Ocean House Scheveningen
Scheveningen
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
Ocean House Scheveningen, met een beoordeling van 8,8 op basis van 869 beoordelingen, biedt een luxe verblijf in het hart van Scheveningen. Dit aparthotel is gelegen aan de Keizerstraat, op slechts 300 meter van het populaire Scheveningen Beach. Gasten worden verwelkomd in modern ingerichte, airconditioned units die voorzien zijn van een reeks faciliteiten waaronder een kledingkast, koffiezetapparaat, kluis, en een flatscreen-tv. Voor extra gemak beschikken sommige units over een goed uitgeruste keuken met een vaatwasser, oven en magnetron.
De services bij Ocean House Scheveningen zijn ingericht om het verblijf van gasten zo aangenaam mogelijk te maken. Gratis WiFi is beschikbaar in de gehele accommodatie en tegen een toeslag is er privéparkeergelegenheid. Voor gasten die graag de omgeving willen verkennen, biedt het aparthotel een fietsverhuurservice. Andere faciliteiten omvatten niet-roken kamers, een lift, en express in- en uitcheckmogelijkheden, alles volgens de laatste veiligheids- en hygiëne protocollen.
De locatie van Ocean House Scheveningen is ideaal voor diegenen die willen genieten van zowel de kustlijn als de culturele bezienswaardigheden van Den Haag. Madurodam en Paleis Huis Ten Bosch zijn gemakkelijk toegankelijk, waardoor het de perfecte uitvalsbasis is voor een vakantie aan het strand of een cultureel bezoek. Met een breed scala aan faciliteiten en een toplocatie, biedt Ocean House Scheveningen een aantrekkelijke optie voor zowel gezinnen als individuele reizigers.
Faciliteiten in Ocean House Scheveningen
Service
- Bagage-opslag
Badkamer
- Douche
- Haardroger
- Ligbad
- Toiletartikelen
- WC
Slaapkamer
- Airconditioning
- Flatscreen televisie
- Geluiddichte kamer
- Kluis
- Koelkast
- Koffie- en theefaciliteiten
- Magnetron
- Minibar (exclusief)
- Senseo Koffiezetapparaat
- TV
Woon gedeelte
- Eethoek
- Keuken
- Oven
- Vaatwasser
- Waterkoker
Internet
- Gratis Wifi
Parkeren
- Openbaar Parkeren
- Parkeerplaats
Diensten receptie
- Express check-in/check-out
Huisdieren
- Huisdieren toegestaan
Fietsen
- Fietsverhuur
Algemeen
- Lift
In de omgeving
- Nieuwe Parklaan 855m
- Parkeergarage Havenkwartier 1.4 km
- Parkeergarage Boulevard 1.5 km
- Parking Strand 1.6 km
- Hofstaete 3.6 km
- Noordeinde 3.6 km
- Museumkwartier 3.8 km
- Q-Park City Parking 4.1 km
- Eetcafe De Maatschappij 19m
- Wok & Chinese Mix 20m
- La Lanterna 27m
- Isola Sardegna 48m
- Thai Basil 54m
- 1900 aan Zee 63m
- DUO Eten & Drinken 124m
- Café de Bayonne 137m
- Museum Beelden aan Zee 574m
- Atlantikwall Museum Scheveningen 1.5 km
- KM21 1.8 km
- Fotomuseum Den Haag 1.8 km
- Kunstmuseum Den Haag 1.9 km
- One Planet 1.9 km
- Damesleesmuseum 2.8 km
- Vrijmetselarij Museum 2.8 km
- Skyview De Pier 1.4 km
- Bungy Jump Holland 1.4 km
- Hoofdkantoor VROM (Madurodam) 1.7 km
- Delftse Poort (Madurodam) 1.7 km
- Rietveldhuis 1924 (Madurodam) 1.7 km
- Glastuinbouw 1.7 km
- Theater 1.7 km
- Jachthuis St. Hubertus (Madurodam) 1.7 km
- Grote Markt 4.2 km
- Spui 4.2 km
- Centraal Station 4.4 km
- Den Haag Centraal 4.5 km
- Den Haag Centraal 4.5 km
- Beatrixkwartier 5.1 km
- Den Haag HS 5.2 km
- Den Haag Laan van NOI 5.6 km
8.8
Beoordeeld door: 896 gasten.
9
OmarVriendengroep
29 mei 2025
- - Gemak van inchecken - Terugbetaling van borgbedragen op de uitcheckdag - Veiligheid van het gebied, aangezien alle toegang via kamersleutels verloopt - Parkeergelegenheid bevindt zich op 30 seconden loopafstand van het hotel
- - Er was 's middags een rioollucht in het toilet, wat vreemd was. - Parkeren kost 25 euro per nacht, wat te duur is.
9
BettinaAlleenreiziger
15 mei 2025
- Perfecte locatie in Scheveningen, heel schattig appartement, vriendelijk personeel, schoon.
- Een klein probleem met de factuur, maar het is uiteindelijk opgelost.
8
RobbertJong stel
15 mei 2025
- De locatie is erg mooi, het personeel had onze kaart al in de kamer geplaatst zodat de kamer al warm was, het personeel was vriendelijk en behulpzaam. De kamer was zeer ruim, en dat gold ook voor de badkamer. Ik vroeg het personeel of ze rozenblaadjes op het bed konden leggen en zij deden dit graag zonder extra kosten.
- Geen 24/7 receptie, vond een kleine vlek op het bedlinnen, hoewel de beddenlakens schoon leken. Het was een blijvende vlek. Zag geen afstandsbediening in de kamer, maar het personeel is graag bereid om met dat probleem te helpen.
7
GuyGezin met kinderen
9 mei 2025
- Geweldig personeel en locatie. De kamers zijn mooi, maar vrij vol. Met een gezin was het een uitdaging om daar te verblijven.
- Kamers waren druk bezet, het was moeilijk om met kinderen rond te komen. De parkeerkosten zijn belachelijk hoog (25 Euro per nacht). Ontbijt is niet op bestelling beschikbaar, maar kan toegevoegd worden bij inchecken - en het is ook te duur (17 Euro).
10
JennyGezin met kinderen
7 mei 2025
- De kamer was precies zoals op de foto's te zien was. Zeer vriendelijk personeel. Alles was erg schoon. Zeer dichtbij het strand en er is een verscheidenheid aan restaurants in de buurt.
- Als ik één ding moet noemen, was het waarschijnlijk dat het bed voor mij te zacht was, maar mijn man hield van het zachte bed.
10
MichaelZakenreiziger
6 mei 2025
- schoonmaak, zeer mooi ingericht appartement. De keuken is goed uitgerust.
8
EugenieGezin met kinderen
5 mei 2025
- mooie locatie
- Het was een beetje koud bij aankomst en 's nachts.
9
LydiaJong stel
5 mei 2025
- Het personeel was zeer vriendelijk, flexibel en behulpzaam. Bedankt Ocean House Scheveningen.
10
MichałAlleenreiziger
1 mei 2025
- Zeer mooie, schone plek. Kamer groot genoeg, grote ramen. Geschikt voor zowel korte als lange verblijven. Gemakkelijke parkeermogelijkheden dichtbij de kamer.
9
AnneJong stel
17 april 2025
- Bij onze aankomst werden we vriendelijk begroet door het personeel en naar de gereserveerde parkeerplaats geleid. Nadat we onze spullen in de kamer hadden achtergelaten, gingen we opnieuw naar de receptie om te vragen of we een extranacht konden boeken, omdat we het zo leuk vonden! Het vriendelijke personeel zocht onmiddellijk samen met ons naar mogelijkheden en kon ons voor nog een nacht boeken. De kamer waarin we verbleven had een leuke keuken, een bank, een televisie, een kast, ramen (die konden worden verduisterd voor de nacht), een zeer mooie badkamer met een goede douche en een comfortabel bed. Het pand ligt op ongeveer 10 minuten lopen (echt, het kan zelfs minder zijn) van het strand en de Boulevard met alle restaurants en strandclubs. We zouden deze plek graag opnieuw bezoeken en we hebben enorm genoten van ons verblijf! Echt een aanrader!
- Het is geen kwestie van niet leuk vinden, maar bij de douche is het misschien aan te raden om een handdoek op de vloer ervoor te leggen. Het kan een beetje overlopen, maar het is niet het grootste probleem.
5
AndrewGroepsreizigers
15 april 2025
- Goede locatie
- Bij aankomst verhinderden technische problemen de toegang tot het pand (we konden geen zware bagage afleveren), de sleutels voor de deuren werkten niet (de snijmachine was defect) en er was geen officiële plek om mijn persoonlijke fiets op te bergen (geen huurfiets). Uiteindelijk heb ik het personeel kunnen overtuigen om de fiets achter de ingang te vergrendelen, weg van de nooduitgang. Er is een link naar een app (via WhatsApp), maar als uw mobiele telefoon leeg is of er geen Wi-Fi is, kunt u geen toegang tot het gebouw krijgen. De receptie is in feite een klein kantoortje dat niet goed overkomt op gasten. Gelukkig kwam een medewerker ons helpen en assisteerde ons, maar het was geen soepele check-in die te veel afhankelijk is van AI en berichten. Een aangewezen fietsenstalling zou een nuttige toevoeging zijn in de achterste binnenplaats, er is voldoende ruimte.
9
ChristianJong stel
15 april 2025
- - Geweldige locatie - Vriendelijk personeel - Mooi interieur
- - dure parkeerkosten (25€/dag) -> helaas zijn dat normale prijzen voor Scheveningen.
7
PaulGezin met kinderen
28 maart 2025
- Aangezien het een appartementhotel was, hadden de kamers ruimer kunnen zijn. Bepaalde extra faciliteiten in het hotel, zoals wasvoorzieningen, zouden nuttig zijn geweest.
10
AislingGezin met kinderen
18 maart 2025
- De locatie was excellent.
- Geen privé buitensruimte
10
222Vriendengroep
28 februari 2025
- Zeer gezellige plek nabij vele restaurants en koffiehuizen, ook dicht bij de zee.
- Niets
10
CharityJong stel
20 februari 2025
- Ocean House voldeed aan al onze behoeften - het was dicht bij de zee maar op een steenworp afstand van het belangrijkste toeristische gebied, en we konden zelf ontbijten en koken wanneer we het zat waren om buiten de deur te eten (en dat deden we!). Het bed was zeer comfortabel, de douche was uitstekend en de keuken was goed uitgerust, hoewel we de voorkeur gaven aan een cafetière in plaats van het koffiezetapparaat. We waren zeer onder de indruk van de prijs (hoewel ik vermoed dat we een upgrade hebben gehad) en het personeel was echt vriendelijk en behulpzaam. We hadden wat moeite met de automatische check-in (je moet op een gegeven moment wachten op een e-mail en ik werd ongeduldig!), maar iemand kwam snel om te helpen. Over het algemeen hadden we geen betere plek kunnen vinden en we hadden de beste visstoofpot bij Cafe Yil (bij de tramhalte). We zullen hier zeker weer verblijven wanneer we de Nederlandse kant van de familie bezoeken.
- Ik kan me niets concreets herinneren - ik herinner me vaag dat er een gebrek was aan een kurkentrekker, maar aangezien veel wijn een schroefdop heeft, was dat niet van belang.
9
SandraGezin met kinderen
4 februari 2025
- Dichtbij het strand en restaurants.
- Moeten betalen voor de gemeentelijke belasting! Dit is geen locatie in de stad en het strand zou gratis moeten zijn!
8
ThomasJong stel
1 februari 2025
- Geweldige locatie nabij het strand, de tram en restaurants.
- Het bed is niet vanuit beide zijden toegankelijk.
9
LexamantisJong stel
30 januari 2025
- Dit was een zeer functionele aparthotelkamer, maar dat betekende niet dat het aan stijl ontbrak. De kamer had alles wat we nodig hadden en het personeel was ongelooflijk behulpzaam - bijvoorbeeld door me een strijkplank en strijkijzer te brengen toen ik het nodig had. Het pand ligt heel dicht bij het strand, en er zijn winkels, een wasserette, een supermarkt en kleine restaurants letterlijk om de hoek. De WiFi werkte altijd en had een goede snelheid. Ze regelden (betaald) parkeren voor ons in de buurt, zodat we gemakkelijk heen en weer konden gaan. De tram is een korte wandeling verderop. Inchecken en uitchecken was snel en eenvoudig. Al met al een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding.
- De badkamerdeur was op een veer, zodat je deze niet open kon laten tenzij je een deurstopper had (wat wij niet hadden).
10
KennethGezin met kinderen
26 januari 2025
- Alles was geweldig — een fantastische locatie op ongeveer 200 meter van het strand en aan de hoofdstraat van de oude stad, prachtig ingericht en rustige kamer, vriendelijk personeel.
- Helemaal niets
10
OwenGezin met kinderen
21 januari 2025
- echt geweldige locatie, fantastische faciliteiten en moderne indeling. goed uitgerust en erg gezellig en comfortabel.
- niets
7
Loadstone007Gezin met kinderen
21 januari 2025
- De locatie was uitstekend voor ons, direct aan een hoofdstraat met winkels en restaurants, en zeer dicht bij het strand en andere attracties. Geweldig personeel.
- Ik heb een familiekamer voor vier personen geboekt, maar kreeg een kleine kamer in vergelijking met mijn vrienden die alleen een stel waren. Het was veel uitdagender om in deze volle kamer te verblijven en elke dag wilde ik zo snel mogelijk vertrekken. De lift is extreem traag, vergelijkbaar met de snelheid van een inbelverbinding.
9
EricGezin met kinderen
24 december 2024
- Perfecte locatie, mooie kamer en het personeel is ook geweldig!
10
PrinslooZakenreiziger
29 november 2024
- Locatie dicht bij het strand in een rustige straat en dichtbij vele restaurants en bars. Ruimte en comfort van de kamers. Zeer handig met een eigen keuken.
- De lift is zeer traag. De wastafel in de badkamer is erg klein, moeilijk te gebruiken en overal ligt water.
9
StephenZakenreiziger
7 november 2024
- Vriendelijk. Goede faciliteiten. Zeer schoon.
- Het duurde een dag om de verwarming uit te werken.
9
BotondGezin met kinderen
3 november 2024
- De locatie is fantastisch, het hele hotel is vrij nieuw, het personeel is vriendelijk.
- We hebben de kamer die in onze boekingsbevestiging stond niet toegewezen gekregen. De bedden waren niet echt comfortabel, door het verwarmingssysteem was de lucht in de kamer erg droog.
10
SabinaAlleenreiziger
1 november 2024
- De locatie was redelijk dicht bij het strand, iets waar ik bijna elke dag van mijn verblijf van profiteerde. Huisdier vriendelijk, maar er geldt een toeslag voor huisdieren. Functionele ruimte met een keuken. Het bed was comfortabel. Het was ook vrij dicht bij Albert Heijn voor snelle boodschappen en er zijn veel eetmogelijkheden in de omgeving. Een van mijn favoriete verblijven ooit! Het personeel was ook super vriendelijk en behulpzaam toen ik vragen had omdat ik geen Nederlands begrijp.
- Niets!