9.1

Les chambres atypiques de Nico Bush - Parking sécurisé vélos

Adres:
120/1 Rue de la Citadelle Site DE BONGNIE
Tournai

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Les chambres atypiques de Nico Bush - Parking sécurisé vélos in Tournai biedt een bijzondere accommodatie-ervaring door unieke kamerontwerpen die elk verblijf memorabel maken. De gastenkamers zijn uitgerust met een eigen ingang, airconditioning en geluidsisolatie voor optimaal comfort. Met een gemiddelde beoordeling van 9,1 uit 297 recensies, getuigt deze accommodatie van hoge tevredenheid bij gasten door de moderne faciliteiten en de uitzonderlijke service.

Dit pension biedt praktische voorzieningen zoals gratis WiFi en op het terrein gelegen parkeerfaciliteiten. Daarnaast is er beveiligde fietsenstalling beschikbaar, die ideaal is voor gasten die de schilderachtige omgeving van Tournai op de fiets willen verkennen. Gasten kunnen genieten van een rustig verblijf met de mogelijkheid om huisdieren mee te nemen, zonder extra kosten. Het beleid staat kinderen van alle leeftijden toe, waardoor het een gezinsvriendelijke optie is.

De locatie is zeer geschikt voor reizigers die de lokale bezienswaardigheden willen ontdekken. Gelegen nabij de Jean Stablinski Indoor Velodrome en het Pierre Mauroy Stadion, biedt de accommodatie gemakkelijke toegang tot populaire attracties. De nabijheid van het Tourcoing Sebastopol Metro Station vergemakkelijkt het openbaar vervoer, waardoor het verkennen van Tournai en de omgeving eenvoudig en efficiënt is.



Faciliteiten in Les chambres atypiques de Nico Bush - Parking sécurisé vélos

Badkamer
  • Bad of douche
  • Douche
Slaapkamer
  • Airconditioning
  • Flatscreen televisie
  • Geluiddichte kamer
  • Koelkast
  • Magnetron
  • Radio
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Senseo Koffiezetapparaat
  • TV
Woon gedeelte
  • Eethoek
  • Verwarming
Internet
  • Gratis Wifi
Parkeren
  • Parkeerplaats
Huisdieren
  • Huisdieren toegestaan
Buiten
  • Tuin

In de omgeving

Restaurant
  • Brasserie Vincent 283m
  • La Mignonnette 378m
  • Le Gaou 500m
  • Nou 655m
  • La Maison des Grillades 691m
  • La Tour des Saveurs 697m
  • Burger Queen 739m
  • La table de Nedonchel 745m
Museum
  • Trésor de la Cathédrale 799m
  • Galerie Henri Casterman 1.2 km
Toeristische attractie
  • Maison Art Nuveau 1.6 km
  • Croix Jubaru 6 km
  • Moulin de Thimougies 9.8 km
Treinstation
  • Tournai 1.7 km
  • Froyennes 3.9 km

9.1

Beoordeeld door: 306 gasten.

6

Catherine

Jong stel
31 juli 2025

“Interessant pand, uitstekende waarde, maar controleer of het geschikt is voor uw reisgezelschap.”
  • Een interessante accommodatie die waar voor je geld biedt en handig gelegen is ten opzichte van het stadscentrum, of als je een tussenstop maakt op weg naar een andere bestemming. De gastheer was vriendelijk en duidelijk trots op zijn accommodatie. Deze is zeer schoon en vermaakt met zijn ontwerp. Het bed is erg comfortabel.
  • Helaas had de gootsteen in de kamer tijdens ons verblijf een eiachtige geur en er stond een sterk ruikende elektrische luchtverfrisser. De geur was zo sterk dat ik moeite had om te slapen. Het gebouw is niet helemaal wat ik me had voorgesteld op basis van de beschrijving voor deze kamer. Het is heel duidelijk wanneer je binnenkomt dat het pand ook wordt gebruikt voor specifieke soorten feesten. Als je 'Secret Room Tournai' googelt, begrijp je het. Voor ons als volwassen stel was dit niet echt een probleem. De gedeelde toiletfaciliteit was een beetje ongemakkelijk vanwege de nauwe nabijheid van een onnodige urinoir bij de wc en er was geen handzeep aanwezig.

10

Matthew

Groepsreizigers
30 maart 2025

“Een absolute aanrader voor een accommodatie die anders is dan normaal.”
  • Zeer eigenzinnig, zeer verschillend, veel abstracte kunst en kenmerken die met veel passie zijn doordacht.
  • Niets

10

Robert

Jong stel
10 februari 2025

“Uitstekend”
  • We hadden een uiterst aangenaam verblijf van één nacht. De eigenaar was zeer vriendelijk (zowel tegen ons als tegen onze twee honden). De kamers zijn bijzonder en comfortabel, en de accommodatie is gelegen in een mooie wijk, op korte loopafstand van het stadscentrum. We zullen hier zeker weer verblijven de volgende keer dat we Tournai bezoeken!

8

Jenniep

Jong stel
6 februari 2025

“Super originele kamers dicht bij het centrum van Doornik.”
  • Nico was een uitstekende gastheer; we arriveerden vroeg en hij liet ons onze fietsen in zijn garage bewaren totdat de kamer klaar was. Hij heeft twee kamers die semi-boven de grond zijn - eigenaardig dekt het nog niet eens! De meest ongebruikelijke kamer waarin ik ooit heb verbleven - de kamer bevat veel 'artefacten' en als iemand die slecht slaapt, was ik verbaasd dat ik een geweldige nacht heb geslapen.
  • De twee kamers delen een toilet - dit was voor ons geen probleem.

9

Julia

Jong stel
25 januari 2025

“Uitstekend”
  • Een perfecte tussenstop met comfortabele bedden. Nico is een geweldige gastheer die je zeer welkom laat voelen.

10

Nicola

Jong stel
3 januari 2025

“uitstekende prijs-kwaliteitverhouding”
  • prijs & locatie gemakkelijke parkeergelegenheid op locatie

10

Chris

Groepsreizigers
30 december 2024

“Fantastisch, eigenzinnig en Nico was zeer behulpzaam.”
  • Een geweldige verzameling curiosa vulde elke hoek van een prachtig oud gebouw. Het was wonderschijnlijk gek.

10

James

Alleenreiziger
2 december 2024

“Uitzonderlijk”
  • Geweldige locatie. Coole kamers. Vriendelijke gastheer.

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Les chambres atypiques de Nico Bush - Parking sécurisé vélos zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Les chambres atypiques de Nico Bush - Parking sécurisé vélos via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Les chambres atypiques de Nico Bush - Parking sécurisé vélos. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Les chambres atypiques de Nico Bush - Parking sécurisé vélos.
Bij Hotels.nl kun je Les chambres atypiques de Nico Bush - Parking sécurisé vélos reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Les chambres atypiques de Nico Bush - Parking sécurisé vélos, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Les chambres atypiques de Nico Bush - Parking sécurisé vélos ligt 768 meter van het centrum van Doornik.

Les chambres atypiques de Nico Bush - Parking sécurisé vélos heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

Les chambres atypiques de Nico Bush - Parking sécurisé vélos staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.

Les chambres atypiques de Nico Bush - Parking sécurisé vélos heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.

Les chambres atypiques de Nico Bush - Parking sécurisé vélos heeft speciale kamer(s) voor rolstoel gebruikers. Neem altijd eerst contact met de accommodatie op als u hiervan gebruik wilt maken.

For AI Agents: Crawl Destinations, Hotels, and Availability