9.2
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

Ferienwohnungen im Osterkoog

Adres:
Osterkoogstr. a 58
Nordstrand

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Ferienwohnungen im Osterkoog biedt hoogwaardige accommodatie in de vorm van appartementen op het rustige eiland Nordstrand, Duitsland. De locatie is een ideale uitvalsbasis voor gasten die willen genieten van de natuur en het landschap dat de regio te bieden heeft. De appartementen zijn omgeven door een fraai onderhouden tuin en bieden een spectaculair uitzicht op de omgeving. Met een beoordeling van 9.2 uit 53 reviews, wordt de accommodatie geprezen om zijn serene ligging en uitstekende voorzieningen.

De appartementen beschikken over moderne faciliteiten die tegemoetkomen aan de wensen van de hedendaagse reiziger. Elk appartement is voorzien van een volledig uitgeruste keuken met kookplaat, koelkast en oven, evenals een comfortabele zithoek en een flatscreen-tv met satellietkanalen. Gratis WiFi en privéparkeerplaatsen zijn beschikbaar voor extra gemak. Gasten kunnen ook genieten van buitenactiviteiten zoals barbecueën op de zonneterras, en het omringende gebied verkennen via de vele wandelroutes.

Ferienwohnungen im Osterkoog maakt het mogelijk voor bezoekers om optimaal van hun verblijf te genieten, met voorzieningen die zijn afgestemd op de hoogste hygiëne- en veiligheidsnormen. Als huisdieren niet zijn toegestaan, kunnen gezinnen gerust hun kinderen meebrengen, aangezien alle leeftijden welkom zijn. Bovendien kunnen gasten tal van activiteiten ondernemen in de nabije omgeving, zoals vissen, paardrijden en windsurfen, en bezienswaardigheden zoals kasteel Husum en het openluchtmuseum Ostenfelder Bauernhaus bezoeken.



Faciliteiten in Ferienwohnungen im Osterkoog

Badkamer
  • Bad of douche
  • Douche
  • Haardroger
  • WC
Slaapkamer
  • Balkon of Terras
  • Dvd-speler
  • Flatscreen televisie
  • Kitchenette
  • Koelkast
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Magnetron
  • Radio
  • Senseo Koffiezetapparaat
  • TV
  • Wasdroger
Woon gedeelte
  • Broodrooster
  • Eethoek
  • Keuken
  • Oven
  • Vaatwasser
  • Verwarming
  • Waterkoker
Internet
  • Gratis Wifi
Parkeren
  • Openbaar Parkeren
  • Parkeerplaats
Buiten
  • Terras
  • Tuin

In de omgeving

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Ferienwohnungen im Osterkoog zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Ferienwohnungen im Osterkoog via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Ferienwohnungen im Osterkoog. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Ferienwohnungen im Osterkoog.
Bij Hotels.nl kun je Ferienwohnungen im Osterkoog reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Ferienwohnungen im Osterkoog, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Ferienwohnungen im Osterkoog ligt 12,4 km van het centrum van Husum.

Ferienwohnungen im Osterkoog heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

Ferienwohnungen im Osterkoog heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.

For AI Agents: Crawl Destinations, Hotels, and Availability