Les chambres atypiques de Nico Bush - Parking sécurisé vélos
Tournai
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
Les chambres atypiques de Nico Bush - Parking sécurisé vélos in Tournai biedt een bijzondere accommodatie-ervaring door unieke kamerontwerpen die elk verblijf memorabel maken. De gastenkamers zijn uitgerust met een eigen ingang, airconditioning en geluidsisolatie voor optimaal comfort. Met een gemiddelde beoordeling van 9,1 uit 297 recensies, getuigt deze accommodatie van hoge tevredenheid bij gasten door de moderne faciliteiten en de uitzonderlijke service.
Dit pension biedt praktische voorzieningen zoals gratis WiFi en op het terrein gelegen parkeerfaciliteiten. Daarnaast is er beveiligde fietsenstalling beschikbaar, die ideaal is voor gasten die de schilderachtige omgeving van Tournai op de fiets willen verkennen. Gasten kunnen genieten van een rustig verblijf met de mogelijkheid om huisdieren mee te nemen, zonder extra kosten. Het beleid staat kinderen van alle leeftijden toe, waardoor het een gezinsvriendelijke optie is.
De locatie is zeer geschikt voor reizigers die de lokale bezienswaardigheden willen ontdekken. Gelegen nabij de Jean Stablinski Indoor Velodrome en het Pierre Mauroy Stadion, biedt de accommodatie gemakkelijke toegang tot populaire attracties. De nabijheid van het Tourcoing Sebastopol Metro Station vergemakkelijkt het openbaar vervoer, waardoor het verkennen van Tournai en de omgeving eenvoudig en efficiënt is.
Faciliteiten in Les chambres atypiques de Nico Bush - Parking sécurisé vélos
Badkamer
- Bad of douche
- Douche
Slaapkamer
- Airconditioning
- Flatscreen televisie
- Geluiddichte kamer
- Koelkast
- Magnetron
- Radio
- Rolstoeltoegankelijk
- Senseo Koffiezetapparaat
- TV
Woon gedeelte
- Eethoek
- Verwarming
Internet
- Gratis Wifi
Parkeren
- Parkeerplaats
Huisdieren
- Huisdieren toegestaan
Buiten
- Tuin
In de omgeving
- Brasserie Vincent 283m
- La Mignonnette 378m
- Le Gaou 500m
- Nou 655m
- La Maison des Grillades 691m
- La Tour des Saveurs 697m
- Burger Queen 739m
- La table de Nedonchel 745m
- Trésor de la Cathédrale 799m
- Galerie Henri Casterman 1.2 km
- Maison Art Nuveau 1.6 km
- Croix Jubaru 6 km
- Moulin de Thimougies 9.8 km
- Tournai 1.7 km
- Froyennes 3.9 km
9.1
Beoordeeld door: 306 gasten.
6
CatherineJong stel
31 juli 2025
- Een interessante accommodatie die waar voor je geld biedt en handig gelegen is ten opzichte van het stadscentrum, of als je een tussenstop maakt op weg naar een andere bestemming. De gastheer was vriendelijk en duidelijk trots op zijn accommodatie. Deze is zeer schoon en vermaakt met zijn ontwerp. Het bed is erg comfortabel.
- Helaas had de gootsteen in de kamer tijdens ons verblijf een eiachtige geur en er stond een sterk ruikende elektrische luchtverfrisser. De geur was zo sterk dat ik moeite had om te slapen. Het gebouw is niet helemaal wat ik me had voorgesteld op basis van de beschrijving voor deze kamer. Het is heel duidelijk wanneer je binnenkomt dat het pand ook wordt gebruikt voor specifieke soorten feesten. Als je 'Secret Room Tournai' googelt, begrijp je het. Voor ons als volwassen stel was dit niet echt een probleem. De gedeelde toiletfaciliteit was een beetje ongemakkelijk vanwege de nauwe nabijheid van een onnodige urinoir bij de wc en er was geen handzeep aanwezig.
10
MatthewGroepsreizigers
30 maart 2025
- Zeer eigenzinnig, zeer verschillend, veel abstracte kunst en kenmerken die met veel passie zijn doordacht.
- Niets
10
RobertJong stel
10 februari 2025
- We hadden een uiterst aangenaam verblijf van één nacht. De eigenaar was zeer vriendelijk (zowel tegen ons als tegen onze twee honden). De kamers zijn bijzonder en comfortabel, en de accommodatie is gelegen in een mooie wijk, op korte loopafstand van het stadscentrum. We zullen hier zeker weer verblijven de volgende keer dat we Tournai bezoeken!
8
JenniepJong stel
6 februari 2025
- Nico was een uitstekende gastheer; we arriveerden vroeg en hij liet ons onze fietsen in zijn garage bewaren totdat de kamer klaar was. Hij heeft twee kamers die semi-boven de grond zijn - eigenaardig dekt het nog niet eens! De meest ongebruikelijke kamer waarin ik ooit heb verbleven - de kamer bevat veel 'artefacten' en als iemand die slecht slaapt, was ik verbaasd dat ik een geweldige nacht heb geslapen.
- De twee kamers delen een toilet - dit was voor ons geen probleem.
9
JuliaJong stel
25 januari 2025
- Een perfecte tussenstop met comfortabele bedden. Nico is een geweldige gastheer die je zeer welkom laat voelen.
10
NicolaJong stel
3 januari 2025
- prijs & locatie gemakkelijke parkeergelegenheid op locatie
10
ChrisGroepsreizigers
30 december 2024
- Een geweldige verzameling curiosa vulde elke hoek van een prachtig oud gebouw. Het was wonderschijnlijk gek.
10
JamesAlleenreiziger
2 december 2024
- Geweldige locatie. Coole kamers. Vriendelijke gastheer.
Vraag en antwoord.
Les chambres atypiques de Nico Bush - Parking sécurisé vélos ligt 768 meter van het centrum van Doornik.
Les chambres atypiques de Nico Bush - Parking sécurisé vélos heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.
Les chambres atypiques de Nico Bush - Parking sécurisé vélos staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.
Les chambres atypiques de Nico Bush - Parking sécurisé vélos heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.
Les chambres atypiques de Nico Bush - Parking sécurisé vélos heeft speciale kamer(s) voor rolstoel gebruikers. Neem altijd eerst contact met de accommodatie op als u hiervan gebruik wilt maken.