Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
Nanis Hotel & Appartements Steinhude is een modern hotel met appartementen, gelegen in het centrum van Steinhude, een charmant plaatsje aan de noordwestelijke oever van het Steinhuder Meer. Deze locatie maakt het hotel bijzonder aantrekkelijk voor bezoekers die het natuurgebied rondom het meer willen verkennen, zoals het bekende natuurpark Steinhuder Meer, dat geliefd is bij wandelaars, fietsers en watersportliefhebbers. Steinhude ligt op korte afstand van Hannover, waardoor het hotel goed bereikbaar is via de snelweg en het openbaar vervoer. In de directe omgeving bevinden zich bezienswaardigheden zoals het Wilhelmstein-eiland en het historische Scheunenviertel, waar traditionele vakwerkhuizen en kleine musea een inkijkje geven in de lokale geschiedenis. De sfeer in het hotel is eigentijds en ontspannen, met een lichte en open uitstraling die past bij de waterrijke omgeving.
De kamers en appartementen van Nanis Hotel & Appartements Steinhude zijn functioneel en fris ingericht, met neutrale kleuren en moderne meubels die zorgen voor een comfortabele basis na een dag in de buitenlucht. De kamers beschikken doorgaans over praktische voorzieningen zoals een eigen badkamer, televisie en gratis wifi. De appartementen bieden extra ruimte en zijn uitgerust met een kitchenette, wat ideaal is voor gasten die graag zelf koken of langer verblijven. Het hotel beschikt over een ontbijtruimte waar dagelijks een ontbijtbuffet wordt geserveerd, en er zijn parkeermogelijkheden voor gasten die met de auto komen. Voor wie met de fiets reist, zijn er stallingmogelijkheden beschikbaar, wat aansluit bij het actieve karakter van de regio.
Gasten ervaren doorgaans een gastvrije en toegankelijke service, met personeel dat goed op de hoogte is van de mogelijkheden in de omgeving en graag advies geeft over activiteiten en restaurants. Het ontbijt bestaat uit een gevarieerd buffet met zowel warme als koude opties, passend bij de internationale en regionale smaken. In de directe omgeving van het hotel zijn diverse eetgelegenheden te vinden, variërend van traditionele Duitse restaurants tot visrestaurants aan het meer, zoals het populaire Restaurant Sago en het sfeervolle Fischerstübchen. Uniek aan Nanis Hotel & Appartements Steinhude is de combinatie van hotelkamers en zelfstandige appartementen, waardoor het geschikt is voor zowel stellen als gezinnen en kleine groepen. De ligging aan het Steinhuder Meer maakt het een aantrekkelijke uitvalsbasis voor natuurliefhebbers en actieve vakantiegangers.
Faciliteiten in Nanis Hotel & Appartements
Service
- Bagage-opslag
Badkamer
- Bad of douche
- Badslippers
- Douche
- Haardroger
- Make-up spiegel
- Toiletartikelen
- WC
Slaapkamer
- Balkon of Terras
- Bureau
- Flatscreen televisie
- Kitchenette
- Kluis
- Koelkast
- Koffie- en theefaciliteiten
- Magnetron
- Minibar (exclusief)
- Radio
- Senseo Koffiezetapparaat
- Strijkvoorzieningen
- TV
Woon gedeelte
- Broodrooster
- Eethoek
- Kabeltelevisie
- Keuken
- Oven
- Strijkijzer
- Vaatwasser
- Verwarming
- Waterkoker
Internet
- Gratis Wifi
Parkeren
- Parkeerplaats
Fietsen
- Fietsverhuur
In de omgeving
8.4
Beoordeeld door: 905 gasten.
9
DeniiZakenreiziger
23 augustus 2025
- Echt geweldig personeel. Dichtbij het meer, prachtige plek.
- niets te zeggen.
10
PanAlleenreiziger
17 maart 2025
- - Prachtige plek (zeer netjes) - Geweldig ontbijt - Behulpzaam personeel - Gratis parkeren
Vraag en antwoord.
Nanis Hotel & Appartements ligt 3,5 km van het centrum van Hagenburg.
Nanis Hotel & Appartements heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.
Nanis Hotel & Appartements heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.