B&B La Source de la Géronstère
Spa
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
La Source de la Géronstère is een bed & breakfast die zich onderscheidt door zijn serene ligging te midden van een bosrijke omgeving, op slechts 3 kilometer van het stadscentrum van Spa. De accommodatie biedt moderne voorzieningen zoals gratis WiFi en beschikt over een eigen restaurant en bar. De gasten kunnen genieten van een ruim opgezet terrein met een tuin en terras. De kamers zijn ingericht in een rustieke stijl met een schilderachtig uitzicht op het bos, en zijn voorzien van gebruiksgemakken zoals een bureau. De sanitaire voorzieningen zijn zowel gedeeld als privé beschikbaar en zijn uitgerust met gratis toiletartikelen.
Voor de dagelijkse maaltijden worden gasten getrakteerd op een continentaal ontbijt, terwijl het restaurant verse gerechten bereidt. Op speciaal verzoek worden dieetvriendelijke menu's aangeboden, hetgeen de gastvrijheid van de accommodatie onderstreept. Hoewel de locatie geen eigen parkeerterrein biedt, is er sprake van gratis privéparkeergelegenheid direct voor het restaurant. Daarnaast zorgt de toegestane toegang voor huisdieren zonder extra kosten ervoor dat alle gasten, inclusief dierenvrienden, zich welkom voelen.
La Source de la Géronstère is gunstig gelegen voor liefhebbers van golfsport, met de Royal Golf Club des Fagnes op slechts 10 minuten rijafstand. Motorsportliefhebbers kunnen een bezoek brengen aan het beroemde Circuit de Spa-Francorchamps, dat zich op 7 kilometer van de accommodatie bevindt. De nabijheid van Luik, op 35 minuten met de auto, biedt verder stedelijke mogelijkheden. De regio Spa is bekend om zijn kuuroorden en natuurschoon, wat het tot een aantrekkelijke bestemming maakt voor een divers publiek, van sportliefhebbers tot ontspanningszoekers.
Faciliteiten in B&B La Source de la Géronstère
Eten en drinken
- Bar
- Dieetwensen op aanvraag
- Lunchpakket
- Restaurant
Badkamer
- Bad of douche
- Douche
- Toiletartikelen
- WC
Slaapkamer
- Flatscreen televisie
- Koelkast
- Magnetron
- Radio
- Senseo Koffiezetapparaat
- TV
Woon gedeelte
- Eethoek
- Kabeltelevisie
- Verwarming
Internet
- Gratis Wifi
Zakelijke faciliteiten
- Vergaderzaal
Huisdieren
- Huisdieren toegestaan
Activiteiten
- Golfbaan
- Speeltuin
Roken
- Rokersruimte
Buiten
- Terras
- Tuin
In de omgeving
- Parking 1 1.9 km
- P3 7.6 km
- P in Solwaster STATTETour 8.9 km
- Domino Steakhouse 1.6 km
- L'O de Source 1.6 km
- Saint James 1.6 km
- Le Franc’off 1.7 km
- Sole di Capri 1.7 km
- La Dolce Vita 1.7 km
- Palmarès 1.7 km
- Café de l'Europe 1.7 km
- Musée de la lessive 2 km
- Le Moulin Banal 7.9 km
- Pouhon Pierre le Grand 1.6 km
- L'Eaudyssée de Spa 1.8 km
- Aux Createurs 2 km
- Cible BREMER n°3 2.4 km
- Cible 1 2.5 km
- Cible 2 2.5 km
- Stand de tir 2.7 km
- Borne n°6 de la Porallée 7.3 km
- Spa-Géronstère 1.3 km
- Spa 1.8 km
- Franchimont 6.3 km
- Theux 7.6 km
- Juslenville 8.6 km
8.0
Beoordeeld door: 509 gasten.
8
KonstantinosJong stel
16 augustus 2025
- Zeer mooie locatie midden in het bos, vriendelijk personeel, WiFi, prettige sfeer, restaurant.
4
PeterZakenreiziger
8 augustus 2025
- Gelegen in het bos - een zeer mooie locatie. Erg rustig. Goed restaurant.
- We hebben een dubbele kamer geboekt, maar kregen een kamer met vier bedden. Niet slecht. Maar de kamer was vol met bedden en tafels, waardoor er niet veel ruimte overbleef. Niet acceptabel: de badkamer maakte deel uit van de kamer, alleen afgeschermd door een borsthoogte muur. Er was geen stopcontact in de badkamer, evenals geen wandhaak voor de handdoeken. Wij denken dat dit weinig respect of interesse voor de klanten toont.
8
MichaelGroepsreizigers
26 juli 2025
- Onze gastheer Vincenzo deed er alles aan om ons verblijf aangenaam te maken. Hij stemde in met een iets latere inchecktijd dan gebruikelijk en was zeer flexibel bij het organiseren van ons ontbijt. De locatie is werkelijk prachtig, midden in een bos, we werden wakker met het gezang van vogels.
- Hoewel het appartement zeer schoon en goed gepresenteerd was, had de matras van het bed iets comfortabeler kunnen zijn.
8
MartinJong stel
26 juni 2025
- De locatie in het bos was super, ideaal voor wandelingen na een lange reis. Het personeel was zeer goed en het eten uitstekend.
- niets echt, want we hebben genoten van ons verblijf
8
PhilGroepsreizigers
24 mei 2025
- Locatie, personeel, eten.
- De douche in onze kamer was een soort staand in bad type. Een beetje krap en ongemakkelijk voor mij. Het kan echter alleen ons appartement zijn geweest.
8
GeraldGezin met kinderen
16 april 2025
- Het uitzicht en de locatie zijn geweldig en het personeel was zeer vriendelijk.
- De kamers waren verouderd.
8
WolterGroepsreizigers
24 maart 2025
- geweldige locatie en personeel
2
CesarGezin met kinderen
11 maart 2025
- Appartementen ver verwijderd van de hoofdlocatie, wat op het moment van reserveren niet helemaal duidelijk was. Veel genoemde faciliteiten zijn afwezig, zoals een oven en een buiten eetplaats. Ook staat er in de beschrijving dat het appartement twee kamers en een woonkamer heeft, maar de woonkamer is aangepast tot een kamer, waardoor er weinig privacy is. We hebben geklaagd bij de eigenaar en in plaats van hulp te bieden, heeft hij onze verblijf als geannuleerd gemeld! (niet zeker waarom, want we hebben bewijs van de betaling en foto's van ons verblijf daar). Al met al erg teleurstellend en niet de moeite waard voor het geld.
9
LiudmilaGezin met kinderen
8 februari 2025
- Het ontbijt was uitstekend. De tafel alleen was echter te klein voor al het voedsel. De ontbijtruimte is zeer mooi.
- Boven geschreven.
8
SandraJong stel
12 januari 2025
- dichtbij het bos. ideaal om onze hond vrij uit te laten.
9
JZakenreiziger
31 december 2024
- Schone kamers, voldoende voorzieningen, een geweldige locatie, zeer vriendelijke medewerkers en een uitstekend ontbijt.
10
BozhidarAlleenreiziger
28 november 2024
- Het hotel is gelegen in een zeer mooi oud huis, op perfecte afstand van het skistation van Spa Club. Uitstekend ontbijt, prachtige inrichting en een zeer vriendelijke eigenaar!
8
AlexisJong stel
23 november 2024
- Alles is dichtbij. U kunt vanaf het hotel een wandeling maken het bos in. Er is een bar met Belgische bieren en een restaurant met goede traditionele gerechten. Grillen is de specialiteit van het huis.
5
UlrichGezin met kinderen
23 november 2024
- Het appartement bevond zich in een bos aan een rustige weg.
- De badkamer verkeerde in een zeer slechte staat: De toiletspoeling vulde zo traag bij dat deze slechts eenmaal per uur kon worden gebruikt. De douche was zwaar aangetast door schimmel. Het appartement was 1,2 km van de receptie verwijderd.
Vraag en antwoord.
B&B La Source de la Géronstère ligt 2,4 km van het centrum van Spa.
B&B La Source de la Géronstère heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.
B&B La Source de la Géronstère heeft een restaurant. Neem contact op met het hotel om een tafel te reserveren.
B&B La Source de la Géronstère staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.