Beschikbaarheid ophalen...
Informatie over de accommodatie
Het ACHAT Hotel München Süd biedt modern ingerichte kamers en is ideaal voor zowel zakelijke reizigers als toeristen. De kamers zijn uitgerust met elegante flatscreen-tv's, vloerverwarming en toegang tot snel internet, wat zorgt voor een aangenaam verblijf. Gasten kunnen kiezen uit verschillende kamertypes, waaronder de Business Single Room, Business Double Room en de ruime Superior Double Room, die verder is voorzien van een eigen badkamer met douche, haardroger en slippers.
Voor ontspanning en lichaamsbeweging kunnen gasten gebruik maken van de uitgebreide spa- en fitnessfaciliteiten van het hotel. De spa is uitgerust met een sauna en stoombad, terwijl de fitnessruimte volledig is uitgerust voor een actieve levensstijl. Het hotel bevordert comfort met faciliteiten zoals een 24-uursreceptie, geluidsdichte kamers en verschillende eetgelegenheden, waaronder een bistro-stijl restaurant dat diverse menu-opties biedt, van stevige ontbijtbuffetten tot speciale dieetmenu's op aanvraag.
Het hotel is gunstig gelegen op slechts 15 minuten met de metro van het centrum van München, waardoor het eenvoudig is om de stad en haar bezienswaardigheden te verkennen. Het groenrijke en rustige karakter van de omgeving zorgt voor een vredige uitvalsbasis. Voor gasten die met de auto komen, is er privé parkeren beschikbaar tegen een dagelijkse vergoeding. Daarnaast biedt het hotel een scala aan diensten zoals autoverhuur, begeleide wandel- en fietstochten, en faciliteiten voor zakelijke evenementen, waarmee het zich positioneert als een veelzijdige accommodatie in München.
Faciliteiten in ACHAT Hotel München Süd
Eten en drinken
- Bar
- Dieetwensen op aanvraag
- Lunchpakket
- Restaurant
Service
- Autoverhuur
- Bagage-opslag
Badkamer
- Bad of douche
- Badslippers
- Douche
- Haardroger
- WC
Slaapkamer
- Airconditioning
- Bureau
- Flatscreen televisie
- Kluis
- Strijkvoorzieningen
- Telefoon
- TV
Woon gedeelte
- Kabeltelevisie
- Strijkijzer
- Verwarming
Internet
- Gratis Wifi
Parkeren
- Openbaar Parkeren
- Parkeerplaats
Schoonmaak service
- Wasservice
Zakelijke faciliteiten
- Vergaderzaal
Wellness
- Fitnessruimte
- Sauna
Huisdieren
- Huisdieren toegestaan
Activiteiten
- Golfbaan
- Squashbaan
Algemeen
- Lift
Toegangkelijkheid
- Anti-allergene kamers
Roken
- Rokersruimte
Buiten
- Tuin
In de omgeving
7.9
Beoordeeld door: 2517 gasten.
9
OmerZakenreiziger
6 april 2025
- Het was allemaal schoon en goed georganiseerd. De locatie is gemakkelijk bereikbaar. De lobby en de bar zijn ook behoorlijk mooi.
- De architectuur van de kamers op de begane grond is interessant. De grote en ondoorzichtige ramen in het toilet zijn echter een beetje vreemd. Bovendien bemoeilijken de grote ramen de verwarming.
8
VeroneseJong stel
5 april 2025
- Het receptiepersoneel was zeer efficiënt en glimlachend zowel bij aankomst als vertrek. De netheid van de kamer was perfect. De ruimte rondom het tweepersoonsbed was erg krap, maar beheersbaar. Het ontbijt was zeer mooi gepresenteerd en van een goed niveau.
10
ValeriiAlleenreiziger
30 maart 2025
- Schoon en mooi. De kamer was klein, maar gezellig genoeg voor iemand die alleen reist.
8
ReinaldJong stel
28 maart 2025
- Vriendelijkheid van het personeel
4
HarshJong stel
26 maart 2025
- Niets
- Alles, vooral de toiletten, hebben geen slot op de deur en er is slechts een eenvoudig glas om het van de kamer te scheiden.
9
SiobhánAlleenreiziger
19 maart 2025
- Alles goed!
- Er is niets om niet leuk te vinden, behalve dat de haardroger niet zo goed werkte.
8
DavidAlleenreiziger
12 maart 2025
- Kamer was geweldig, ontbijt ook goed. Het personeel was altijd vriendelijk en bereid om te helpen, zelfs met een eerste keer reiziger zoals ik. Ik sprak geen Duits, maar dat was geen probleem, al het front- en back-officespersoneel sprak goed Engels. Minder dan 5 minuten lopen naar een metrostation, en slechts ongeveer 15 minuten of 9 haltes naar de stad. Rustige locatie. Ik zou zeker weer verblijven.
- De douche was geweldig, maar ik voelde me een beetje onveilig met mijn footing tijdens het douchen; het voelde een beetje glad aan, vooral bij het optillen van één been om je voet te wassen. Er was een beetje lawaai tijdens mijn verblijf vanwege nabijgelegen bouwactiviteiten. Dit was echter niet de schuld van het hotel en normaal gesproken is het gebied aangenaam en rustig.
8
GulamGezin met kinderen
11 maart 2025
- Alle faciliteiten zijn zeer goed en van hoge kwaliteit. We hebben echter enige moeite ervaren met het inchecken, omdat we om een late check-in hadden gevraagd en de telefoons niet beantwoord werden. Dit kan vermoedelijk te wijten zijn aan een enkele receptiemedewerker die op dat moment druk bezig was. Het hotel ligt iets verder van het stadscentrum, maar er zijn zeer goede treinverbindingen. Een uitstekend verblijf voor families.
- Communicatie
10
GezimZakenreiziger
10 maart 2025
- gezellige lobbybar en verscheidenheid aan bieren
9
IgnacioZakenreiziger
1 maart 2025
- Hoewel de kamer nogal klein was, was deze helemaal niet oncomfortabel en beschikte hij over alles wat een kamer nodig heeft: een groot bed, een degelijke douche, brede ramen, een voldoende kast en een lange bureau. Alles was perfect schoon, de temperatuurregeling reageerde goed, het was volledig stil en de gordijnen zorgden voor totale duisternis. Bovendien was de prijs onder het gemiddelde in de omgeving.
- Ik zou het op prijs hebben gesteld om andere kussens met verschillende vormen en dichtheden te hebben. Verder geef ik de voorkeur aan een enkele king- of queensize matras in plaats van twee aparte matrassen die naast elkaar zijn geplaatst. Ook was de douche iets glad en heeft deze geen deur aan de achterkant, waardoor het bijna onmogelijk is om de vloer droog te houden. Ten slotte was het ontbijt correct, maar niet uitstekend.
5
DerekVriendengroep
1 maart 2025
- Ontbreken van de service van een goed hotel
- beperkte openingstijden voor de bar en drankservice