The Westin Leipzig
Leipzig
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
The Westin Leipzig, gelegen aan de Gerberstr. 15, biedt een indrukwekkend scala aan voorzieningen die een luxe verblijf garanderen. Het hotel herbergt het grootste hotelzwembad van Leipzig en een bekroond restaurant op de 27e verdieping, wat bijdraagt aan de unieke ervaring van gasten. De geluiddichte kamers zijn ruim opgezet en bieden een indrukwekkend uitzicht over de stad, met granieten badkamers voor extra comfort. Dit hotel is uitstekend geschikt voor zowel zakenreizigers als toeristen, met een divers aanbod aan kamers waaronder de Deluxe Suite en de Executive Suite met balkon en uitzicht op de stad.
In het culinaire aanbod van The Westin Leipzig vinden gasten een brede variatie aan eetgelegenheden. Het restaurant FALCO biedt een verfijnde gastronomische ervaring, terwijl Gusto een meer internationale keuken presenteert. Shinto Bar & Lounge biedt een ontspannen omgeving voor een drankje. Hiermee worden gasten voorzien van diverse eetgelegenheden die aan verschillende voorkeuren kunnen voldoen. Daarnaast is er mogelijkheid tot speciale dieetmenu's op aanvraag, wat flexibiliteit biedt voor gasten met specifieke dieetwensen.
Voor wellness- en fitnessliefhebbers biedt The Westin Leipzig een uitgebreide spa met saunafaciliteiten, infraroodcabines en ontspannen ruimtes. Het fitnesscentrum is modern uitgerust en gratis toegankelijk voor alle hotelgasten. Zakelijke faciliteiten, zoals een businesscentrum en vergaderzalen, ondersteunen professionele activiteiten, terwijl de centrale ligging in Leipzig een gemakkelijke toegang biedt tot andere delen van de stad. Extra voorzieningen zoals oplaadstations voor elektrische voertuigen en rolstoelvriendelijke faciliteiten maken het hotel toegankelijk en milieubewust.
Faciliteiten in The Westin Leipzig
Eten en drinken
- Bar
- Dieetwensen op aanvraag
- Lunchpakket
- Restaurant
Service
- Bagage-opslag
Badkamer
- Bad of douche
- Badjas
- Badslippers
- Douche
- Haardroger
- Inloopdouche
- Ligbad
- Make-up spiegel
- Toiletartikelen
- Toiletbeugel
- WC
Slaapkamer
- Airconditioning
- Balkon of Terras
- Bureau
- Flatscreen televisie
- Geluiddichte kamer
- iPod docking station
- Kluis
- Radio
- Telefoon
- TV
Woon gedeelte
- Verwarming
Internet
- Gratis Wifi
Parkeren
- Parkeerplaats
Diensten receptie
- Express check-in/check-out
Zakelijke faciliteiten
- Vergaderzaal
Wellness
- Binnenzwembad
- Fitnessruimte
- Massage
- Sauna
- Wellness centrum
Huisdieren
- Huisdieren toegestaan
Algemeen
- Lift
Toegangkelijkheid
- Anti-allergene kamers
Gehandicapen toegang
- Mindervaliden kamers
Diensten algemeen
- Winkels in het hotel
In de omgeving
7.9
Beoordeeld door: 4094 gasten.
9
JamesGroepsreizigers
5 augustus 2025
- Uitstekende locatie, ontbijt en personeel.
- De kamer is enigszins klein voor twee personen met beperkte kastruimte. Het instapbad en de douche zijn zeer onveilig voor oudere gasten.
7
H-andiJong stel
27 juli 2025
- Het personeel was vriendelijk. Het hotel bevindt zich dicht bij het centraal station, de dierentuin en het stadscentrum. Alles is op loopafstand. Kamers op hogere verdiepingen bieden een prachtig uitzicht op de stadsgezichten. De Shinto-bar biedt uitstekende gerechten. Beroemde gerechten worden perfect bereid en smaken geweldig! Complimenten aan de chef. Het ontbijt was in orde. De selectie voldoet aan de standaard van Europese hotels en is goed. U zult zeker iets vinden dat u aanspreekt.
- Het interieurontwerp van de kamer is iets verouderd, vooral de badkamer. De badkuip loopt langzaam af. De badkamer moet gerenoveerd/uiteindelijk worden bijgewerkt. Het kingsize bed was in werkelijkheid een bed met twee eenpersoonsmatrassen. We verwachtten één eenpersoonsmatras in kingsize. De matrassen waren echter comfortabel. Ze zouden moeten adverteren dat de Shinto bar ook maaltijden biedt. Zelfs in de hotelkamer staat dat ze alleen drankjes en snacks aanbieden. Het is jammer, want het eten daar is echt goed.
10
JohnJong stel
12 juli 2025
- Kwaliteit. Netheid, voedsel, zwembad en locatie.
- Niets
8
IuriiGezin met kinderen
23 juni 2025
- Goed modern hotel in het algemeen, geweldige service, parkeren ter plaatse (EUR 25, maar dat is prima).
- Het is wat kouder in de kamer dan ik had verwacht en je kunt het niet warmer maken. Ook is het bed niet comfortabel, "king-size" betekent 2 kleine bedden samen. Het ontbijt is middelmatig.
10
IrynaVriendengroep
22 juni 2025
- Alles was geweldig! Prachtig uitzicht vanuit het raam, een zeer schone en comfortabele kamer. Het ontbijt was zo gevarieerd en smakelijk. Sauna en zwembadgebied - perfecte plek voor ontspanning.
- Niets
6
PeterZakenreiziger
15 juni 2025
- Locatie van het hotel. Het hotel is zeer geschikt voor conferenties en grote vergaderingen.
- De kamer bij de liften is niet geluidsisolatie. U hoort elke lift omhoog en omlaag bewegen.
8
MatthewAlleenreiziger
7 juni 2025
- Locatie en het uitzicht
- Het begint verouderd te raken en kan op enkele gebieden mogelijk geüpdatet worden.
10
LamprosJong stel
7 juni 2025
- Alles
- Niets
9
JulianeJong stel
29 mei 2025
- Geweldige bar op de 27e verdieping.
9
ClonskeaghGezin met kinderen
17 mei 2025
- Aandachtige, goed geïnformeerde bar- en receptiemedewerkers, uitstekend ontbijt maar 25 euro, fantastisch zwembad, uitzicht op de stad, openende ramen, comfortabel bed, aantrekkelijke kamerprijs, vooral na de hoge tarieven in Berlijn. Gemakkelijke wandeling naar het centraal station en de oude stad. Het stadscentrum van Leipzig is een geweldige mix van belangrijke oude gebouwen, zoals de kerken waar Bach kapelmeester was, het stadhuis, de Auerbachs kelder arcade en moderne gebouwen. Het appartement waar Mendelssohn in de jaren '40 van de 19e eeuw woonde, is nu een leuk museum voor muziekliefhebbers en ligt nabij het Gewandhaus dat het eerdere concertgebouw verving.
- De kamers zijn net groot genoeg voor mensen die met bagage reizen, er zijn geen faciliteiten om thee of koffie in de kamer te maken en de fles water in de kamer werd in rekening gebracht à 4,50 euro. De decoratie en de badkamer zijn adequaat, maar verouderd.
9
KubernAlleenreiziger
11 mei 2025
- Locatie
- Bed ongemakkelijk
9
GiorgioGezin met kinderen
3 mei 2025
- Alles was uitzonderlijk, op één medewerker van de hotelreceptie na die zeer onbeleefd was, en anders dan de andere 5-6 medewerkers met wie we tijdens ons verblijf hebben gesproken.
3
MiguelGezin met kinderen
26 april 2025
- Sommige medewerkers zijn vriendelijk. De locatie is gunstig voor Leipzig. Als u in een hoge kamer verblijft, is het uitzicht mooi.
- Alles. Fietsen gestolen uit de beveiligde hotelparkeergelegenheid. Personeel was niet behulpzaam of zorgzaam. Geen enkele verantwoordelijkheid. Geen enkele actie om te compenseren of tenminste te laten zien dat ze hun best doen. Een totale schande. Ontbijt was ook vrij slecht voor de prijs en absoluut niet de moeite waard.
10
DarrelJong stel
14 april 2025
- Het personeel is zeer attent en behulpzaam. Ze brachten onmiddellijk een extra deken op verzoek. Het personeel bij het ontbijt was ook zeer vriendelijk. De suite en het balkon waren zeer schoon en ruim. De locatie is uitstekend, op korte loopafstand van de Opera en de musea vanuit het hotel. Al met al een heerlijke ervaring!
- Een waterkoker of koffiezetapparaat op de kamer zou een leuke extra zijn.
9
MiguelGezin met kinderen
8 april 2025
- Zeer mooi hotel met uitstekende diensten. Een zeer goede optie voor Leipzig. De locatie is erg goed en het centrum is op 10 minuten loopafstand.
- De kosten zijn aan de hoge kant als u ontbijt boekt en bijvoorbeeld kost de toegang tot het zwembad nog eens 5 euro (niet veel, maar het is altijd beter om het in de prijs op te nemen).
8
JacobJong stel
31 maart 2025
- Goede locatie voor Leipzig, op loopafstand. Voldoende parkeergelegenheid en mooie uitzichten op hogere verdiepingen.
10
SuzetteGezin met kinderen
23 maart 2025
- Geweldige locatie. Vriendelijke, professionele en behulpzame staff. Comfortabele kamer. Prachtig hotel.
9
ElkeVriendengroep
22 maart 2025
- Het eten! Het was uitstekend. We hebben gedineerd in de pub en de Brainfood Salade was voortreffelijk. De serveerster was erg vriendelijk en behulpzaam. Ik heb allergieën en zij gaf geweldig advies over wat ik kon eten. De kamers zijn schoon en comfortabel, zoals in elk Westin hotel over de hele wereld. Ongelooflijke uitzichten en dicht bij de kerstmarkten! Het ontbijt was ook geweldig!
- Ze hadden een versleten oude badjas aan de deur hangen die betere tijden heeft gekend. Die had met pensioen kunnen gaan. Kamer 2313. Daarnaast - niets. Ik heb van mijn verblijf genoten!
7
Abdelwahed21Jong stel
15 maart 2025
- Ik was op de 26e verdieping aan de zijde van de stad, wat ons een zeer mooi uitzicht op Leipzig gaf. Het hotel is zeer schoon en het bed is erg comfortabel. De kamer is zeer rustig.
- Het ontbijt kost ongeveer 25 euro per persoon, wat een zeer hoge prijs is. De kamer heeft geen waterkoker om zelf koffie of thee te zetten. De lobby is erg klein. Het hoofdrestaurant op de 27e verdieping was niet geopend. Geen gratis waterfles zoals bij andere hotels. De kamer is zeer eenvoudig, niets bijzonders.
8
MihályZakenreiziger
8 maart 2025
- Geweldige sauna en wellnessblok, mooie, ruime kamers met een badkuip.
- De locatie was vrij leeg, het personeel was niet bijzonder behulpzaam, maar in orde. Het restaurant was traag en maakte onze bestellingen verkeerd.
Vraag en antwoord.
The Westin Leipzig ligt 633 meter van het centrum van Leipzig.
The Westin Leipzig heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.
The Westin Leipzig heeft een restaurant. Neem contact op met het hotel om een tafel te reserveren.
The Westin Leipzig Heeft een eigen fitness ruimte.
The Westin Leipzig staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.
The Westin Leipzig heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.