MyHome Ruegen - Haus Arkona
Ostseebad Sellin
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
MyHome Ruegen - Haus Arkona is een hoog gewaardeerd aparthotel gelegen aan de Wilhelmstrasse in het pittoreske Ostseebad Sellin, Duitsland. Dit aparthotel scoort een indrukwekkende 8.6 uit 10 op basis van 1030 beoordelingen en biedt luxe accommodatie in een villa-stijl die de charme van de kust weerspiegelt. Het beschikt over moderne voorzieningen zoals flat-screen televisies, serres, en balkons, waardoor gasten optimaal kunnen ontspannen. Een hoogtepunt is de sauna, ideaal voor ontspanning na een dag van verkenning van de omgeving. Sellin staat bekend om zijn prachtige stranden, bereikbaar via een korte wandeling, en biedt volop mogelijkheden voor wandel- en fietstochten door de weelderige bossen.
Culinaire hoogstandjes vindt men bij Bistro Arkona, dat deel uitmaakt van de accommodatie. Dit bistro is geliefd om zijn specialiteiten zoals pannenkoeken, diverse visgerechten, hartige maaltijden en smakelijke desserts. Bij mooi weer kunnen gasten genieten van hun maaltijden op het terras, wat een extra dimensie geeft aan de eetervaring. De faciliteiten van MyHome Ruegen - Haus Arkona zijn ontworpen om een gezinsvriendelijke omgeving te bieden met ruime familiekamers, terwijl ook huisdieren welkom zijn op verzoek, hoewel hier mogelijk extra kosten aan verbonden zijn.
MyHome Ruegen - Haus Arkona biedt diverse accommodatietypes waaronder tweepersoonskamers en gezinsappartementen die beschikken over volledig uitgeruste keukenfaciliteiten en comfortabele badkamers met douche. Gasten kunnen profiteren van gratis WiFi in alle faciliteiten, evenals gratis privéparkeergelegenheid. De accommodatie heeft strikte veiligheidsprotocollen geïmplementeerd en biedt cashloze betalingsmogelijkheden. Voor bezoekers die op zoek zijn naar recreatieve bezigheden, biedt de locatie activiteiten zoals wandelen, fietsen, paardrijden en watersporten. Met haar strategische ligging en uitgebreide voorzieningen is MyHome Ruegen - Haus Arkona een ideale keuze voor diegenen die een hoogwaardige en ontspannende vakantie aan de Baltische kust wensen.
Faciliteiten in MyHome Ruegen - Haus Arkona
Eten en drinken
- Dieetwensen op aanvraag
- Restaurant
Badkamer
- Bad of douche
- Douche
- Haardroger
- Sauna
- WC
Slaapkamer
- Balkon of Terras
- Flatscreen televisie
- Kitchenette
- Koelkast
- Magnetron
- Radio
- Senseo Koffiezetapparaat
- TV
- Wasdroger
- Wasmachine
Woon gedeelte
- Broodrooster
- Eethoek
- Kabeltelevisie
- Keuken
- Oven
- Strijkijzer
- Vaatwasser
- Verwarming
- Waterkoker
Internet
- Gratis Wifi
Parkeren
- Openbaar Parkeren
- Parkeerplaats
Schoonmaak service
- Wasservice
Wellness
- Sauna
Huisdieren
- Huisdieren toegestaan
Roken
- Rokersruimte
In de omgeving
8.6
Beoordeeld door: 1031 gasten.
10
MathildeGezin met kinderen
28 april 2025
- Alles was geweldig. Het personeel was echt vriendelijk en behulpzaam. Het ontbijt en het restaurant in de avond waren erg goed. Schoon appartement, perfect gelegen in Sellin.
- De bedbank was niet echt goed om op te slapen. Maar ze hebben een extra bed voor ons geregeld!
Vraag en antwoord.
MyHome Ruegen - Haus Arkona ligt 6,2 km van het centrum van Ostseebad Binz.
MyHome Ruegen - Haus Arkona heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.
MyHome Ruegen - Haus Arkona heeft een restaurant. Neem contact op met het hotel om een tafel te reserveren.
MyHome Ruegen - Haus Arkona staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.
MyHome Ruegen - Haus Arkona heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.
MyHome Ruegen - Haus Arkona heeft één of meerdere kamers met sauna beschikbaar.