die in het zomerseizoen een aantrekkelijk aanbod bieden voor zowel jongere als oudere bezoekers. Het hotel bevindt zich op 250 meter van het Grand Casino Knokke, waar u de indrukwekkende Venetiaanse kristallen kroonluchter en het kunstwerk Domaine Enchantée van Paul Magritte kunt bewonderen. De locatie is ideaal voor fietsliefhebbers, met talrijke fietsroutes in de omgeving en nabij gelegen bezienswaardigheden zoals het For Freedom Museum op 7 km afstand. Hotel De Backer biedt ook drie kamers aan de achterzijde van het pand, elk met een klein terras en individuele airconditioning. Alle kamers zijn uitgerust met een eigen badkamer voorzien van inloopdouche, toilet met bidetfunctie, haardroger en wastafel. Verder beschikken de kamers over een minibar, gratis koffie- en theefaciliteiten, spuitwater en platwater, een flatscreen-tv, een radio met cd-speler en een privékluis. De twee ruime kamers aan de straatzijde bieden zijdelings zeezicht en airconditioning. Een schaduwrijk terras tussen de kamers vooraan en achteraan biedt gasten een rustige plek om te ontspannen. Dagelijks inchecken is mogelijk tussen 15:00 en 21:00, en uitchecken tot 11:00. Honden zijn onder bepaalde voorwaarden toegestaan, mogelijk tegen extra kosten en na voorafgaand contact. Het hotel beschikt over beperkte privéparkeergelegenheid waarvoor reserveren noodzakelijk is. Gasten die behoefte hebben aan extra bagage-opslag kunnen hier ook altijd gebruik van maken. Alle kamers zijn rookvrij, wat bijdraagt aan een aangenaam verblijf.
Faciliteiten in Hotel De Backer Residentie
Service
- Bagage-opslag
Badkamer
- Bad of douche
- Douche
- Haardroger
- Inloopdouche
- WC
Slaapkamer
- Cd-speler
- Eigen badkamer
- Flatscreen televisie
- Kluis
- Minibar (exclusief)
- Radio
- Terras
- Wekdienst/ wekker
Woon gedeelte
- Airconditioning
- Kabeltelevisie
- Koffiezetapparaat
- Verwarming
Internet
- Gratis Wifi
- Internet
Huisdieren
- Huisdieren toegestaan
Fietsen
- Fietsenstalling
Activiteiten
- Tennisbaan
Algemeen
- Verwarming
Buiten
- Terras
In de omgeving
- Rubensplein 174m
- oosthoekplein 3 km
- Lispanne 97m
- Tablàvins 121m
- Cipriani 149m
- Royale 151m
- The Dutch 152m
- Ellis burgers 153m
- Azzurro 153m
- Lucy Chang 155m
- Bizarium 8.3 km
- Heiligenmuseum 8.5 km
- Fuchsiatuin Zomerweelde 9 km
- Knokke 1.1 km
- Duinbergen 1.9 km
- Heist 3.6 km
- Zeebrugge-Dorp 6.7 km
- Zeebrugge-Strand 7.3 km
- Lissewege 8.7 km
7.9
Beoordeeld door: 30 gasten.
9
SueJong stel
10 april 2025
- Geweldige locatie. Zeer behulpzame manager. Goede prijs-kwaliteitverhouding in een dure omgeving voor hotelaccommodatie. Aangename details, zoals kwaliteitsvolle toiletartikelen, een koffiezetapparaat, flessenwater, enzovoort. De airconditioning was uitstekend, omdat we tijdens zeer warm weer bezochten.
- De kamer was klein (hoewel we dat verwachtten). De trap is vrij smal en steil. Het hotel is in transitie/ondergaat renovatie en het zal beter zijn wanneer de receptie en eetruimten zijn bijgewerkt.
6
MarleenGezin met kinderen
7 maart 2025
- Goede locatie, dichtbij het strand, fijne buurt.
- Kleine kamer, benauwd gevoel, geen mooi uitzicht, veel lawaai van de meeuwen de hele nacht, te duur.