urraum Hotel former Dreamhouse - rent a room
Pulheim
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
Urraum Hotel former Dreamhouse – rent a room Pulheim is een kleinschalig hotel in Pulheim, een stadje ten noordwesten van Keulen. De accommodatie ligt in een rustige woonwijk, op korte afstand van het centrum van Pulheim. Dankzij de nabijheid van de snelweg en het treinstation is het hotel goed bereikbaar voor zowel automobilisten als reizigers met het openbaar vervoer. Pulheim zelf is een aantrekkelijke uitvalsbasis voor wie de regio Rijnland wil verkennen; de historische binnenstad van Keulen, met de beroemde Dom en het Museum Ludwig, ligt op ongeveer twintig minuten rijden. Ook de natuurgebieden rondom Pulheim, zoals het Stöckheimer See en het Pulheimer See, bieden mogelijkheden voor ontspanning en wandelingen. De sfeer in het hotel is modern en functioneel, met een rustige ambiance die vooral gericht is op comfort en gemak.
De kamers van urraum Hotel former Dreamhouse zijn eenvoudig en praktisch ingericht, met aandacht voor een heldere en frisse uitstraling. Gasten kunnen rekenen op basisvoorzieningen zoals een comfortabel bed, een eigen badkamer en een werkplek. De inrichting is eigentijds, met neutrale kleuren en functioneel meubilair, wat zorgt voor een aangename en rustige sfeer in de kamers. Voorzieningen als gratis wifi en parkeergelegenheid zijn doorgaans aanwezig, wat het verblijf extra praktisch maakt voor zowel toeristen als zakelijke reizigers. In het hotel is doorgaans een gemeenschappelijke ruimte beschikbaar waar gasten kunnen ontspannen of werken. Ontbijt wordt meestal in een eenvoudige ontbijtzaal geserveerd, waarbij de nadruk ligt op een continentale stijl met verse broodjes en beleg. Extra faciliteiten zoals een lift of een bagageopslag zijn afhankelijk van het type kamer en het gebouw, maar passen bij het kleinschalige karakter van het hotel.
De service in urraum Hotel former Dreamhouse is doorgaans persoonlijk en laagdrempelig, met een kleinschalig team dat goed bereikbaar is voor vragen en ondersteuning. De receptie is meestal beperkt geopend, maar gasten kunnen vaak rekenen op flexibele in- en uitcheckmogelijkheden. Voor het ontbijt wordt gezorgd in een informele setting; voor lunch of diner zijn er in de directe omgeving diverse eetgelegenheden te vinden, waaronder lokale restaurants met Duitse en internationale keuken. Pulheim biedt daarnaast enkele gezellige cafés en bistro's in het centrum. Het hotel onderscheidt zich door zijn rustige ligging, het functionele karakter en de mogelijkheid om flexibel een kamer te huren. Dit maakt het een geschikte keuze voor zowel korte als langere verblijven, bijvoorbeeld voor zakenreizigers, stellen of individuele gasten die de regio Keulen willen verkennen.
Faciliteiten in urraum Hotel former Dreamhouse - rent a room
Badkamer
- Bad of douche
- Bidet
- Douche
- Haardroger
- Ligbad
- Toiletartikelen
- WC
Slaapkamer
- Bureau
- Flatscreen televisie
- Strijkvoorzieningen
- TV
Woon gedeelte
- Eethoek
- Strijkijzer
- Verwarming
- Waterkoker
Internet
- Gratis Wifi
Parkeren
- Parkeerplaats
Diensten receptie
- Express check-in/check-out
Huisdieren
- Huisdieren toegestaan
Activiteiten
- Golfbaan
In de omgeving
7.6
Beoordeeld door: 462 gasten.
7
LisaGroepsreizigers
28 augustus 2025
- Het pand was schoon, gelegen in een plattelands/industrieel dorp. Het was rustig en eenvoudig. De kamer was warm en uitnodigend.
- Een van de stoelen in onze kamer was kapot en enkele van de schone handdoeken die we ontvingen, hadden vlekken. De bedlampen waren wat ingewikkeld om aan te doen.
10
AnnaJong stel
22 juni 2025
- Grote kamer, zeer schoon.
9
VivianGroepsreizigers
2 juni 2025
- schoon en voldoende ruimte
- de locatie is moeilijk te bereiken met het openbaar vervoer, vooral 's avonds
5
LoganJong stel
26 mei 2025
- De locatie voor gezinnen
- Comfort van het bed
7
DanielJong stel
10 april 2025
- Comfortabele bedden en een zeer mooie en grote kamer.
- De plek was niet erg schoon, de vloeren waren vuil en ook de spiegel in de kamer. Maar het grootste probleem was de vloer; we hebben uiteindelijk onze schoenen moeten dragen en we hebben slechts één nacht verbleven. Ook was de wandbeugel van de douche kapot in kamer 15. De buurman in kamer 16 was de hele nacht erg luidruchtig, ik weet dat dit niet de schuld van het hotel is.
Vraag en antwoord.
urraum Hotel former Dreamhouse - rent a room ligt 2,8 km van het centrum van Frechen.
urraum Hotel former Dreamhouse - rent a room heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.
urraum Hotel former Dreamhouse - rent a room staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.
urraum Hotel former Dreamhouse - rent a room heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.