Informatie over de accommodatie
Hotel Perlach Allee by Blattl, gelegen aan de Therese-Giehse-Allee 76 in München, biedt haar gasten een moderne en comfortabele ervaring. Het hotel, met een beoordeling van 8,0 gebaseerd op 1562 recensies, beschikt over eigentijds ingerichte kamers, variërend van tweepersoonskamers met een queensize bed tot superior queen kamers. Elke kamer biedt voorzieningen zoals satelliet-tv en een eigen badkamer met gratis toiletartikelen. WiFi is gratis beschikbaar in alle delen van het hotel, en gasten kunnen tegen een vergoeding gebruikmaken van de parkeergelegenheid ter plaatse.
Het hotel ligt op slechts 500 meter van het S-Bahn treinstation Neuperlach-Süd, waardoor gasten directe toegang hebben tot populaire bestemmingen zoals het beroemde München Oktoberfest. Daarnaast bevinden de Siemens-hoofdkantoren en het PEP-winkelcentrum zich op korte afstand, wat de locatie zowel aantrekkelijk maakt voor zakenreizigers als toeristen. Voor culinair genot kunnen gasten genieten van traditionele Italiaanse gerechten in het restaurant La Locandiera van het hotel.
Voorzieningen op het terrein bevorderen een ontspannen verblijf; gasten kunnen bijvoorbeeld genieten van de gezellige biertuin. Het hotel volgt strikt de lokale veiligheidsprotocollen en biedt faciliteiten zoals een wasserijservice, kluisjes en de mogelijkheid om fietsen te huren. Huisdieren zijn welkom tegen een eventuele toeslag en het hotel biedt een uitgebreide kinder- en extra beddenbeleid om gezinnen te accommoderen. Hotel Perlach Allee by Blattl staat garant voor een aangename ervaring in een zeer goed te bereiken deel van München.
Faciliteiten in Hotel Perlach Allee by Blattl
Eten en drinken
-
Bar
-
Dieetwensen op aanvraag
-
Restaurant
Badkamer
-
Bad of douche
-
Douche
-
Haardroger
-
WC
Slaapkamer
-
Bureau
-
Flatscreen televisie
-
Koelkast
-
Telefoon
-
TV
Parkeren
-
Openbaar Parkeren
-
Parkeerplaats
In de omgeving
8.0
Beoordeeld door: 1567 gasten.
3
Lenka
Jong stel
14 maart 2025
“Zeer luidruchtig, blij dat we slechts één nacht hoefden te blijven.”
- Niet veel, maar ik vond het fijn dat het hondenvriendelijk was.
- Zeer luidruchtig, de receptionist bij aankomst leek onbeleefd, parkeren was zeer duur, de waterdruk in de douche was zeer laag en de badkamer was erg klein.
9
Katty
Gezin met kinderen
13 maart 2025
“Het was een mooie, rustige, gezellige en comfortabele kamer en het personeel was zeer behulpzaam.”
- Ik waardeerde het feit dat ze een mooie ventilator hadden, de kamer rustig was en dat ze grote legostenen voor de kleine hadden.
- Niet een groot probleem, maar mijn enige probleem was dat de douche erg klein was, en als iemand die graag zeep gebruikt, heb ik graag ruimte om mijn zeepjes te plaatsen.
9
Roberta
Alleenreiziger
9 maart 2025
“Goed genoeg voor het betaalde bedrag.”
- Ruime kamer, mooi en een nette badkamer. Het personeel was zeer vriendelijk. Hoewel ik heb uitgecheckt, kon ik mijn bagage daar achterlaten zodat ik nog een volledige dag de stad in kon wandelen.
- Je kon mensen uit de andere kamers horen, vooral op de laatste nacht toen veel kinderen incheckten. Bovendien is er bouwwerk in de buurt, waardoor sommige gasten om 6:30 uur werden wakker gemaakt. Dat is voor mij echter geen probleem. Ook was het ontbijt elke dag hetzelfde, wat voor sommigen een probleem kan zijn.
7
Shimmeg
Gezin met kinderen
28 februari 2025
“Goed”
- De kamer was goed, we hebben er één nacht verbleven en voor ons was het in orde. De locatie van het hotel is niet ideaal als je niet met de auto reist - het is een beetje ver van het stadscentrum, maar tegelijkertijd is het een rustige en kalme wijk. Het ontbijt was goed, daar is niets op aan te merken.
Je kunt gratis parkeerplaatsen direct op de straat naast het hotel vinden, of je kunt gebruikmaken van hun eigen parkeergelegenheid tegen betaling.
9
Maru
Gezin met kinderen
28 februari 2025
“Subliem”
- De accommodatie bevindt zich zeer dicht bij de metro (je hoeft alleen het basis M-ticket te kopen). Er zijn 2 winkels op korte loopafstand van de accommodatie en een andere dicht bij de metro. De omgeving rond het hotel is ook zeer aangenaam; het is een rustige buurt die je gemakkelijk met de auto kunt bereiken, maar met de metro ben je in 15 minuten in het centrum. We zullen dit hotel opnieuw kiezen tijdens onze volgende reis naar München. Het restaurant op de begane grond van het hotel is ook uitstekend.
- Als u slecht slaapt, kan het af en toe geluid uit de gang u wakker maken, net als de ventilatie van het toilet. Maar dat is niets wat niet kan worden opgelost met oordopjes.
Ik zou het zeer waarderen als er een waterkoker op de kamer aanwezig zou zijn, maar ik begrijp de redenen waarom het hotel er geen heeft geplaatst :)
Ik zou ook overwegen om een trekker in de badkamer te plaatsen. Er kwam wat water onder de douchedeur door (wat nu eenmaal gebeurt met dit type), maar we hadden niet veel middelen om water te conserveren (en u wilde dat niet met witte handdoeken doen, uit vrees ze mogelijk te beschadigen).