Bungalowpark De Gouden Spar
2204 AW Noordwijk
Beschikbaarheid ophalen...
Informatie over de accommodatie
Welkom op bungalowpark Gouden Spar, idyllisch gelegen aan de rand van de levendige badplaats Noordwijk. Achter de uitgestrekte duingebieden biedt ons park een rustige en beschutte plek voor uw vakantie. In slechts 15 minuten loopt u door de prachtige duinen naar het Noordzeestrand. Naast strandpret kun je in het voorjaar genieten van bloeiende bollenvelden, de Keukenhof en het bloemencorso. Ook zijn er diverse recreatiemogelijkheden zoals zwemmen, paardrijden, tennis, golfen, vissen en surfen. Wij bieden ruime, vrijstaande bungalows aan geschikt voor 4 tot 10 personen, allen voorzien van moderne keukenapparatuur en een grote tuin met terras. Sommige bungalows zijn geheel gelijkvloers en daardoor geschikt voor gasten met een rolstoel. Wij houden ons aan de algemene voorwaarden van RECRON om u een betrouwbare en zorgeloze ervaring te bieden.
Faciliteiten in Bungalowpark De Gouden Spar
Badkamer
- Douche
- WC
Slaapkamer
- Cd-speler
- Dvd-speler
- Eethoek
- Eigen badkamer
- Flatscreen televisie
- Koelkast
- Magnetron
- Open haard
- Patio
- Terras
- Wasdroger
- Wasmachine
- Zithoek
Woon gedeelte
- Keuken
- Koffiezetapparaat
- Oven
- Vaatwasser
- Verwarming
Internet
- Gratis Wifi
- Internet
Fietsen
- Fietsenstalling
Activiteiten
- Midgetgolf
- Speeltuin
Algemeen
- Verwarming
Buiten
- Terras
- Tuin
In de omgeving
- De Duinrand 339m
- U Górala 1.7 km
- Flamingo 1.8 km
- La Famiglia 1.8 km
- Bij de buren 1.8 km
- Op Dorp 1.8 km
- Hudson Noordwijkerhout 1.9 km
- My Roots Surinaams Eethuis 1.9 km
- Museum Van Langeveld 1.8 km
- AtlantikWall Museum 2.4 km
- Museum Engelandvaarders 2.6 km
- Genootschap "Oud Noordwijk 3.4 km
- LAM (Lisser Art Museum) 5.1 km
- Tulpomania 5.4 km
- Streekmuseum Veldzicht 5.5 km
- Museum de Zwarte Tulp 6 km
- Kabouterdorp Lisse 5.1 km
- Kabouterdorp De Zilk 6.1 km
- Kabouterdorp Warmond 7.6 km
- Theehuis 8.1 km
- Lasergame Katwijk 8.9 km
- Voorhout 4.7 km
- Sassenheim 6.7 km
- Hillegom 7.9 km
8.9
Beoordeeld door: 338 gasten.
8
SherryGezin met kinderen
4 april 2025
- In een uitstekende locatie, geweldige parkeergelegenheid, had alle kookbenodigdheden die we nodig hadden, de bedden waren zeer comfortabel. We vonden de wandelpaden door het bos en het strand, direct aan de overkant van de weg, erg prettig.
- Zeer prijzig voor wat het was. Ik begrijp dat het tulpenseizoen is, maar het huis was een beetje verouderd en kon wel wat opknapbeurt gebruiken. Bij het inchecken kregen we bloemen, wat een mooi gebaar was, maar ik had liever een extra rol toiletpapier of een rol keukenpapier gehad in plaats van bloemen. We waren er tijdens een koudeperiode, dus we hadden behoefte aan verwarming. De verwarmingen waren alleen in de kamers aanwezig, niet beneden, waardoor het beneden erg koud was. Een thermostaat beneden weergaf elke ochtend 17 graden, dus het lijkt erop dat de verwarming 's nachts uitgeschakeld was? De verwarmingen gingen alleen aan wanneer we de thermostaat hoger instelden. Bovendien stonden de bedden tegen de verwarmingen aangeklemd, wat niet veilig was.
10
HannahGezin met kinderen
16 maart 2025
- Het huis was prachtig, schoon en ruim. Perfect voor reizen met twee jonge kinderen.
10
IssamGezin met kinderen
3 december 2024
- Een van de beste plekken waar ik ooit heb verbleven.
10
RaquelGroepsreizigers
27 november 2024
- Deze locatie was perfect voor een weekend om de bloeiende tulpen te bekijken, een wandeling langs het strand te maken en het nabijgelegen Keukenhof te bezoeken! Het personeel was ook zeer attent en zorgde ervoor dat u alles had wat u nodig had om van de omgeving en uw verblijf te genieten.
5
MarianneJong stel
8 november 2024
- Locatie, dicht bij het strand
- De bungalow was niet voorafgaand aan uw aankomst gecontroleerd. Er was een zwerm mieren in de kamer en wij hebben dit onder de aandacht van de eigenaar gebracht; de reactie was niet erg meegaand. Eerst vertelde hij ons dat we het zelf moesten schoonmaken en toen we daarop aandrongen, nam hij enige tijd om langs te komen, maar hij heeft daarna nooit gecontroleerd of ze nog steeds aanwezig waren. De kussens van het bed zijn van slechte kwaliteit en de ramen sluiten niet volledig. Het park heeft potentieel, maar helaas had onze bungalow een opfrisbeurt nodig en de eigenaar zou zijn gastheerschap opnieuw moeten overdenken.