Hotel Vi Vintage S-Weilimdorf
Stuttgart-Weilimdorf
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
Hotel Vi Vintage S-Weilimdorf is gunstig gelegen in Stuttgart-Weilimdorf, op korte afstand van belangrijke bezienswaardigheden zoals de beurs van Stuttgart en de Porsche-Arena. Het hotel biedt gemakkelijke toegang tot de stad, met het centraal station op slechts 12 kilometer afstand. De locatie maakt het een ideale uitvalsbasis voor zowel zakelijke als recreatieve reizigers die Stuttgart en de omliggende gebieden willen verkennen. Nabijgelegen vervoersknooppunten, zoals Treinstation Ludwigsburg en Luchthaven Stuttgart, zorgen voor een vlotte reiservaring.
Gasten van Hotel Vi Vintage S-Weilimdorf kunnen rekenen op comfortabele accommodaties met moderne voorzieningen. Elke kamer is uitgerust met een flatscreen-tv, koelkast en eigen badkamer, aangevuld met gezellige bedlinnen en handdoeken. De aangeboden kamers zijn beschikbaar in verschillende types, waaronder de Single Room, Budget Double Room en Superior Double Room, elk ontworpen om aan de diverse behoeften van gasten te voldoen. WiFi is kosteloos beschikbaar in alle ruimtes, terwijl privéparkeergelegenheid mogelijk is op aanvraag en tegen betaling.
Naast comfortabele kamers biedt het hotel aanvullende faciliteiten zoals een lift, een minimarkt ter plaatse, een gedeelde keuken en een geldautomaat. Er is een reeks voorzorgsmaatregelen getroffen om de veiligheid en het welzijn van de gasten te waarborgen, waaronder strikte reinigingsprotocollen en mogelijkheden voor contactloos in- en uitchecken. Huisdieren zijn tegen betaling toegestaan, waardoor het hotel een geschikte keuze is voor gasten die met hun huisdieren reizen. Bovendien zijn er voorzieningen voor gasten van alle leeftijden, met opties voor extra bedden tegen een vergoeding.
Faciliteiten in Hotel Vi Vintage S-Weilimdorf
Badkamer
- Bad of douche
- Badslippers
- Douche
- Haardroger
- Ligbad
- Toiletartikelen
- Toiletbeugel
- WC
Slaapkamer
- Bureau
- Flatscreen televisie
- Koelkast
- Rolstoeltoegankelijk
- Senseo Koffiezetapparaat
- TV
Woon gedeelte
- Kabeltelevisie
- Verwarming
Internet
- Gratis Wifi
Parkeren
- Openbaar Parkeren
- Parkeerplaats
Diensten receptie
- Express check-in/check-out
Schoonmaak service
- Wasservice
Huisdieren
- Huisdieren toegestaan
Algemeen
- Lift
Roken
- Rokersruimte
Diensten algemeen
- Winkels in het hotel
In de omgeving
7.0
Beoordeeld door: 303 gasten.
6
DonaldZakenreiziger
23 juli 2025
- De renovaties waren zeer uitnodigend. Een schommelstoel en een groot bed waren prettig. De kast was charmant.
- Ik kon het personeel niet bereiken. Er was geen receptie om in te checken en vragen te stellen. Ik heb een lange tijd aan de telefoon doorgebracht om uit te zoeken hoe ik buiten de ingang kon inchecken. De schoonmaakster begreep mijn Engels niet en kon geen vragen beantwoorden. Er zijn voedselwinkels en enkele pizzeria's in de buurt, maar er was geen plek om mijn eten op te slaan of koel te houden, aangezien de kamers geen magnetron of koelkast hebben.
5
JohnnyZakenreiziger
14 juni 2025
- Het ontbijt was in orde.
- In mijn kamer was er een probleem met het krijgen van warm water. Er is iets mis met de waterkraan.
2
IlyaAlleenreiziger
14 juni 2025
- Goedkoop, schoon en een vrij goede keuken.
- De volgende keer wil ik niet zo'n ervaring proberen. De deken had bloedvlekken, er lagen twee haren op het bed, het kussen was zeer versleten en had zelfs een andere kleur. Het water in de wastafel liep niet weg, ik moest om hulp vragen. De receptie was eerder gesloten dan de uren die op de boeking stonden vermeld. Vintage - veel oude rommel.
9
JeniferGroepsreizigers
30 maart 2025
- We verbleven tijdens de grote storing van het Duitse Bahn-treinsysteem. Na een week in Zwitserland te hebben gereisd, werden we samen met vele anderen van twee treinen gezet midden in de natuur. We moesten enkele kilometers lopen met al onze spullen naar tijdelijke bussen en de metro... kortom, een lange dag en nacht. We boekten de kamer vanwege noodsituaties. Hoe dan ook, de zelf-incheckprocedure was een beetje stressvol om 21:30 uur, omdat we de code niet hadden. Maar een lokale persoon hielp ons om contact op te nemen met de manager en we ontvingen onmiddellijk de code voor onze sleutel. Ook zou het goed zijn als de wifi-code in de kamer beschikbaar zou zijn, maar we konden deze 's ochtends bij de receptie verkrijgen. Ik vermeld het bovenstaande vanwege het volgende... Het absolute hoogtepunt was Emma, de receptioniste van de ochtend en koffieleverancier. Zij straalt vriendelijkheid uit en is vriendelijk en behulpzaam.
- Zie hierboven.
Vraag en antwoord.
Hotel Vi Vintage S-Weilimdorf ligt 2,2 km van het centrum van Stuttgart.
Hotel Vi Vintage S-Weilimdorf heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.
Hotel Vi Vintage S-Weilimdorf staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.
Hotel Vi Vintage S-Weilimdorf heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.
Hotel Vi Vintage S-Weilimdorf heeft speciale kamer(s) voor rolstoel gebruikers. Neem altijd eerst contact met de accommodatie op als u hiervan gebruik wilt maken.