Deluxe Apartments Christina 120 m² im Design Hotel Vosteen
Nürnberg
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
Deluxe Apartments Christina, gevestigd in het Design Hotel Vosteen in Nürnberg, biedt een hoogwaardige verblijfservaring met self-catering faciliteiten. De ruime appartementen van 120 m² zijn van alle moderne gemakken voorzien, waaronder volledig uitgeruste keukens met een vaatwasser en een koffiemachine. Met een zeer prettige beoordeling van 9.5 door 33 recensies, staan deze huisdiervriendelijke appartementen garant voor comfort en gemak. WiFi is gratis beschikbaar in alle delen van het pand, waardoor zowel zakelijk als recreatief verblijf goed ondersteund wordt.
De accommodaties bieden prachtig uitzicht op de tuin vanaf het privé-terras of balkon, wat zorgt voor een ontspannen sfeer. Fietsverhuur is beschikbaar voor gasten die de schilderachtige omgeving en populaire fietsroutes willen verkennen. De nabijheid van bezienswaardigheden zoals de Nürnberger Christkindlesmarkt en de Meistersingerhalle Congress & Event Hall maakt het een uitstekende uitvalsbasis voor toeristen die zowel cultuur als natuur willen ontdekken.
Gelegen op slechts 1 km van de historische binnenstad van Nürnberg, bieden de Deluxe Apartments Christina gemakkelijke toegang tot de rijke geschiedenis en culturele attracties van de stad. De luchthaven van Nürnberg is slechts 4 km verwijderd, wat de accommodatie uitstekend bereikbaar maakt voor binnenlandse en internationale reizigers. Met een scala aan voorzieningen, waaronder niet-roken kamers, allergievrije opties en concierge service, biedt het verblijf een ongeëvenaarde luxe ervaring aan al haar gasten.
Faciliteiten in Deluxe Apartments Christina 120 m² im Design Hotel Vosteen
Service
- Bagage-opslag
Badkamer
- Bad of douche
- Badslippers
- Douche
- Haardroger
- Ligbad
- Toiletartikelen
- WC
Slaapkamer
- Balkon of Terras
- Bureau
- Flatscreen televisie
- Kitchenette
- Koelkast
- Koffie- en theefaciliteiten
- Radio
- Senseo Koffiezetapparaat
- Strijkvoorzieningen
- Telefoon
- TV
Woon gedeelte
- Eethoek
- Keuken
- Oven
- Strijkijzer
- Vaatwasser
- Verwarming
- Waterkoker
Internet
- Gratis Wifi
Huisdieren
- Huisdieren toegestaan
Algemeen
- Lift
Toegangkelijkheid
- Anti-allergene kamers
Buiten
- Terras
- Tuin
In de omgeving
9.5
Beoordeeld door: 36 gasten.
10
AkoshorvZakenreiziger
14 juni 2025
- Goed uitgerust, groot appartement, nabij het stadscentrum. Comfortabele bedden, appartement was gerenoveerd en zeer schoon. Volledig uitgeruste keuken en toegang tot een privé tuin. Parkeren op straat of een parkeerplaats beschikbaar voor huur. Rustige omgeving, super vriendelijk personeel!
- geen
10
DanGezin met kinderen
25 maart 2025
- Prachtig appartement met uitstekende voorzieningen.
- Parkeren is moeilijk in Neurenberg.
9
CharleneGezin met kinderen
22 februari 2025
- De locatie is rustig, maar ook dicht bij het stadscentrum. Het appartement is goed uitgerust en schoon.
- Niets
Vraag en antwoord.
Deluxe Apartments Christina 120 m² im Design Hotel Vosteen ligt 996 meter van het centrum van Neurenberg.
Deluxe Apartments Christina 120 m² im Design Hotel Vosteen heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.
Deluxe Apartments Christina 120 m² im Design Hotel Vosteen staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.