8.5
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

Excelsior by Geisel

Beschikbaarheid ophalen...


Informatie over de accommodatie


Excelsior by Geisel is een luxe hotel gelegen in het hart van München, aan de Schützenstraße. Deze accommodatie combineert moderne elegantie met traditionele Beierse elementen, wat resulteert in een stijlvolle en comfortabele sfeer. De kamers variëren van de moderne Alpine Double Room met natuurstenen accenten en een king-size bed, tot diverse premium en klassieke een- en tweepersoonskamers. Alle kamers beschikken over gratis WiFi, airconditioning en premium voorzieningen zoals badjassen en een minibar. Excelsior by Geisel biedt voorzieningen zoals een 24-uursreceptie, een lift, en diverse services zoals valet parking, een conciërge en luchthavenvervoer.

Het hotel herbergt de Geisel Vinotek, een restaurant dat een unieke gastronomische ervaring biedt met een mix van lokale en Italiaanse gerechten. Gasten kunnen dineren onder een gewelfd plafond, geïnspireerd door de beroemde biertuinen van München, wat zorgt voor een bijzondere culinaire ambiance. Het restaurant en de bar zijn populair bij zowel gasten als lokale bewoners, wat bijdraagt aan de levendige sfeer van het hotel. Daarnaast is er dagelijks ontbijt op de kamer beschikbaar, en biedt de locatie diverse mogelijkheden voor zakelijke bijeenkomsten en evenementen.

Gelegen dicht bij belangrijke vervoersverbindingen, biedt Excelsior by Geisel gemak voor gasten die de stad willen verkennen. Het hotel ligt op slechts 27 minuten van de Munich Fairgrounds, waardoor het een ideale keuze is voor zowel toeristen als zakelijke reizigers. Het vriendelijke personeel staat 24/7 klaar om gasten te ondersteunen met hun behoeften, waaronder het regelen van vervoer en het aanbevelen van lokale bezienswaardigheden. Met een uitmuntende service, eersteklas voorzieningen en een centrale locatie onderscheidt Excelsior by Geisel zich als een betrouwbare keuze voor een verblijf in München.



Faciliteiten in Excelsior by Geisel

Eten en drinken
  • Bar
  • Lunchpakket
  • Restaurant
Service
  • Bagage-opslag
Badkamer
  • Badjas
  • Douche
  • Haardroger
  • Ligbad
  • Toiletartikelen
Slaapkamer
  • Airconditioning
  • Bureau
  • iPod docking station
  • Kluis
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Minibar (exclusief)
  • Telefoon
  • TV
  • WiFi
Internet
  • Gratis Wifi
Parkeren
  • Parkeerplaats
Schoonmaak service
  • Wasservice
Zakelijke faciliteiten
  • Vergaderzaal
Huisdieren
  • Huisdieren toegestaan
Algemeen
  • Lift
Diensten algemeen
  • Luchthaven shuttle

In de omgeving

8.5

Beoordeeld door: 2386 gasten.

8

Dean

Gezin met kinderen
27 maart 2025

“Zeer goed”
  • De locatie is perfect. Te voet bereikbaar naar de meeste attracties.

10

Pornnabpan

Alleenreiziger
18 maart 2025

“Traditioneel Beiers hotel met klassieke faciliteiten.”
  • Locatie, faciliteiten en gastvrijheid van het personeel
  • De prijs is wat aan de hoge kant.

8

Alessandro

Alleenreiziger
16 maart 2025

“Zeer goed”
  • Dichtbij het stadscentrum

10

Nasser

Gezin met kinderen
15 maart 2025

“Dank u wel.”
  • Locatie en dergelijke zijn zeer vriendelijk. Ik wens dat er een koffiezetapparaat was.
  • Geen koffiezetapparaat.

7

Kris

Jong stel
15 maart 2025

“Voldoende, maar zeer duur voor wat je krijgt.”
  • De locatie nabij het treinstation.
  • Ik vond het extreem overpriced voor wat je kreeg. Hoewel de kamers mooi en rustig zijn, was er geen koffiezetapparaat in de kamer of een waterketel. Alle andere premium accommodaties waar we door heel Europa verbleven, boden dit wel aan.

4

Ummi

Jong stel
13 maart 2025

“Mijn ervaring was verre van bevredigend!”
  • Ik heb onlangs verbleven in het Excelsior, en helaas was mijn ervaring verre van tevredenstellend. De kamer was veel kleiner dan verwacht, en het tapijt was zichtbaar vuil, wat het ongemakkelijk maakte. Tijdens het ontbijt overhandigde een medewerker mij op een onbeleefde manier een rekening, zonder te vragen, hoewel het ontbijt was inbegrepen bij mijn kamerreservering. Ik moest dit verduidelijken, wat frustrerend was. Bovendien werden we meer in rekening gebracht dan de oorspronkelijke offerte voor de extra nacht die we verbleven, wat oneerlijk en onprofessioneel aanvoelde. Ik waardeerde het ook niet dat mij werd gezegd waar ik moest zitten tijdens het ontbijt - iets wat ik nog nooit bij andere hotels heb meegemaakt. Deze kwesties, vooral het gebrek aan netheid en de slechte klantenservice, maakten mijn verblijf onplezierig. Voor de prijs die het hotel per nacht rekent, hadden ze op zijn minst een waterkoker, een thee/koffiemaker en wat gratis water kunnen aanbieden. Helaas werden geen van deze basisvoorzieningen aangeboden. Op onze tweede dag in het hotel benaderde ik een manager van de receptie die ik in de lobby zag om te vragen of er een stopcontact in de badkamer was zodat ik mijn haar kon drogen. Aangezien de kamer erg klein was, wilde ik mijn partner niet storen. Zijn reactie was schokkend onbeleefd - hij vroeg mij in een neerbuigende toon: “Verblijft u in dit hotel?” Nadat ik mijn kamernummer had gegeven, zei hij simpelweg “nee” en liep weg zonder enige hulp aan te bieden. Ik hoop dat het hotel deze feedback serieus neemt en werkt aan het verbeteren van zijn standaard voor toekomstige gasten.

10

Irina

Alleenreiziger
13 maart 2025

“Uitzonderlijk”
  • Nieuw hotel, mooie receptie, geweldige service, schone kamers, alles nieuw, L'Occitane cosmetica in de badkamer. Perfecte balans tussen kwaliteit en prijs.

8

John

Jong stel
6 maart 2025

“Zeer goed”
  • Mooi schoon kamer. Comfortabele bedden. Hotel was gunstig gelegen op loopafstand van het centraal station en het oude stadsplein. Een paar leuke restaurants in de buurt.
  • Geen echte klachten.

10

Sze-sze

Gezin met kinderen
5 maart 2025

“Uitstekend gezinsverblijf”
  • De kamers zijn luxe, nieuw, mooi ingericht en schoon.
  • Geen airconditioning.

5

Elena

Gezin met kinderen
5 maart 2025

“Geweldige plek. Zou het nog steeds aanraden!”
  • Geweldige locatie, schone kamers, fantastisch personeel, geweldige hotelinrichting, airconditioning werkte perfect (airconditioning is optioneel in de kamers).
  • Er zijn bouwwerkzaamheden buiten en geen goede route voor Uber aanwijzingen. Daarnaast had de kamer uitzicht op een bouwplaats op slechts enkele meters afstand. (Deze situatie valt niet onder de controle van het hotel.)

8

Peggy

Jong stel
4 maart 2025

“Geen goede waarde voor de prijs.”
  • Geweldige locatie, comfortabele bedden en echt schoon.
  • Er was te veel geluid vanuit de gang en we konden waterafvoer van ergens horen. Bij het zitten op het toilet moest je zijwaarts zitten of je knie stoten tegen de wastafel. Er was geen koffie in de kamers en voor zover wij wisten, was er nergens anders de mogelijkheid om het te krijgen, tenzij je 25 euro per persoon voor het ontbijt betaalde.

10

Igor

Jong stel
28 februari 2025

“Uitzonderlijk”
  • Geweldige locatie en zeer vriendelijk personeel. Uitgebreid ontbijt.

9

Michail

Jong stel
27 februari 2025

“Een mooi hotel op een uitstekende locatie.”
  • Echt een geweldige locatie. Het personeel is zeer vriendelijk en erg snel. Heel mooie lobby. De kamer was smaakvol ingericht. De grootte van de kamer was prima. De badkamer was luxueus en groot.
  • De verwarming in de kamer was niet echt adequaat. De badkamer radiator werkte helemaal niet; het onderhoudsteam moest komen om het te repareren. Ze hebben het echter snel gerepareerd. Het ligbad stond behoorlijk hoog van de vloer, je moest echt klimmen om erin te komen. Het uitzicht was op de binnenplaats. Er waren niet genoeg elektriciteitssockets in de kamer, waardoor we de nachtlampen moesten ontkoppelen om mobiele telefoons en camera's op te laden.

10

Flēra

Gezin met kinderen
26 februari 2025

“Uitzonderlijk verblijf in het centrum van München.”
  • Locatie nabij de belangrijkste openbaarvervoerstations, de oude binnenstad is bereikbaar vanaf het terrein. De kamer had een uitzonderlijk ontwerp en de kamer was groot genoeg om comfortabel te zijn, zelfs met een kinderbedje in de kamer.
  • Omdat we gewend zijn op een harder matras te slapen, voelde het bed te zacht aan om op te slapen.

9

Christine

Jong stel
24 februari 2025

“Zeer aangenaam en knus hotel op een geweldige locatie in de stad.”
  • Geweldige locatie bij de Stachus. We vonden de dubbele deuren fantastisch die het geluid uit de gang volledig buitenhouden. Het personeel was zeer vriendelijk en ook het ontbijt was goed.
  • De liften zijn enigszins verouderd en één was twee keer defect. Het duurde lang om op en neer te gaan. U zou moeten vragen om een kamer aan de achterkant, aangezien de kamers aan de voorkant 's nachts wat luidruchtig zijn door de vele mensen die zich daar verzamelen bij een U-Bahn-ingang en daar urenlang luidruchtig praten.

Hotels.nl is meermaals gekozen tot beste hotelaanbieder van Nederland. Hotels.nl werkt samen met betrouwbare partners om de beste deals en service te leveren. Met meer dan 5 miljoen tevreden klanten en 20+ jaar ervaring in de hotelbranche zorgen we ervoor dat jouw boeking eenvoudig en zonder zorgen verloopt.
© HNL Nederland BV, KVK nummer 94742367, BTW nummer NL 866878063B01.