Vakantiewoning Oude markt Centrum
Vlissingen
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
Vakantiewoning Oude Markt Centrum in Vlissingen biedt gasten een comfortabele en duurzame accommodatie met adembenemende zeezichten. Gelegen aan de kust, biedt deze vakantiewoning een serene omgeving met het gemak van gratis WiFi in de hele accommodatie. Het huis is gelegen in een rustige straat waardoor bezoekers kunnen genieten van een ontspannen verblijf zonder de drukte van de stad.
De Vakantiewoning Oude Markt Centrum beschikt over twee slaapkamers en is volledig uitgerust om te voldoen aan al uw comfortbehoeften. De woonruimte is voorzien van een flatscreen-tv en een moderne badkamer met een inloopdouche. De keuken is goed uitgerust met apparatuur zoals een vaatwasser en oven, en er wordt gezorgd voor premium handdoeken en beddengoed. Deze voorzieningen dragen bij aan een comfortabel en aangenaam verblijf.
Naast de faciliteiten in de woning, kunnen gasten profiteren van de nabijheid tot lokale attracties en activiteiten zoals vissen aan nabijgelegen stranden zoals Nollestrand en Duinstrand. De accommodatie heeft een eigen ingang voor extra privacy en biedt een minimarkt ter plaatse voor het gemak van de gasten. Helaas is er geen parkeergelegenheid beschikbaar, en huisdieren zijn niet toegestaan in de accommodatie. Met een beoordeling van 8.5 op basis van 39 recensies, belooft deze vakantiewoning een aangenaam verblijf voor gezinnen en individuele reizigers.
Faciliteiten in Vakantiewoning Oude markt Centrum
Badkamer
- Douche
- Haardroger
- Make-up spiegel
- WC
Slaapkamer
- Flatscreen televisie
- Koelkast
- Koffie- en theefaciliteiten
- Magnetron
- Radio
- Senseo Koffiezetapparaat
- Strijkvoorzieningen
- TV
- Wasmachine
Woon gedeelte
- Broodrooster
- Eethoek
- Kabeltelevisie
- Keuken
- Oven
- Strijkijzer
- Vaatwasser
- Verwarming
- Waterkoker
Internet
- Gratis Wifi
Wellness
- Kapper/schoonheidssalon
Roken
- Rokersruimte
Diensten algemeen
- Winkels in het hotel
In de omgeving
- Minicamping De Hofwei 7.2 km
- Nopal 39m
- King 50m
- Visamy 108m
- 't Hart van 123m
- Johnsons 131m
- Wilma's eten & drinken 135m
- Lungo Mare 137m
- Stadscafe de Dighter 142m
- MuZEEum 219m
- MuZEEum Kazematten 387m
- Museum Scheldewerf 439m
- Bunkermuseum Vlissingen 564m
- Visserijmuseum Breskens 5.3 km
- Sjakie’s Chocolade Museum 6.6 km
- Zeeuws museum 7 km
- Bunkermuseum Bunker 2 8.2 km
- Vliedberg Meinersweg 5.9 km
- Vliedberg Buttinge 6.6 km
- Reeën 6.6 km
- Hazen 6.6 km
- Schapen + Geiten 6.7 km
- Alpaca's 6.7 km
- Vliedberg Krommenhoeke 7.7 km
- Trappentheater 9 km
- Vlissingen 1.5 km
- Vlissingen Souburg 2.8 km
- Middelburg 6.6 km
- Arnemuiden 9.3 km
8.5
Beoordeeld door: 42 gasten.
10
KaterynaGezin met kinderen
10 mei 2025
- Locatie, sfeer en de gastvrijheid van de eigenaar. Alles was schoon en ordelijk. Er was alles aanwezig voor een comfortabel verblijf.
7
IvicaGezin met kinderen
2 mei 2025
- Positie.
- Er moet iets gedaan worden aan de onaangename (schimmelige) geur.
8
HendrikGroepsreizigers
25 maart 2025
- We hebben de optie voor zelfverzorging gekozen, en de keuken is goed uitgerust met een wasmachine en zelfs een vaatwasser!
- Zeer steile trappen, wat onverwacht was en mogelijk gevaarlijk voor oudere gasten.