Etoile aan Zee
4354 AX Vrouwenpolder
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
Gelegen in het drukke centrum van Vrouwenpolder, op slechts 900 meter van het strand en niet ver van steden als Domburg en Middelburg, biedt beautycentrum Etoile een unieke schoonheidservaring in een schilderachtige omgeving. Etoile aan zee is opgericht door Monique Brave en is sinds juli 2022 gevestigd in Zeeland. Het staat voor kwaliteit, waarbij de nadruk ligt op het gebruik van eersteklas producten. Gezellige restaurants, winkels en een supermarkt liggen binnen handbereik van deze schoonheidssalon, waardoor het een efficiënte keuze is voor zowel de lokale bevolking als bezoekers van het gebied.
Faciliteiten in Etoile aan Zee
Badkamer
- Bad of douche
- Douche
- Haardroger
- Inloopdouche
- WC
Slaapkamer
- Eethoek
- Eigen badkamer
- Flatscreen televisie
- Koelkast
- Ramen die open kunnen
- Terras
- Ventilator
- Zithoek
Woon gedeelte
- Kabeltelevisie
- Keuken
- Koffiezetapparaat
- Oven
- Vaatwasser
- Verwarming
Internet
- Gratis Wifi
- Internet
Huisdieren
- Huisdieren toegestaan
Fietsen
- Fietsenstalling
Activiteiten
- Bowlen
- Duiken
Algemeen
- Verwarming
Buiten
- Terras
- Tuin
In de omgeving
- Weststraat 8.9 km
- Minicamping De Hofwei 9.9 km
- Restaurant Mediterranée 137m
- Sweet Harbour 151m
- Eetcafé de Lamme Goedzak 155m
- Hotel Restaurant De Boekanier 164m
- Grandcafe-Restaurant de Pelgrim 170m
- Restaurant de Heksenketel 211m
- The Mex 440m
- Brasserie Dune 645m
- Archeologie-Museum-Brandweer 3.6 km
- Veere Stadhuismuseum & De Schotse Huizen 4.7 km
- Terra Maris 6.8 km
- Zeeuws museum 8.6 km
- Sjakie’s Chocolade Museum 8.8 km
- Eieren 1.6 km
- Golf 2.5 km
- Zeilboot 3.6 km
- Stenen Beer 4.4 km
- Stadhuis 4.7 km
- de Struijs 4.7 km
- 't Lammetje 4.7 km
- Kaasboerderij Schellach 6.1 km
- Middelburg 9.2 km
- Arnemuiden 9.2 km
9.3
Beoordeeld door: 14 gasten.
9
AnamariaJong stel
17 september 2025
- De kamer had een klein tuingedeelte dat uitsluitend voor ons gereserveerd was, compleet met tuinmeubilair. De kamer was uitgerust met een koelkast en een gootsteen, en alle benodigde borden en bestek voor twee personen waren aanwezig. In tegenstelling tot wat in de beschrijving is vermeld, waren de bedden opgemaakt (we hoefden ons eigen beddengoed niet mee te nemen) en werden er handdoeken verstrekt. De gastheer was zeer gastvrij en beschikbaar, maar drong zich niet op, hoewel ze in hetzelfde gebouw woont. De lokale supermarkt ligt net over de straat van de kamer, wat een voordeel is als je croissants voor het ontbijt, koffie capsules voor de espresso machine, shampoo of andere zaken die je misschien vergeten bent mee te nemen, wilt kopen. Echter, de nabijheid van de winkel betekent ook veel heen en weer lopen en geluid in de vroege uren, alle dagen behalve op zondag wanneer de leveringen starten. Dit is echter geen negatieve opmerking over de locatie, aangezien de gastheer hier niets aan kan doen. Dit wordt ook in de beschrijving vermeld.
- Niet echt een negatief punt, maar gewoon een waarschuwing dat de wastafel in de badkamer erg klein is, wat het moeilijk maakt om deze te gebruiken zonder overal water te spatten. :)
7
RobertJong stel
14 september 2025
- De locatie is idyllisch en op korte afstand van het strand. Comfortabel bed, inrichting en netheid van de accommodatie, vriendelijkheid van de eigenaar.
- Geen buitenruimte/gardenview. Er was lichte geluidsoverlast van andere gasten op het terrein/lokale supermarkt. Douche zou beter kunnen.
Vraag en antwoord.
Etoile aan Zee ligt 186 meter van het centrum van Vrouwenpolder.
Etoile aan Zee heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.
Etoile aan Zee staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.