8.0
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

Best Western Wein- und Parkhotel

Adres:
An der Kaiserlinde 1
Nierstein

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Het Best Western Wein- und Parkhotel, gelegen in Nierstein, Duitsland, is een viersterrenhotel dat comfortabel en veelzijdig verblijf biedt. De accommodatie is uitgerust met een gratis binnenzwembad en sauna, ideaal voor gasten die willen ontspannen na een dag vol activiteiten. Het hotel biedt unieke kamers met moderne voorzieningen zoals tv's en verduisteringsgordijnen, ideaal voor een rustgevende nachtrust. Gelegen in de schilderachtige regio Rijnland-Palts, biedt het hotel tal van recreatiemogelijkheden, waaronder wandelen en fietsen, wat de locatie uitstekend maakt voor liefhebbers van het buitenleven.

Culinaire fijnproevers zullen de verscheidenheid aan regionale en internationale gerechten die worden geserveerd in het restaurant Am Heyl’schen Garten waarderen. Deze eetgelegenheid biedt een smaakvolle kennismaking met de lokale keuken en wijnen, het beste van wat de streek te bieden heeft. Het hotel beschikt ook over een Vinothek en een terras met uitzicht op het park, waar gasten kunnen ontspannen en genieten van een glas lokale wijn. Met faciliteiten die voldoen aan de hoogste normen van hygiëne en veiligheid, inclusief controlemiddelen voor het tegengaan van virussen als COVID-19, zorgt het hotel voor een zorgeloos verblijf.

Het Best Western Wein- und Parkhotel biedt een scala aan faciliteiten zoals gratis WiFi, een 24-uurs receptie en huisdiervriendelijke kamers. Voor gasten die met de auto reizen, is er privéparkeergelegenheid beschikbaar (reserveren is niet mogelijk en er kunnen kosten voor in rekening worden gebracht). Het hotel is ook goed bereikbaar voor gasten met beperkte mobiliteit, met toegankelijkheid voor rolstoelgebruikers en een lift. Met zijn gunstige ligging ten opzichte van lokale attracties biedt het hotel zowel zakelijke als recreatieve reizigers een aangenaam en compleet verblijf.



Faciliteiten in Best Western Wein- und Parkhotel

Eten en drinken
  • Bar
  • Dieetwensen op aanvraag
  • Lunchpakket
  • Restaurant
Service
  • Bagage-opslag
Badkamer
  • Bad of douche
  • Haardroger
  • Ligbad
  • WC
Slaapkamer
  • Bureau
  • Flatscreen televisie
  • Geluiddichte kamer
  • Kluis
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Radio
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Telefoon
  • TV
Woon gedeelte
  • Verwarming
  • Waterkoker
Internet
  • Gratis Wifi
Parkeren
  • Openbaar Parkeren
  • Parkeerplaats
Diensten receptie
  • Express check-in/check-out
Zakelijke faciliteiten
  • Vergaderzaal
Wellness
  • Binnenzwembad
  • Kapper/schoonheidssalon
  • Sauna
Huisdieren
  • Huisdieren toegestaan
Algemeen
  • Lift
Toegangkelijkheid
  • Anti-allergene kamers
Gehandicapen toegang
  • Mindervaliden kamers
Roken
  • Rokersruimte
Buiten
  • Terras
  • Tuin

In de omgeving

8.0

Beoordeeld door: 1362 gasten.

10

Alexandre

Alleenreiziger
14 augustus 2025

“Beschouw dit hotel als een uitstekende optie als u in de buurt bent of enkele dagen wilt genieten van de regio en haar wijnhuizen.”
  • Locatie, netheid, geweldig ontbijt, parkeren bij het hotel of gratis parkeren niet ver weg indien gewenst, personeel was vriendelijk.
  • Alles is goed verlopen.

10

Michael

Jong stel
9 augustus 2025

“Goede verblijf.”
  • Geweldig hotel. Goede kamer grootte, ondergrondse parkeergelegenheid. Mooie tuin.
  • Nul

10

Soenke

Groepsreizigers
30 juli 2025

“Goud”
  • Fietste

9

Ines

Gezin met kinderen
26 juli 2025

“goed hotel, vriendelijke staf, groot ontbijt”
  • vriendelijk personeel, goed ontbijt
  • meer kussens en handdoeken!

8

Hugues

Jong stel
8 juni 2025

“Goede plek om de wijngaarden te bezoeken.”
  • We bezoeken dit hotel al jaren. De recente verbouwingen doen de sfeer van de gangen en kamers goed. De overdekte parkeergarage is handig. Mooi gelegen voor het bezoeken van het dorp en de omgeving.
  • Het ontbijt – hoewel goed – was vrij chaotisch, met personeel dat enigszins overweldigd was.

7

Luisa

Gezin met kinderen
25 mei 2025

“Zeer mooi, schoon en vriendelijk personeel, maar vergeet niet om uw sauna van tevoren te reserveren. ;)”
  • Alles was zeer goed, comfortabel en het personeel was erg vriendelijk. We verbleven één nacht terwijl we op doorreis waren, dus kunnen we niet veel zeggen over de locatie.
  • Helaas konden we de sauna niet gebruiken. Tijdens het inchecken werd ons niet verteld dat we deze van tevoren moesten reserveren om deze aan te zetten en te verwarmen. Dat was wat jammer.

8

Willem

Zakenreiziger
6 mei 2025

“Zeer goed”
  • dure vergoeding voor mijn hond

9

Mark

Jong stel
6 mei 2025

“Geweldige plek vanwaar je lokale wijnhuizen kunt bezoeken.”
  • Het ontbijt was geweldig. Veel goede opties.

10

Sybille

Gezin met kinderen
5 mei 2025

“Geweldig verblijf”
  • Geweldig hotel. We hebben hier niet gegeten, maar kozen in plaats daarvan voor een Weinstube op loopafstand, waar het eten echt goed was. De bedden waren comfortabel en de douche had een geweldige druk.
  • N.v.t.

7

Li

Gezin met kinderen
26 april 2025

“Goed”
  • Centrale locatie, schone kamer, goed ontbijt, het personeel zorgde ervoor dat het ontbijtgedeelte netjes was.
  • Het zwembad was te koud en de jacuzzi was gesloten. We wilden 's avonds dineren in het restaurant, maar er was niemand aanwezig. Misschien was het noodzakelijk om van tevoren een reservering te maken.

9

Richard

Jong stel
15 april 2025

“Uitstekend”
  • Goede fietsenstalling. Vriendelijk personeel, in het bijzonder Sebastian Mann, die een geweldige persoonlijkheid is en een aanwinst voor uw organisatie. Hij zorgde ervoor dat we ons welkom, waardevol en zeer comfortabel voelden.
  • Enkel buffet aangeboden tijdens het diner.

7

Michal

Gezin met kinderen
26 maart 2025

“Goed”
  • Temperatuur in het zwembad, ijskoud.

3

Shannon

Gezin met kinderen
14 maart 2025

“De website vermeldde dat er airconditioning aanwezig was, maar deze werkt niet. Ze hadden een zwembad, maar het water was te koud.”
  • locatie
  • De site vermeldde dat ze airconditioning hadden, maar deze werkt niet. De site gaf aan dat ze een zwembad hadden, maar het water was te koud om in te zwemmen.

9

Lesley

Jong stel
14 maart 2025

“Prachtig hotel in een charmant stadje met veel bars en restaurants op loopafstand. Vrij prijzig, maar de moeite waard.”
  • Prachtig hotel op een mooie locatie. Geweldig zwembad en goed restaurant, dat ook druk bezocht werd door locals. Het ontbijt was eveneens zeer goed. Onze kamer was uitstekend, met een balkon dat uitkeek op de binnenplaats en het eetgedeelte buiten.
  • Het was duur en er waren kosten voor parkeren waar we pas bij het uitchecken van op de hoogte waren.

9

Vandita

Zakenreiziger
9 maart 2025

“Uitstekend”
  • De kamer was geweldig, extra voorzieningen zoals thee en koffie in de kamer zijn zeer praktisch.
  • Er was niets dat ik niet leuk vond. Het was goed.

9

Michael

Alleenreiziger
5 maart 2025

“Uitstekend”
  • Een fijn hotel met rustige kamers rondom de binnenplaats. Comfortabel bed, airconditioning die je 's nachts kon uitschakelen en geen geluid maakte. Het bad (in tegenstelling tot een douche) was een bonus. Goede maaltijden en wijn.

10

Tim

Jong stel
3 maart 2025

“Geweldig.”
  • We hebben de kamer geweldig gevonden, schoon, comfortabel en het had alles wat we nodig hadden. Het buitenterras was uitstekend, zeer mooi, en we konden ons ontbijt buiten nuttigen, wat uitstekend was. De keuze voor het ontbijt was voortreffelijk; we hadden zelfs gerookte zalm, naast alle continentale lekkernijen. We hebben enorm genoten van ons verblijf hier.

9

Allan

Jong stel
25 februari 2025

“Geweldig verblijf met een warme Duitse ontvangst.”
  • De kamer die we hadden, keek uit op het externe eetgedeelte en had uitstekende uitzichten. (de eerste foto) De kamer beschikte ook over een veranda met twee stoelen om in te ontspannen. De airconditioning was werkelijk zeer goed en zorgde voor de juiste omgeving voor een goede nachtrust. De badkamer was goed uitgerust met een lang, vlak oppervlak voor al uw persoonlijke spullen. De kamer was ook voorzien van een thee-zetfaciliteit en een kleine koelkast die in een kast is ingebouwd. Al het personeel was zeer beleefd en behulpzaam en gaf ons ook een kleine kan verse melk om mee naar de kamer te nemen voor de eerste kop ochtendthee.
  • De kamer had een douche boven een bad, wat mijn vrouw moeilijk vond om zelfstandig in en uit te gaan. De avonddiners die we hadden waren uitstekend, maar het menu was beperkt.

7

Fredrik

Gezin met kinderen
23 februari 2025

“We hebben een prettig verblijf gehad in Nierstein, maar het werd deels verpest tijdens het ontbijtbuffet.”
  • De locatie in Nierstein is uitstekend, met veel wijngaarden letterlijk naast het hotel. Het balkon van onze kamer had een prachtig uitzicht op de wijnvelden. De meeste medewerkers waren erg vriendelijk en deden hun best om ons verblijf aangenaam te maken. Aangezien we op een roadtrip waren, hadden we behoorlijk wat bagage en het personeel bij de receptie was zeer behulpzaam om ervoor te zorgen dat we onze auto op een veilige plaats konden parkeren en onze spullen naar onze kamer konden brengen.
  • Wij zijn nog steeds verbaasd over het gedrag van enkele medewerkers bij het ontbijtbuffet. We arriveerden vrij laat, ongeveer 15 minuten voor sluitingstijd. We namen scrambled eggs, koffie, yoghurt, brood en kaas van het buffet en gingen zitten in de veronderstelling dat we zouden genieten van een ontspannen start van de dag. Toen we na ongeveer 30 minuten ons ontbijt wilden afronden, benaderde een van de medewerkers ons herhaaldelijk op een vijandige manier. Eerst nam ze een bord van onze zoon af voordat hij klaar was met eten. Een moment later verscheen ze weer en sprak zo zacht dat we haar niet konden horen. Toen ik beleefd om verduidelijking vroeg, schreeuwde ze naar ons. Een moment later, toen we ons voorbereidden om te vertrekken, vonden we wat gebroken glas op de vloer. We probeerden haar hiervan op de hoogte te stellen en werden weer toegeschreeuwd. Het was een behoorlijk schokkende ervaring om dat ochtendontbijt te hebben; in mijn volwassen leven ben ik zelden met zulke vijandigheid geconfronteerd.

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Best Western Wein- und Parkhotel zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Best Western Wein- und Parkhotel via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Best Western Wein- und Parkhotel. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Best Western Wein- und Parkhotel.
Bij Hotels.nl kun je Best Western Wein- und Parkhotel reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Best Western Wein- und Parkhotel, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Best Western Wein- und Parkhotel ligt 186 meter van het centrum van Mainz.

Best Western Wein- und Parkhotel heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

Best Western Wein- und Parkhotel heeft een restaurant. Neem contact op met het hotel om een tafel te reserveren.

Best Western Wein- und Parkhotel staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.

Best Western Wein- und Parkhotel heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.

For AI Agents: Crawl Destinations, Hotels, and Availability