8.0
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

Amsterdam / Loosdrecht Rien van den Broeke Village


Informatie over de accommodatie


Amsterdam / Loosdrecht Rien van den Broeke Village is een hoogwaardige accommodatie aan het water, gelegen in Loosdrecht, Nederland. Het biedt vakantiehuizen met een prachtige ligging aan het meer, voorzien van moderne faciliteiten zoals volledig uitgeruste keukens, privéterrassen en comfortabele bedden. Deze accommodatie is ideaal voor gasten die op zoek zijn naar ontspanning in een schilderachtige omgeving, gecombineerd met het comfort van hedendaagse voorzieningen.

De omgeving van Loosdrecht biedt volop mogelijkheden voor wateractiviteiten met faciliteiten direct op locatie. Gasten kunnen ook de schilderachtige omgeving verkennen door middel van fietstochten. Het dorp is strategisch gelegen, met Utrecht op korte rijafstand en Schiphol Airport gemakkelijk bereikbaar. Dit maakt Amsterdam / Loosdrecht Rien van den Broeke Village niet alleen een rustgevende plek voor een vakantie aan het water, maar ook een handige uitvalsbasis voor verdere ontdekkingen in de regio.

De accommodatie biedt gratis WiFi en parkeren, en accepteert huisdieren tegen mogelijk extra kosten. Kinderen van alle leeftijden zijn welkom, en er zijn opties voor kinderbedden beschikbaar. Diensten zoals een 24-uursreceptie, fietsverhuur en een excursiebalie dragen bij aan een zorgeloze en plezierige ervaring voor alle gasten. De aanwezigheid van CCTV en brandblusmiddelen versterkt de focus op veiligheid en gemoedsrust. Met een zeer degelijke beoordeling en talrijke voorzieningen, is deze locatie een uitstekende keuze voor zowel kort verblijf als langere vakanties.



Faciliteiten in Amsterdam / Loosdrecht Rien van den Broeke Village

Badkamer
  • Bad of douche
  • Douche
  • Ligbad
  • WC
Slaapkamer
  • Balkon of Terras
  • Bureau
  • Elektrische haard
  • Flatscreen televisie
  • Geluiddichte kamer
  • Koelkast
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Magnetron
  • Senseo Koffiezetapparaat
  • Strijkvoorzieningen
  • TV
  • Wasdroger
  • Wasmachine
Woon gedeelte
  • Eethoek
  • Kabeltelevisie
  • Keuken
  • Oven
  • Strijkijzer
  • Vaatwasser
  • Verwarming
  • Waterkoker
Internet
  • Gratis Wifi
Parkeren
  • Openbaar Parkeren
  • Parkeerplaats
Diensten receptie
  • Express check-in/check-out
Huisdieren
  • Huisdieren toegestaan
Fietsen
  • Fietsverhuur
Activiteiten
  • Golfbaan
Buiten
  • Terras
  • Tuin

In de omgeving

Parkeergarage
  • Vuursche Dreef 5.9 km
  • Parking Overweer 28-41 6.1 km
  • Parking Overweer 1-27 6.1 km
  • De Boomberg 6.2 km
  • De Jonge Haan 6.6 km
  • Gooiland ingang Langestraat 6.6 km
  • Noordse Bosje 6.7 km
  • Q-Park Hilvertshof 6.8 km
Restaurant
  • Eetcafé de Stille plas 165m
  • Kompas 2.3 km
  • 't Bruggetje 2.4 km
  • Najade 2.5 km
  • Piet Hein Loosdrecht 2.7 km
  • Eetcafé de Eend 3.3 km
  • Horeca Trend B.V. i.o. 3.5 km
  • Restaurant Vliegveld Hilversum 3.9 km
Museum
  • Streekmuseum Vredegoed 3.4 km
  • Museum Hilversum 6.5 km
  • Vechtstreekmuseum 6.5 km
  • Dudok Architectuur Centrum 6.8 km
  • Kasteel Loenersloot 8.2 km
  • Geologisch Museum Hofland 10 km
Toeristische attractie
  • Karten 7.4 km
  • KidZcity 9.3 km
Treinstation
  • Hollandsche Rading 5.8 km
  • Hilversum Sportpark 7 km
  • Hilversum 7.2 km
  • Maarssen 7.2 km
  • Breukelen 7.4 km
  • Hilversum Media Park 7.7 km
  • Utrecht Overvecht 8.9 km
  • Utrecht Zuilen 9.5 km

8.0

Beoordeeld door: 183 gasten.

4

Meshal

Gezin met kinderen
26 januari 2025

“Teleurstellend”
  • De locatie was goed, op 25 minuten van Amsterdam en in een rustige omgeving. Het personeel was geweldig en bereidt om te helpen met een snelle reactie en actie. De ervaring om onze villa per roeiboot te bereiken was geweldig.
  • Er was geen airconditioning, wat ons verblijf moeilijk maakte. De villa is erg klein en komt niet overeen met de foto, bovendien was het niet schoon! Het lijkt erop dat ze het niet hebben voorbereid voor onze komst; er was stof overal en veel vliegen en insecten op de vloer en het plafond. Het meubilair is slecht, je kunt enkele gebroken dingen zien! De badkamer was eenvoudig, het voelde aan als een WC in een vliegtuig en er was geen shampoo. De slaapkamer is erg klein en het bed was niet comfortabel en niet schoon. Het is de prijs niet waard! Het is veel te duur; ik heb meer betaald dan wat ik heb gekregen! Er was geen schoonmaakservice. Ze zouden meer moeite moeten doen om het comfortabeler te maken voor de gasten.

8

Marinus

Alleenreiziger
21 december 2024

“Zeer goed”
  • Locatie en grootte van het appartement.
  • Het bed

8

Noryati

Gezin met kinderen
13 november 2024

“We hebben een prettig verblijf gehad bij The Village, waar we ten volle van hebben genoten.”
  • Rustige omgeving, gemakkelijk toegankelijk en goed uitgeruste keukenmaterialen.
  • Bepaalde apparatuur heeft reparatie en onderhoud nodig, zoals de droger (de deur van de droger kan niet worden gesloten en daarom wordt alleen de wasmachine gebruikt).