8.8
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

voco The Hague, an IHG Hotel

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Voco The Hague, een IHG Hotel, biedt luxe accommodatie in het hart van Den Haag. Dit hotel, met een indrukwekkende score van 8.8 gebaseerd op 3042 beoordelingen, combineert elegantie met moderne voorzieningen. De kamers zijn uitgerust met flatscreen-tv's, minibars en in bepaalde kamers biedt het een prachtig uitzicht over de stad. Gasten kunnen genieten van premium beddengoed en gratis toiletartikelen, wat bijdraagt aan een comfortabele en ontspannen verblijfservaring.

Het hotel beschikt over uitstekende faciliteiten die tegemoetkomen aan zowel ontspanning als activiteit. Met een fitnesscentrum, tuin en terras biedt Voco The Hague diverse mogelijkheden voor recreatie. Het on-site restaurant serveert heerlijke maaltijden, terwijl de nabijheid van lokale eetgelegenheden extra culinaire keuzes biedt. Een 24-uurs receptie en roomservice zorgen ervoor dat alle behoeften van gasten snel en efficiënt worden vervuld. Het hotel volgt strikte reinigings- en veiligheidsrichtlijnen, inclusief fysieke afstandsmaatregelen en het verstrekken van handdesinfectiemiddelen en gezichtsmaskers.

Gelegen op slechts 600 meter van het stadscentrum, biedt het hotel gemakkelijke toegang tot belangrijke bezienswaardigheden zoals Madurodam en Paleis Huis Ten Bosch. Gratis WiFi, fietsverhuur en de nabijheid van Rotterdam The Hague Airport maken het verblijf zowel comfortabel als praktisch. Openbaar parkeren is mogelijk tegen betaling, echter het reserveren van een parkeerplaats is niet mogelijk. Huisdieren zijn niet toegestaan, en er zijn voorzieningen voor gasten met een handicap. Voco The Hague is daarmee ideaal gepositioneerd voor bezoekers om het beste van Den Haag te verkennen.



Faciliteiten in voco The Hague, an IHG Hotel

Eten en drinken
  • Bar
  • Dieetwensen op aanvraag
  • Lunchpakket
  • Restaurant
Service
  • Bagage-opslag
Badkamer
  • Bad of douche
  • Badjas
  • Badslippers
  • Douche
  • Haardroger
  • Inloopdouche
  • Ligbad
  • Toiletartikelen
  • Toiletbeugel
  • WC
Slaapkamer
  • Bureau
  • Flatscreen televisie
  • Kluis
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Minibar (exclusief)
  • Radio
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Senseo Koffiezetapparaat
  • Strijkvoorzieningen
  • Telefoon
  • TV
Woon gedeelte
  • Eethoek
  • Kabeltelevisie
  • Strijkijzer
  • Verwarming
  • Waterkoker
Internet
  • Gratis Wifi
Parkeren
  • Parkeerplaats
Diensten receptie
  • Express check-in/check-out
Schoonmaak service
  • Wasservice
Zakelijke faciliteiten
  • Vergaderzaal
Wellness
  • Fitnessruimte
Fietsen
  • Fietsverhuur
Algemeen
  • Lift
Gehandicapen toegang
  • Mindervaliden kamers
Buiten
  • Tuin

In de omgeving

Parkeergarage
  • Noordeinde 29m
  • Hofstaete 199m
  • Museumkwartier 438m
  • Q-Park City Parking 528m
  • Q-Park Grote Markt (west) 588m
  • Markthof 630m
  • Q-Park Grote Markt (oost) 634m
  • Q-Park Lutherse Burgwal 669m
Restaurant
  • De Poentjak 22m
  • Tapisco 60m
  • Brasserie 't Ogenblik 98m
  • Made In Sud 114m
  • Ramna 125m
  • Jamey Benett 128m
  • Vegan Pizza Bar 133m
  • Palmette 146m
Museum
  • Galerij Prins Willem V 187m
  • Museum Bredius 272m
  • Binnenhof Museum 343m
  • Haags Historisch Museum 370m
  • Stroom Den Haag 442m
  • Escher in Het Paleis 489m
  • Design Museum Dedel 616m
  • Humanity House 653m
Toeristische attractie
  • Admiraal van Wassenaer Obdam 369m
  • Assendelft kapel 407m
  • De Ooievaart rondvaarten 954m
  • Wereldvredesvlam 1.1 km
  • Ulička lásky 1.3 km
  • Constantyn Huygens 1.4 km
  • Bloemenklok 1.8 km
  • Omniversum 2 km
Treinstation
  • Spui 545m
  • Grote Markt 572m
  • Centraal Station 1.1 km
  • Den Haag Centraal 1.1 km
  • Den Haag Centraal 1.2 km
  • Den Haag HS 1.5 km
  • Beatrixkwartier 1.8 km
  • Den Haag Laan van NOI 2.4 km

8.8

Beoordeeld door: 3190 gasten.

10

Raluca

Jong stel
26 juni 2025

“PERFECT HOTEEL VOOR HET BEZOEKEN VAN HAGA”
  • ALLES WAS PERFECT.

8

Maria

Jong stel
25 juni 2025

“Zeer goed”
  • Kamer op de eerste verdieping met een raam naar de binnenplaats, gezellig maar zonder daglicht in de kamer, wat een beetje claustrofobisch aanvoelde. Prachtige kast, maar niet echt praktisch.

10

Maria

Vriendengroep
23 juni 2025

“Prachtig verblijf”
  • Het hotel was prachtig, het personeel was vriendelijk en behulpzaam, ze lieten chocolade voor ons achter in de kamer wat een mooi detail was. De bedden waren comfortabel, de douches waren ruim, alles was zo schoon, gewoon absoluut geweldig.

10

Liching

Gezin met kinderen
23 juni 2025

“Uitzonderlijk”
  • De kamer is ruim en mooi! En de service is perfect goed!

10

Tracy

Jong stel
23 juni 2025

“Zeer aangenaam verblijf in de stad.”
  • Centraal

9

Peter

Gezin met kinderen
22 juni 2025

“Voco Den Haag Verblijf April 2024.”
  • De kamer was van goede grootte voor drie personen en de faciliteiten waren goed. Uitstekende locatie, aangezien we er eerder hebben verbleven en zeker weer zullen verblijven.
  • Het derde bed was niet opgemaakt en er waren geen handdoeken voor de derde gast. Dit werd snel verholpen door de receptie en gecompenseerd voor het ongemak. De wastafel in de badkamer was verstopt en het kostte twee dagen om deze te ontstoppen, wat een klein ongemak was.

8

Cathryn

Alleenreiziger
20 juni 2025

“Zeer goed”
  • Heerlijke soep stond niet op het menu.

10

Athena

Jong stel
19 juni 2025

“Beste hotelervaring ooit. Ontbijt geweldig. Personeel ongelooflijk. Perfecte locatie en super comfortabel hotel.”
  • Alles! Nogmaals ben ik terug in dit geweldige hotel met buitengewoon personeel! Ik reisde voor de verjaardag van mijn vriend en ze lieten zelfs een brief en een stuk taart in de kamer voor hem. Ze konden niet beter zijn!
  • Dit is het soort hotel waar je nooit fout mee kunt gaan. Wil je een ongelooflijk verblijf in Den Haag? VOCO is zeker de juiste plek, zoals het dat altijd voor mij is wanneer ik in de stad ben.

9

Lin

Jong stel
19 juni 2025

“Over het algemeen was ons verblijf perfect.”
  • Het pand zag er werkelijk prachtig uit.
  • De badkamer was een beetje klein.

8

Roderick

Alleenreiziger
19 juni 2025

“Mijn derde bezoek aan Den Haag, en ik heb er wederom van genoten.”
  • De locatie is ideaal voor een toerist. Gezien de locatie is het verkeer zeer beperkt, wat het leven vredig maakt.
  • Ontbijt: 1. Cornflakes dienen in een dispenser bewaard te worden. Ze in een open schaal laten liggen zorgt ervoor dat ze snel zacht worden. 2. Één koffiemachine lijkt onvoldoende, hoewel er geen lange rijen waren. Misschien zijn de Nederlanders geen grote koffiedrinkers bij het ontbijt? Diner: Ik heb een avond in uw restaurant gegeten, maar ben niet teruggekeerd vanwege het hardere geluid van de muziek. Ik heb hiernaar gevraagd, en blijkbaar kan het personeel het geluid wel zachter zetten, maar niet uitzetten. Er waren acht andere grijze mensen aan het eten toen ik daar was, en ik vermoed dat zij geen grote fans waren van elektronische repetitieve dreunende geluiden.

9

Josiane

Gezin met kinderen
18 juni 2025

“prachtig verblijf! super locatie en veilig! comfortabele bedden”
  • comfortabel bed! mooie en ruime kamer
  • Prijs voor ontbijt te duur.

9

Zoe

Gezin met kinderen
18 juni 2025

“Uitstekend”
  • Zeer tevreden over het hotel. Geweldige locatie, stijlvol, modern en zeer schoon. Perfect voor ons verblijf. We zouden zeker weer verblijven als we terugkomen.
  • We hadden geen ontbijt geboekt, maar dachten dat het ons zou bevallen om op onze eerste ochtend in het hotel te ontbijten. Aangezien we het de dag ervoor niet hadden geboekt, werd ons een prijs genoemd die duurder was, namelijk ongeveer 22 Euro per persoon in plaats van iets als 17 Euro. Als gast vond ik dit nogal ongepast en te veel voor een ontbijt, dus hebben we afgezien van het ontbijt en een zeer leuk café in de buurt gevonden. Als de prijs gelijk was geweest aan die van de advertentie, zouden we in het hotel hebben ontbeten. Ik zie niet in waarom het meer zou moeten kosten, vooral omdat het slechts een buffet was. Het voelde een beetje als oplichting. Daarnaast werd ons verteld dat we fietsen van het hotel konden huren, dus we hadden ons snel omgekleed en gingen terug naar de receptie om 2 fietsen te huren. We moesten ongeveer 25/30 minuten wachten omdat er mensen voor ons aan het inchecken waren - niet zo veel, maar ze namen allemaal ontzettend veel tijd! Ons incheckproces had niet zo lang geduurd, maar alle drie de balies hadden het moeilijk met de weinige gasten die er waren. Aangezien ze ons als gasten herkenden die al verbleven en niet hoefden in te checken, zou het fijn geweest zijn als ze iemand hadden kunnen vinden die ons snel had kunnen helpen in plaats van ons zo lang te laten wachten voor zo'n eenvoudige administratieve procedure.

10

Rachid

Gezin met kinderen
17 juni 2025

“Hou van deze plek. Een juweeltje, zoek niet verder, dit is de plek in de stad.”
  • alles, locatie, kamerstijl, voedsel en service
  • niet van toepassing

9

Inga

Gezin met kinderen
16 juni 2025

“Geweldig!”
  • Nieuw hotel, zeer goede locatie, buitengewoon vriendelijk personeel.
  • We kregen een zeer nette kamer, maar deze bevond zich dicht bij de airconditioningbuizen - het geluid was erg luid. Gelukkig was het mogelijk om van kamer te wisselen.

6

Mamdouh

Jong stel
15 juni 2025

“goed hotel”
  • locatie
  • ontbijt zeer armzalig

10

Abigail

Zakenreiziger
15 juni 2025

“Mijn tweede keer bij VOCO en het is elke keer foutloos geweest. Het personeel is het meest geduldige en aandachtige dat ik ooit heb ontmoet. Absoluut de moeite waard.”
  • Mijn tweede keer bij VOCO en het was elke keer perfect. Het personeel is de meest geduldige en aandachtige ooit. Zeker elke cent waard!

8

Anonymous

Alleenreiziger
15 juni 2025

“Zeer goed”
  • De locatie is gloed nieuw. Het personeel is zeer gastvrij en professioneel en de kamers zijn kraakhelder! Het bed is erg comfortabel. Er is volop keuze voor het ontbijt, de croissants zijn echt heel goed!
  • Ik had het gevoel dat er kleine zaken ontbraken: een gastenboekje met roomservice-items (er is informatie via de TV, maar deze bevat geen menu's of iets dergelijks). Één koffie-/theeapparaat voor het hele ontbijtgedeelte is niet genoeg en creëert een wachtrij door het gebied, wat niet ideaal is. Verder, houd er rekening mee dat atriumkamers geen raam hebben dat geopend kan worden en dat je de temperatuur zelf moet regelen. Dat was voor mij prima, maar misschien geven anderen de voorkeur aan iets anders. :)

6

Johannes

Zakenreiziger
12 juni 2025

“Aangenaam”
  • Geen personeel dat Nederlands spreekt. Vergeten een bestelling (dranken) te plaatsen.

8

Kameel

Alleenreiziger
8 juni 2025

“zeker de prijs en ervaring waard, maar als je tijdens warm weer gaat, verwacht dan geen goede airconditioning.”
  • Uitstekende locatie met een rustige omgeving. Alles wat nodig is, bevindt zich op loopafstand. De prijs is ongelooflijk vergeleken met andere opties die op het moment van reserveren beschikbaar waren.
  • De kamer was heet en de functionaliteit/temperatuur van de airconditioning was beperkt (omwille van emissies/milieu redenen?). Ik had het grootste deel van de tijd last van transpiratie. Toen ik met de huishoudelijke dienst sprak, vertelden ze me dat dit de maximale instelling is voor de airconditioning zonder een andere oplossing. Andere vrienden die in het hotel verbleven, meldden hetzelfde probleem.

10

Sianandmark

Jong stel
7 juni 2025

“Uitzonderlijk”
  • Uitstekende keuze bij het ontbijt.
  • Het bed was te hard naar mijn smaak, maar ik heb desondanks redelijk geslapen.

9

Remco

Gezin met kinderen
4 juni 2025

“Modern hotel met goede voorzieningen.”
  • Centraal gelegen hotel met zeer aantrekkelijke Jugendstilarchitectuur. Moderne kamer met goede klimaatregeling, kwalitatieve bedden, goede douche en goede sportfaciliteiten.
  • Tip: het weekend waarin we verbleven was wanneer de klokken op wintertijd werden gezet. Het zou goed zijn om een aankondiging bij de receptie te hebben voor het geval mensen niet op de hoogte zijn van dit evenement.

9

Kenny

Gezin met kinderen
3 juni 2025

“Uitmuntend”
  • Fantastische locatie, personeel is zeer behulpzaam.

10

Manuel

Zakenreiziger
2 juni 2025

“Zeker het beste hotel in Den Haag.”
  • Alles was echt perfect !!!
  • Niets!

10

Gary

Jong stel
30 mei 2025

“uitstekend hotel op een perfecte locatie.”
  • De locatie van het hotel is perfect voor een ontspannend verblijf. De achterkant van het hotel kijkt uit op de Koninklijke wijk, die gevuld is met winkels, restaurants en koffiezaken. Er is een tramhalte direct voor de deur van het hotel. Binnen in het hotel is het brandschoon en het personeel is uitzonderlijk behulpzaam en vriendelijk. De kamer was zeer comfortabel en het bed, dat ook groot was, was dat eveneens. De badkamer was van hoge kwaliteit. We hadden van tevoren gelezen dat het ontbijt niet geweldig was, maar wij vonden het zeer royaal en de kwaliteit redelijk goed zonder uitzonderlijk te zijn.
  • We konden niet veel tekortkomingen vinden, als we echt op details zouden letten, is er een mini-koelkast in de kamer, maar deze is niet gevuld.

10

Patricia

Jong stel
28 mei 2025

“Uitzonderlijk”
  • We hadden geen ontbijt nodig, aangezien mijn zoon in Den Haag woont. Het was mijn zoon die uw hotel aanraadde. Ik waardeerde de verwelkoming op de televisie; het was een leuke toevoeging.
  • We hebben vastgesteld dat de bar erg druk was en we konden nergens zitten met onze drank.

9

Hyoyoung

Jong stel
27 mei 2025

“Uitstekend”
  • De locatie was perfect. Er was een tramstation direct voor de ingang van het hotel. We konden deze tram nemen om naar het strand te gaan en ook om naar Delft te gaan.
  • Er was geen waterkoker. We konden de koffiemachine gebruiken, maar dat was niet echt efficiënt om voldoende heet water te krijgen. Dit was echter een kleine ongemak. We hebben ons verblijf over het algemeen erg gewaardeerd.

9

Sundeep

Jong stel
23 mei 2025

“Zeer goed hotel in een uitstekende locatie.”
  • Centrale locatie en zeer goede faciliteiten. Het personeel was zeer behulpzaam en heeft ons voorzien van een kaart van het gebied en geholpen bij het beantwoorden van verschillende van onze vragen.

10

Luzie

Jong stel
23 mei 2025

“Uitzonderlijk”
  • Super vriendelijke en behulpzame staf, nette kamer en zeer dicht bij het stadscentrum.

8

Stephen

Alleenreiziger
21 mei 2025

“Zeer goed”
  • geweldige locatie
  • restaurantmenu enigszins pretentieus

3

Endrit

Jong stel
20 mei 2025

“De locatie is goed en schoon, maar we waren een beetje teleurgesteld dat we geen douche konden nemen bij aankomst vanwege ontbrekende handdoeken en een badmat.”
  • Locatie, ontwerp van het hotel.
  • Bij aankomst hadden we geen badjas, geen slippers en een tekort aan handdoeken (ondanks het feit dat we 4 uur te laat voor het inchecken aankwamen, wat door het hotelpersoneel voorzien kon worden). Na een verzoek moesten we lange tijd wachten op deze items. De receptionist was bij onze aankomst ook behoorlijk arrogant.

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je voco The Hague, an IHG Hotel zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van voco The Hague, an IHG Hotel via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor voco The Hague, an IHG Hotel. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in voco The Hague, an IHG Hotel.
Bij Hotels.nl kun je voco The Hague, an IHG Hotel reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in voco The Hague, an IHG Hotel, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

voco The Hague, an IHG Hotel ligt 434 meter van het centrum van Den Haag.

voco The Hague, an IHG Hotel heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

voco The Hague, an IHG Hotel heeft een restaurant. Neem contact op met het hotel om een tafel te reserveren.

voco The Hague, an IHG Hotel Heeft een eigen fitness ruimte.

voco The Hague, an IHG Hotel heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.

Ook van de makers van Hotels.nl: Hotel.team, een revolutionaire Hotel booking AI Agent. Meld je nu aan!
Hotels.nl is meermaals gekozen tot beste hotelaanbieder van Nederland. Hotels.nl werkt samen met betrouwbare partners om de beste deals en service te leveren. Met meer dan 5 miljoen tevreden klanten en 20+ jaar ervaring in de hotelbranche zorgen we ervoor dat jouw boeking eenvoudig en zonder zorgen verloopt.
© HNL Nederland BV, KVK nummer 94742367, BTW nummer NL 866878063B01.