8.3
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

Hotel an der Marienkirche

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Hotel an der Marienkirche in Lübeck biedt stijlvol Scandinavisch design in het historische hart van de stad. Met een beoordeling van 8.3 uit 644 reviews, is het hotel een populaire keuze voor reizigers die comfort en moderne voorzieningen waarderen. Het hotel beschikt over smaakvol ingerichte kamers met gratis WiFi, geschikt voor allergiepatiënten. Gasten kunnen kiezen uit verschillende kamertypes, zoals eenpersoons- of tweepersoonskamers en comfortabele kamers met extra voorzieningen zoals thee- en koffiefaciliteiten.

Het hotel bevindt zich op een prominente locatie in de oude binnenstad van Lübeck, vlakbij bezienswaardigheden zoals het Buddenbrookhaus en de Marienkirche. De centrale ligging maakt het gemakkelijk om de rijke geschiedenis en cultuur van de stad te verkennen. Ondanks het gebrek aan parkeergelegenheid, biedt het hotel fietsverhuur aan, wat het ontdekken van de omgeving aangenaam en eenvoudig maakt. Verdere faciliteiten zijn onder andere een dagelijks ontbijtbuffet, express in- en uitchecken, en diverse veiligheidsmaatregelen voor een zorgeloos verblijf.

Hotel an der Marienkirche voert strikte schoonmaak- en veiligheidsprotocollen door, met aandacht voor hygiëne en gastenveiligheid. Diensten zoals room service en speciale dieetmenu's op aanvraag verhogen het gemak voor gasten. Kinder- en babybedjes zijn beschikbaar op verzoek, en kinderen tot 10 jaar kunnen gratis verblijven, wat het hotel ook gezinsvriendelijk maakt. Het is een uitstekende keuze voor wie een harmonieuze mix van moderniteit en traditie in Lübeck wil ervaren.



Faciliteiten in Hotel an der Marienkirche

Eten en drinken
  • Dieetwensen op aanvraag
  • Lunchpakket
Service
  • Bagage-opslag
Badkamer
  • Bad of douche
  • Douche
  • Haardroger
  • Toiletartikelen
  • WC
Slaapkamer
  • Bureau
  • Flatscreen televisie
  • Kluis
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Radio
  • Telefoon
  • TV
Woon gedeelte
  • Verwarming
  • Waterkoker
Internet
  • Gratis Wifi
Diensten receptie
  • Express check-in/check-out
Fietsen
  • Fietsverhuur
Toegangkelijkheid
  • Anti-allergene kamers

In de omgeving

8.3

Beoordeeld door: 648 gasten.

8

Julian

Zakenreiziger
26 juni 2025

“Zeer goed”
  • Geweldige locatie, zeer vriendelijk personeel, heerlijk ontbijt.
  • De kamers zijn niet echt geluidsdicht. U zult andere gasten horen.

10

Katarina

Alleenreiziger
21 juni 2025

“Uitzonderlijk”
  • Zeer warme ontvangst en huiselijke sfeer.

10

Francis

Alleenreiziger
7 juni 2025

“Uitzonderlijk”
  • Vriendelijke en gastvrije eigenaren.
  • Niets

9

Lynne

Jong stel
30 april 2025

“We hebben een zeer aangenaam verblijf gehad in dit schone, goed georganiseerde hotel, in het historische hart van Lübeck.”
  • Het specialiteitenontbijt was uitstekend. Het hotel heeft onze bagage opgeslagen voor het inchecken. We hadden een mooi uitzicht op de historische kerk aan de overkant. Alles was zeer schoon en het personeel was uiterst behulpzaam.
  • Helaas is er geen lift - we wisten dit echter van tevoren. Het personeel heeft vriendelijk mijn tas naar de kamer gebracht.

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Hotel an der Marienkirche zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Hotel an der Marienkirche via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Hotel an der Marienkirche. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Hotel an der Marienkirche.
Bij Hotels.nl kun je Hotel an der Marienkirche reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Hotel an der Marienkirche, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Hotel an der Marienkirche ligt 196 meter van het centrum van Lübeck.

Hotel an der Marienkirche heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

Ook van de makers van Hotels.nl: Hotel.team, een revolutionaire Hotel booking AI Agent. Meld je nu aan!
Hotels.nl is meermaals gekozen tot beste hotelaanbieder van Nederland. Hotels.nl werkt samen met betrouwbare partners om de beste deals en service te leveren. Met meer dan 5 miljoen tevreden klanten en 20+ jaar ervaring in de hotelbranche zorgen we ervoor dat jouw boeking eenvoudig en zonder zorgen verloopt.
© HNL Nederland BV, KVK nummer 94742367, BTW nummer NL 866878063B01.