Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
Guest House Feliz is een pension gehuisvest in een historisch herenhuis uit 1890 en biedt een unieke accommodatie-ervaring in het hart van Leuven. Gelegen op slechts 400 meter van het iconische Marktplein, biedt deze locatie gasten gemakkelijke toegang tot belangrijke bezienswaardigheden zoals het Stadhuis en de Sint-Pieterskerk. Deze culturele en historische locatie zorgt ervoor dat gasten zich midden in de rijke geschiedenis van de stad bevinden.
De kamers van Guest House Feliz zijn ontworpen met comfort en functionaliteit in gedachten. Ze zijn uitgerust met flatscreen-tv's, zithoeken, eettafels en privébadkamers. Extra voorzieningen zoals een koelkast, thee- en koffiefaciliteiten en een föhn verhogen het gemak van het verblijf. Het pension biedt ook diverse services aan, waaronder WiFi, dat gratis beschikbaar is in alle ruimtes, en de service om ontbijt op de kamer te serveren op aanvraag.
In de directe omgeving zijn er tal van eetgelegenheden, Belgische cafés, winkels en supermarkten beschikbaar, wat bijdraagt aan het gemak van het verblijf. Het pension hanteert een flexibel beleid met betrekking tot kinderen en biedt gratis verblijf voor kinderen tot 2 jaar als er gebruik wordt gemaakt van een beschikbaar kinderbed. Het pension is rookvrij en huisdieren zijn niet toegestaan, wat bijdraagt aan een schone en rustige omgeving voor alle gasten. Hoewel er geen parkeergelegenheid op het terrein is, zijn er wel mogelijkheden voor straatparkeren en nabijgelegen parkeergarages.
Faciliteiten in Guest House Feliz
Service
- Bagage-opslag
Badkamer
- Bad of douche
- Douche
- Haardroger
- Toiletartikelen
- WC
Slaapkamer
- Dvd-speler
- Flatscreen televisie
- Geluiddichte kamer
- Kitchenette
- Kluis
- Koelkast
- Koffie- en theefaciliteiten
- Magnetron
- Radio
- Senseo Koffiezetapparaat
- TV
- Wasdroger
Woon gedeelte
- Eethoek
- Kabeltelevisie
- Strijkijzer
- Verwarming
Internet
- Gratis Wifi
Diensten receptie
- Express check-in/check-out
In de omgeving
- Q-Park Centrum Leuven 161m
- Minckelersparking 250m
- Parking Center 315m
- Parking Ladeuze 516m
- Kinepolis 626m
- Vaartkom 740m
- De Bond 824m
- Parking Faculteit Economie 862m
- Bistro Tribunal 179m
- V-Rex 194m
- Rudy's Fondueshuisje 241m
- Bistro Julia & Elias 259m
- Oh'Fresh 262m
- Alfalfa 279m
- The Rolling Dogs 280m
- De Blauwe Maan 286m
- Scouts- en Gidsenmuseum 293m
- Parcum 2.2 km
- Brabants Radiomuseum 5.5 km
- Vrijheidsboom 285m
- Middelpunt der Stad Leuven 286m
- Graftombe Pater Damiaan 778m
- Kangxi-Verbiest hemelglobe 793m
- Watermolen 2.2 km
- De Batsboom 2.7 km
- Demertrefplaats Werchter 9.6 km
- Leuven 873m
- Herent 3.1 km
- Wijgmaal 4.5 km
- Veltem 5.3 km
- Hambos 7.4 km
- Erps-Kwerps 8.3 km
- Wezemaal 8.8 km
- Wespelaar-Tildonk 9.6 km
7.5
Beoordeeld door: 144 gasten.
8
CarolienAlleenreiziger
26 maart 2025
- Prachtig huis met veel karakter, zeer comfortabele bedden, rustig maar toch in het stadscentrum, geweldige prijs-kwaliteitverhouding. Er was ook een koffiezetapparaat op de kamer, wat heerlijk was.
- De douche was behoorlijk koud.
7
NancytravellingAlleenreiziger
3 februari 2025
- De locatie in het midden van de stad is perfect. De kamer bevond zich aan de achterzijde met uitzicht op een tuin, waardoor het erg rustig was.
- De communicatie over het inchecken kwam zeer laat. Toen ik aankwam, was er niemand ter plaatse. Na enkele keren te hebben gebeld, kreeg ik alleen een voicemail. Daarnaast zijn er enkele zaken die onderhoud nodig hebben.
8
JonJong stel
8 januari 2025
- Mooi gebouw, ruime kamer, goede voorzieningen, rustige locatie maar dicht bij het stadscentrum.
- Natte verf in de hoeken van de badkuip, die niet zichtbaar was totdat het een grote rommel veroorzaakte! Inchecken verliep niet zo soepel als het had kunnen zijn.
9
GreetZakenreiziger
26 december 2024
- flexibele, late inchecktijden, zeer vriendelijk personeel
9
MarkJong stel
15 december 2024
- Er was geen ontbijt, maar wel thee, koffie en water. Het uitzicht op de achtertuin was prachtig, met veel verschillende bomen en planten.
Vraag en antwoord.
Guest House Feliz ligt 333 meter van het centrum van Leuven.
Guest House Feliz heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.