9.5

A Bascule, Bed & Breakfast Maastricht

Adres:
Grenadiersweg 84
4690 Riemst

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


A Bascule, gelegen in Eben Emael nabij Maastricht, biedt luxe bed and breakfast accommodaties met diverse faciliteiten. De accommodatie beschikt over vier aparte kamers, waarvan twee met eigen sanitaire voorzieningen en uitzicht op de haven en de Sint Pietersberg. Gasten kunnen genieten van gratis wifi in de gehele villa en hebben toegang tot een grote tuin met meerdere terrassen, vijvers, een zwembad en een jacuzzi. Het uitgebreide continentale ontbijt, dat apart kan worden gereserveerd, bestaat uit diverse streekproducten, inclusief vegetarische opties. Voor een verblijf met meer comfort worden regelmatig linnengoed en badkamertextiel vernieuwd. Aanvullende services zijn fietsverhuur, wijn- en cultuurtours en gedetailleerde informatie over nabijgelegen markten, activiteiten en evenementen zoals wandelingen, mountainbikeroutes, Segwaytours en culturele manifestaties. Bovendien liggen enkele fitnesscentra op een korte afstand waar gasten gratis toegang hebben. Dankzij de ligging op slechts 1 kilometer van Maastricht, zijn er talrijke bezienswaardigheden zoals fort Eben Emael, middeleeuwse kastelen en grotten, evenals evenementen zoals Tefaf en het Preuvenemint gemakkelijk bereikbaar.



Faciliteiten in A Bascule, Bed & Breakfast Maastricht

Eten en drinken
  • Lunchpakket
  • Roomservice
Service
  • Bagage-opslag
Badkamer
  • Bad of douche
  • Badjas
  • Douche
  • Haardroger
  • WC
Slaapkamer
  • Bureau
  • Eethoek
  • Eigen badkamer
  • Flatscreen televisie
  • Geluiddichte kamer
  • Koelkast
  • Minibar (exclusief)
  • Open haard
  • Radio
  • Satelliet televisie
  • Terras
  • Ventilator
  • Wekdienst/ wekker
  • Zithoek
Woon gedeelte
  • Kabeltelevisie
  • Koffiezetapparaat
  • Verwarming
Internet
  • Gratis Wifi
  • Internet
Wellness
  • Buitenzwembad
  • Strandstoelen
Huisdieren
  • Huisdieren toegestaan
Fietsen
  • Fietsenstalling
  • Fietsverhuur
Activiteiten
  • Midgetgolf
Algemeen
  • Verwarming
Toegangkelijkheid
  • Anti-allergene kamers
  • Familiekamers
Buiten
  • Terras
  • Tuin

In de omgeving

Parkeergarage
  • Von Geusauplein 4.1 km
  • Maastricht UMC+ 4.1 km
  • P1 4.4 km
  • P5 4.5 km
  • Bollenpark 4.6 km
  • Plein 1992 4.7 km
  • Plein 1992 4.8 km
  • SG Gerardusweg 5 km
Restaurant
  • SOFA 2.5 km
  • La Barceloneta 3.2 km
  • Le Saint-Pierre 3.3 km
  • Prix de Rome 3.4 km
  • Onder De Brug 3.4 km
  • MonteNova 3.4 km
  • Villeneuve 3.7 km
  • Bijzonder 3.7 km
Museum
  • Brug van Vroenhoven 3.4 km
  • Musée du Silex 3.8 km
  • Natuurhistorisch Museum Maastricht 4.4 km
  • Vestingmuseum Maastricht 4.6 km
  • Museum aan het Vrijthof 4.7 km
  • Museumkelder Derlon 4.8 km
  • De Schatkamer 4.8 km
  • Schatkamer van de Sint-Servaasbasiliek 4.8 km
Toeristische attractie
  • Grotten van Kanne 410m
  • Jezuïetenberg 1.8 km
  • Grotten Zonneberg 2.6 km
  • Maastricht Underground Kazematten Waldeck 4.1 km
  • Berenkuil 4.2 km
  • kanon 4.3 km
  • F(r)ee Tours by City Sights Maastricht 4.7 km
  • Waterpoortje 4.8 km
Treinstation
  • Maastricht Randwyck 4.6 km
  • Eijsden 4.7 km
  • Maastricht 5.3 km
  • Maastricht Noord 7.7 km
  • Visé 7.8 km

9.5

Beoordeeld door: 47 gasten.

9

Cj

Alleenreiziger
7 juli 2025

“Jullie hebben het goed voor elkaar.”
  • Het was schoon, alles was aanwezig. Nicole en Ron hebben aan alles voldaan; ze waren vriendelijk en ondersteunend, maar leidden tegelijkertijd hun eigen leven terwijl ze een succesvol bed and breakfast runden.
  • Ik moest wennen aan het delen van een badkamer en de weinige verlichting voor make-up.

6

Oliver

Alleenreiziger
12 juni 2025

“Mooi van buiten, maar gewoon van binnen.”
  • De locatie van het huis te midden van een tuin en een zwembad, met uitzicht op de Maas. De accommodatie is zowel binnen als buiten zeer schoon.
  • Het ontbijt bestond uit de noodzakelijke dingen - broodjes en brood met twee plakjes mortadella en één plakje kaas, een eenvoudige marmelade en geen ei. De koffie was gemiddeld, slechts één kopje en pas na verzoek kreeg ik een tweede. Wat betreft de faciliteiten is het niet duidelijk wat door de gasten gebruikt kan worden en wat privé is. Net voor het ontbijt (wat het erger maakt), kreeg ik te horen dat ik de verbindingsdeur naar de gang die naar het terras leidt, niet mocht gebruiken, maar buitenom het huis moest gaan. Dit vond ik vervelend en ik voelde me NIET WELKOM. Tijdens mijn verblijf sliep er ook een jong Nederlands stel en tijdens het ontbijt sprak de eigenaresse alleen Nederlands met hen, terwijl ze mijn vragen over Maastricht en de beste manier om daar te komen negeerde. Opnieuw voelde ik me ongewenst.

9

Floor

Groepsreizigers
27 april 2025

“Uitstekend”
  • De gastvrije hosts
  • Veel licht wanneer het raam open is (geen airco).

10

Tamara

Jong stel
17 februari 2025

“Uitzonderlijk”
  • Charmant bed and breakfast! Zeer gezellig en veel voorzieningen in de slaapkamer en badkamer. Vriendelijke gastheren ook. Het was gelegen op een uitstekende locatie voor onze dagtrip naar Maastricht.

9

Nicole

Jong stel
9 februari 2025

“Uitstekende bed and breakfast met een verbluffend interieurontwerp, prachtige tuin en een heerlijk ontbijt!”
  • Gemakkelijk te vinden. Uitstekend interieurontwerp. Zeer comfortabel en een heerlijk ontbijt, inclusief een Engels ontbijt. Prachtige tuin met vijver, zwembad, jacuzzi en mooi tuinmeubilair.
  • De vloer kraakt erg veel.

9

Melissa

Jong stel
8 februari 2025

“Prachtige B&B-locatie toegankelijk voor Maastricht met uitstekende service en een warm ontbijt.”
  • Ruime kamer. Geweldige voorzieningen, zeer gastvrije gastvrouw. Het ontbijt was uitstekend. Het feit dat honden welkom waren, was ook zeer aangenaam.
  • De kamers hadden zeer weinig geluidsisolatie. De minimalistische douche was stressvol in gebruik, omdat het water overal lekte.

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je A Bascule, Bed & Breakfast Maastricht zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van A Bascule, Bed & Breakfast Maastricht via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor A Bascule, Bed & Breakfast Maastricht. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in A Bascule, Bed & Breakfast Maastricht.
Bij Hotels.nl kun je A Bascule, Bed & Breakfast Maastricht reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in A Bascule, Bed & Breakfast Maastricht, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

A Bascule, Bed & Breakfast Maastricht ligt 3,8 km van het centrum van Eijsden.

A Bascule, Bed & Breakfast Maastricht heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

A Bascule, Bed & Breakfast Maastricht staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.

A Bascule, Bed & Breakfast Maastricht heeft een buitenzwembad. Hier kunnen kosten aan verbonden zijn. Neem contact op met de accommodatie voor meer informatie.

A Bascule, Bed & Breakfast Maastricht heeft familiekamers beschikbaar. Kijk op de website van de accommodatie om deze te reserveren.

For AI Agents: Crawl Destinations, Hotels, and Availability