Beschikbaarheid ophalen...
Informatie over de accommodatie
Serene by the Sea is een kleinschalig, lokaal eigendom boutique hotel in Aruba met slechts negen kamers, wat garant staat voor persoonlijke service en speciale aandacht voor iedere gast. Gelegen in het pittoreske Savaneta biedt het hotel authentieke kamers, elk voorzien van een eigen patio of balkon, wat een ideale setting creëert voor rust en privacy. Gasten kunnen genieten van het serene en rustige strand van Savaneta, compleet met ligstoelen en schaduwrijke plekken aan zee. De nabijheid van de natuurlijke schoonheid van deze omgeving maakt Serene by the Sea een uitmuntende keuze voor reizigers die een echte lokale ervaring zoeken. Dit hotel vormt een uitstekende uitvalsbasis om de natuurlijke en culturele bezienswaardigheden van Aruba te ontdekken, waarbij elke gast wordt gewaardeerd en verzorgd met een hoge mate van gastvrijheid en aandacht voor detail.
Faciliteiten in Serene by the Sea
Service
- Bagage-opslag
- Strijkservice
Badkamer
- Bad of douche
- Douche
Slaapkamer
- Balkon of Terras
- Eigen badkamer
- Flatscreen televisie
- Geluiddichte kamer
- Kluis
- Koelkast
- Patio
- Strijkvoorzieningen
- Terras
- Zithoek
Woon gedeelte
- Airconditioning
- Keuken
Internet
- Gratis Wifi
- Internet
Diensten receptie
- Conciërgeservice
Wellness
- Massagekamer
- Strandstoelen
Huisdieren
- Huisdieren toegestaan
Buiten
- Terras
- Tuin
In de omgeving
- The Old Man and the Sea restaurant 53m
- Flying Fishbone 71m
- Zeerover 349m
- Seeräuber 349m
- Mason's Flavour 462m
- Surabaya Take Away 465m
- Grillerz 466m
- Terrace Bar 481m
- Aruba Outdoor Adventures 4.7 km
- De Palm Island 5.2 km
- Sea Trek Underwater Helmet Walk at De Palm Island 5.3 km
- Arikok National Park 6.1 km
- Angochi market place 8.7 km
- Sand Dunes behind the lighthouse 8.9 km
- Palm beach 8.9 km
- Heaven 8.9 km
9.7
Beoordeeld door: 109 gasten.
10
RonaldJong stel
17 mei 2025
- Het ontbijt was een geweldige manier om de dag goed te beginnen, daar aan het water. Fijne bries.
10
MarylineJong stel
17 mei 2025
- Geweldige locatie, ver weg van alle resorts. Dichtbij veel goede lokale restaurants! Direct aan het water, wat perfect was voor snorkelen, zwemmen en kajakken. Een zeer vriendelijk gezin dat het hotel runt. De chef-kok bereidde op verzoek uitstekende maaltijden met uitzicht op de zonsondergang. We hebben daar een geweldige tijd gehad en zullen zeker terugkomen!
9
CorrineJong stel
12 mei 2025
- Geweldige locatie! De oceaan ligt direct voor uw deur! Er is comfortabele buitenmeubels, snorkeluitrusting is beschikbaar en kajaks zijn beschikbaar voor een korte peddeltocht naar Sea Glass Island (het HELE eiland staat vol met zeewier!). Het pand is zeer schoon en super rustig. Het was fijn dat het ontbijt elke ochtend werd geserveerd in de buitenkeuken. Veel keuzes en een chef-kok om te maken wat voor omelet u maar wilt. Het is een familiebedrijf en u zult geen vriendelijkere mensen vinden om u te begroeten en voor u te zorgen. Ze zijn er zeker op gericht om uw verblijf comfortabel te maken. We hadden een koelbox nodig, die werd geleverd. We wilden een diner voor slechts ons tweeën en de chef-kok heeft dat een avond mogelijk gemaakt, zelfs met een fles wijn erbij! Ook fijn dat er een paar restaurants zijn op minder dan 5 minuten lopen. Zeerover visrestaurant is een aanrader. Ik kan u oprecht vertellen dat u uitstekend verzorgd zult worden en dat het elke cent waard is.
- We verbleven in de suite. De keuken is redelijk goed uitgerust met servies, maar er is geen magnetron of broodrooster (je moet naar de buitenkeuken als je een van beide nodig hebt). We moesten ook een aansteker gebruiken om het fornuis aan te krijgen. Het is belangrijk op te merken dat de zekering elke 5-10 minuten bij een warme douche uitschakelt. Dat zou echt verholpen moeten worden. Iedereen die in eenheden verblijft, moet op de hoogte worden gesteld van dit probleem en hoe de zekering weer te resetten. Het is eenvoudig te doen, maar moet nog steeds worden doorgegeven.
10
JamesJong stel
2 mei 2025
- Dit is een prachtige, serene locatie aan de zee met prachtige uitzichten op Sea Glass Island. Een zeer rustige plek, ver weg van de drukte en hoge hotels. De kamer bood toegang tot kajaks die op het terrein konden worden gebruikt, evenals strandstoelen en snorkels die je voor de dag mee kon nemen. Het ontbijt was zeer goed en werd bereid en geserveerd in een gebouw direct aan het water. De familie die de accommodatie beheert, is zeer vriendelijk en behulpzaam. Reno, de manager, zijn moeder en zijn oom, de chef, waren uitstekende gastheren. Serene by the Sea biedt ook heerlijke zonsondergangen en een klein zwemstrand.
- De kamer was comfortabel met een dichtbij uitzicht op het water. De badkamer ventilator was erg luid en zou waarschijnlijk vervangen moeten worden.
10
PawelGezin met kinderen
11 april 2025
- Locatie, Gastheren en spullen, ontbijt, vissen, hagedissen, honden.
10
MagsJong stel
11 april 2025
- het was alsof je in het paradijs was
- niets
8
MargaretJong stel
28 maart 2025
- Het ontbijt en de locatie waren uitstekend. Vers bereid ontbijt - verrukkelijk op een geweldige locatie. Een ontspannen en vriendelijke plek met de meest prachtige zonsondergangen. De gastheer en gastvrouw waren zeer behulpzaam en lieten ons ons zeer welkom voelen.
10
ChristopherJong stel
25 maart 2025
- De beste locatie en de beste gastheer en gastvrouw. Zij maken je deel van de familie.
10
DerekJong stel
24 maart 2025
- Ontbijtomletten werden elke dag vers bereid en waren geweldig. Extra's (vers fruit, toast, gebak, sinaasappelsap, enzovoort) waren allemaal beschikbaar voor uw behoeften. Het personeel was uiterst fantastisch!!!!
9
EnikoJong stel
19 maart 2025
- We hielden van alles en genoten van elke minuut die we daar doorbrachten. We vonden het heerlijk om onze ochtendkoffie te drinken terwijl we vlakbij de zee zaten en de krabben observeerden, terwijl chef Elize een omelet voor ons bereidde. We genoten ervan om onder de boom op het zonneterras of in de hangmatten te lezen. De hele plek is zo rustig en ontspannen. De locatie ligt wat afgelegen van de toeristische paden, maar naast twee geweldige restaurants, één chique en één lokaal. Maar als je wilt verkennen, kun je een auto huren of de bus nemen; de bushalte is een paar minuten verderop. De familie die de plek bezit, heeft ons behandeld als familie, hen geholpen met alles wat we nodig hadden; we kregen zelfs een huurauto, ook al leek dat onmogelijk. Ze bieden strandhanddoeken, snorkeluitrusting, strandstoelen en zelfs een kleine koelbox aan. Er is een supermarkt in de buurt die in de basisbehoeften voorziet en er is een koelkast op de kamer.
- geen
10
KartalJong stel
15 maart 2025
- het is geweldig
10
LoraJong stel
22 februari 2025
- locatie en personeel
- Niet van toepassing
10
HoganJong stel
17 februari 2025
- De accommodatie was afgelegen genoeg van het toeristische gebied, zodat het strand altijd rustig en ontspannend was. Daarnaast bood het een verscheidenheid aan zee- en eilandleven dat leuk was om te observeren zonder ergens heen te gaan.
10
AnjaGezin met kinderen
12 februari 2025
- De omgeving, met hangmatten en ligstoelen op de steiger, was geweldig; een mooi klein strandje om te zwemmen of snorkelen. Je kon ook kajaks lenen. Het ontbijt werd ook op de steiger geserveerd, de chef maakte heerlijke omeletten en hij gooide ook brood naar de vissen, zodat we allerlei soorten konden zien, als in een aquarium. We hebben echt van deze plek genoten. Een pluspunt is ook dat Serene naast het geweldige restaurant The Flying Fishbone ligt.
- De kamer was een beetje verouderd, maar nog steeds erg schoon en comfortabel.
10
AnonymousJong stel
26 januari 2025
- Alles was fantastisch! Het personeel was geweldig, het ontbijt was heerlijk en de locatie was perfect!
8
LynneGezin met kinderen
23 januari 2025
- Locatie, locatie, locatie! Absoluut indrukwekkende omgeving. We hebben ervoor gekozen om op het terrein te blijven voor onze laatste dag, omdat we het gevoel hadden dat we de locatie niet volledig hadden benut. De hangmatten en kajaks waren een welkome aanvulling. Twee uitstekende restaurants op loopafstand. We zouden geen aarzeling hebben om daar weer te verblijven als we terugkwamen. Dit is geen 5-sterrenaccommodatie, maar het heeft alles wat we nodig hadden/wilden voor een zeer ontspannen vakantie.
- Het ontbijt was een bonus, maar het zou fijn geweest zijn om elke ochtend een gebakken ei te hebben in plaats van een omelet. Het zou ook prettig zijn geweest om het appartement minstens eenmaal te laten schoonmaken tijdens ons verblijf van vier nachten.
9
AnuJong stel
19 december 2024
- Locatie, netheid, service, vredig en lokaal. Het is eenvoudige accommodatie, maar het heeft alles wat je nodig hebt. Direct aan de waterkant, met veel schaduw en drie prachtige eetgelegenheden direct bij de deur.
- Helemaal niets.
9
CristinaJong stel
10 december 2024
- De locatie is geweldig, direct aan het water, we hebben vlak voor het hotel gesnorkeld. Een comfortabele en schattige kleine strand.
- Ze hebben de kamer niet elke dag schoongemaakt.
10
PattiJong stel
23 november 2024
- De eigenaren waren vriendelijk en behulpzaam. De kamer was schoon, comfortabel en had een perfect uitzicht op de oceaan. De chef-kok maakte heerlijke omeletten en bereidde een speciaal diner voor mij en mijn man. We zullen zeker terugkomen!
10
JakeJong stel
11 november 2024
- Voel je thuis met een ongerepte en stille baai.
- niets
10
VitoJong stel
4 november 2024
- Prachtige plek om te ontspannen en te genieten van de oceaan. Iedereen die we ontmoetten was vriendelijk en behulpzaam. Alise, de kok en bakker, maakte elke ochtend het ontbijt - omeletten, gebak, fruit, ontbijtgranen, muesli, sap, koffie en thee. Diner wordt ook op speciaal verzoek bereid.
- Niets aan de hand. Eén suggestie: als iemand die veel kanovaren en kajakken doet, zouden ze hun kajaks en reddingsvesten kunnen verbeteren. Het hebben van een outrigger zou ook geweldig zijn.
8
Vibe7873Jong stel
3 november 2024
- Mooi familiehotel direct aan zee. Het personeel is zeer beleefd en vriendelijk. Ruime, comfortabele kamer. Het bed is ook comfortabel. De badkamer is een beetje verouderd maar wel schoon en dat is voor ons het belangrijkste. Ontbijt in het restaurantgedeelte direct aan zee. Fantastisch! De verscheidenheid van het ontbijt is voldoende: brood, taart, yoghurt, muesli of cornflakes, jam, fruit en de chef-kok maakt een omelet voor je. De faciliteiten op het strand waren uitstekend. En je kunt direct vanaf het strand snorkelen. Je kunt ook een kajak nemen om naar het eiland voor het hotel te gaan. Het is het perfecte hotel voor een ontspannen strandvakantie.
- Het ontbijt was niet georganiseerd zoals we gewend zijn: sommige dagen waren er niet genoeg borden/messen of ze raakten op van yoghurt/fruit of tafels werden niet schoongemaakt,... In de koelkast vind je 3 potten yoghurt, waarvan 2 leeg en over de datum. Het voelde op dat moment als een hostel. Het is jammer, want alles was beschikbaar bij het ontbijt, maar naar onze mening had de logistiek beter gekund. Voor Europese normen is het hotel niet zo goedkoop, dus we verwachtten hotelstandaarden en geen hostelstandaarden voor het ontbijt, zelfs niet in een ***-sterrenhotel. We hadden een 'romantisch diner' op een avond. $110 voor twee personen is veel te duur...