Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
Das Hotel Krone is een kleinschalig hotel in het centrum van Königswinter, een stad aan de Rijn in de regio Noordrijn-Westfalen. De ligging is aantrekkelijk voor reizigers die de omgeving van Bonn en het nabijgelegen Siebengebirge willen verkennen. Het hotel bevindt zich op loopafstand van bekende bezienswaardigheden zoals de Drachenfels, een van de beroemdste heuvels van Duitsland, en het indrukwekkende slot Drachenburg. Ook het Siebengebirgsmuseum en de Rijnpromenade zijn eenvoudig te voet bereikbaar. Dankzij de nabijheid van het treinstation en de goede aansluiting op het regionale wegennet is het hotel goed bereikbaar met zowel het openbaar vervoer als de auto. De sfeer in Das Hotel Krone is traditioneel en huiselijk, met een klassieke uitstraling die past bij de historische ambiance van Königswinter.
De kamers van Das Hotel Krone zijn ingericht in een eenvoudige, functionele stijl die aansluit bij het karakter van een traditioneel Duits stadshotel. Gasten kunnen rekenen op praktische voorzieningen zoals een eigen badkamer, comfortabele bedden en voldoende opbergruimte. De inrichting is doorgaans klassiek, met aandacht voor degelijkheid en netheid. In het hotel is een ontbijtruimte aanwezig waar gasten in de ochtend terechtkunnen voor een eenvoudig ontbijt. Voor gasten die met de auto komen, zijn er parkeermogelijkheden in de directe omgeving van het hotel. Het type faciliteiten past bij een kleinschalig hotel: er is geen uitgebreide wellness of fitnessruimte, maar wel een gastvrije sfeer en basisvoorzieningen die het verblijf comfortabel maken.
Gasten van Das Hotel Krone ervaren doorgaans een persoonlijke en toegankelijke service, met personeel dat goed aanspreekbaar is en bereid is om informatie te geven over de omgeving. De receptie is meestal beperkt geopend, wat past bij het karakter van een kleiner hotel. Het ontbijt wordt in buffetvorm geserveerd en bestaat uit continentale opties. Voor lunch en diner zijn er in de directe omgeving diverse restaurants te vinden, variërend van traditionele Duitse eetcafés tot internationale keukens. Uniek aan Das Hotel Krone is de ligging in een historisch pand, wat bijdraagt aan de authentieke sfeer. Het hotel is geschikt voor zowel stellen als individuele reizigers die op zoek zijn naar een praktische uitvalsbasis om Königswinter en het omliggende natuurgebied te ontdekken.
Faciliteiten in Das Hotel Krone
Eten en drinken
- Dieetwensen op aanvraag
- Lunchpakket
Service
- Bagage-opslag
Badkamer
- Bad of douche
- Douche
- Haardroger
- Toiletartikelen
- Toiletbeugel
- WC
Slaapkamer
- Airconditioning
- Bureau
- Flatscreen televisie
- Geluiddichte kamer
- TV
Woon gedeelte
- Kabeltelevisie
- Verwarming
- Waterkoker
Internet
- Gratis Wifi
Diensten receptie
- Express check-in/check-out
Zakelijke faciliteiten
- Vergaderzaal
Toegangkelijkheid
- Anti-allergene kamers
In de omgeving
9.0
Beoordeeld door: 934 gasten.
9
IvannaJong stel
22 augustus 2025
- Accommodatie en netheid.
- Het uitzicht vanuit de kamer (Kamer 19)
10
NicholasJong stel
23 juli 2025
- Uitstekende gastheer. Ideale locatie. Zeer comfortabel.
10
StuartJong stel
23 juni 2025
- Geweldige plek en personeel.
- Een lift missen
10
AigerimZakenreiziger
13 juni 2025
- De buurt en het hotel zelf zijn zeer mooi, gezellig en het belangrijkste: schoon. Het personeel van het hotel is zeer vriendelijk en gastvrij.
9
MichaelJong stel
8 juni 2025
- Geweldige locatie aan de Rijn, fantastisch ontbijt, gewoon zoals in een uitstekend restaurant. Makkelijke toegang tot Schloss Drachenburg, absoluut een aanrader. De toegang met de tandradbaan maakte het nog specialer. De stad Königswinter is erg leuk en ons hotel kon een uitstekend Italiaans restaurant aanbevelen voor het diner. Parkeren was mogelijk op ongeveer 100 meter afstand in een openbare parkeerzone.
- Het was een beetje moeilijk om er te komen, omdat de GPS aangaf dat we voor de voordeur konden rijden, maar dat is niet het geval; je moet ongeveer 100 meter verderop parkeren en naar binnen lopen. Geen echt probleem, maar het was gewoon niet verwacht.
9
YasmineZakenreiziger
31 mei 2025
- De eigenaar was er persoonlijk om me te verwelkomen, hij hielp me met de connectiviteit en de nabijheid.
10
MichelZakenreiziger
17 april 2025
- Het ontbijt is geweldig, evenals het personeel dat het ontbijt serveert. Het is volledig veganistisch, maar met een verscheidenheid aan opties. Ik kon niet eens alles proeven dat ze aanbieden. Ze houden ook rekening met allergieën en intoleranties zoals soja of haver en bereiden veel dingen zelf. Laat het gewoon van tevoren weten. Simpel gezegd -- heerlijk. Het is een wandeling van 30 minuten naar de Drachenfels en slechts een paar minuten naar het regionaal vervoer of de tram.
- Er was geen inloopdouche in mijn kamer.
9
MarcusJong stel
25 maart 2025
- Stille en comfortabele kamer.
- Niets om op te merken.
9
MarioGezin met kinderen
10 maart 2025
- Schone en nette kamer met een goede aansluiting op de snelweg. De kamers waren ruim en er was een grote badkamer. Parkeren is in de buurt mogelijk, maar niet direct voor het hotel, aangezien het zich binnen het voetgangersgebied van Königswinter bevindt. Zeer vriendelijk personeel en het inchecken en uitchecken verliep zeer soepel!
Vraag en antwoord.
Das Hotel Krone ligt 135 meter van het centrum van Königswinter.
Das Hotel Krone heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.