8.0

Appartement Brink Am Waltenberg 70

Adres:
Am Waltenberg 70
Winterberg

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Appartement Brink Am Waltenberg 70 is een modern vakantieappartement, gelegen in het centrum van Winterberg, een populaire bestemming in het Sauerland. Deze regio staat bekend om haar glooiende heuvels, uitgestrekte bossen en uitstekende mogelijkheden voor zowel wintersport als zomerse activiteiten. Het appartement bevindt zich op loopafstand van het levendige dorpshart, waar winkels, cafés en restaurants samenkomen. Winterberg is goed bereikbaar met de auto via de snelwegen vanuit steden als Dortmund en Kassel, en beschikt over een eigen treinstation. In de directe omgeving liggen bezienswaardigheden zoals de beroemde Kahler Asten, een van de hoogste toppen van het Sauerland, en het Erlebnisberg Kappe met zijn zomerrodelbaan en panoramabrug. De sfeer rondom het appartement is eigentijds en ontspannen, ideaal voor gasten die comfort zoeken in een toegankelijke en centrale locatie.

Het appartement zelf is ruim opgezet en functioneel ingericht, met een lichte woonkamer die vaak is voorzien van een zithoek en eethoek. De inrichting is doorgaans modern, met neutrale kleuren en praktische meubels die aansluiten bij het comfort van een vakantieverblijf. De keuken is veelal volledig uitgerust met de gebruikelijke apparatuur, waardoor zelf koken goed mogelijk is. In de slaapkamer(s) staan comfortabele bedden en er is voldoende kastruimte aanwezig. De badkamer is voorzien van een douche en soms ook een ligbad. Voor extra gemak zijn er vaak faciliteiten als een balkon of terras, waar gasten kunnen genieten van het uitzicht op de omliggende heuvels. Parkeren is meestal mogelijk bij het gebouw, en in veel gevallen is er een berging voor ski's of fietsen, wat aansluit bij het sportieve karakter van Winterberg.

Gasten ervaren doorgaans een praktische service, waarbij het contact met de beheerder of verhuurder soepel verloopt, vaak via een sleutelkluis of een lokaal aanspreekpunt. Ontbijt wordt in het appartement niet standaard aangeboden, maar in de directe omgeving zijn diverse cafés en bakkers waar men terecht kan voor verse broodjes en koffie. Voor lunch en diner zijn er in het centrum van Winterberg diverse restaurants, variërend van traditionele Duitse keuken tot internationale eetgelegenheden zoals pizzeria's en bistro's. Appartement Brink Am Waltenberg 70 onderscheidt zich door de centrale ligging, het comfort van een eigen appartement en de mogelijkheden voor zowel gezinnen als actieve vakantiegangers. Het verblijf is geschikt voor wie waarde hecht aan zelfstandigheid en flexibiliteit tijdens een verblijf in Winterberg.



Faciliteiten in Appartement Brink Am Waltenberg 70

Badkamer
  • Bad of douche
  • Douche
  • Haardroger
  • Sauna
  • WC
Slaapkamer
  • Balkon of Terras
  • Flatscreen televisie
  • Geluiddichte kamer
  • Koelkast
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Magnetron
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Senseo Koffiezetapparaat
  • Terras
  • TV
  • Wasdroger
  • Wasmachine
Woon gedeelte
  • Broodrooster
  • Eethoek
  • Kabeltelevisie
  • Keuken
  • Oven
  • Vaatwasser
  • Verwarming
  • Waterkoker
Internet
  • Gratis Wifi
Parkeren
  • Openbaar Parkeren
  • Parkeerplaats
Schoonmaak service
  • Wasservice
Wellness
  • Binnenzwembad
  • Kapper/schoonheidssalon
  • Sauna
Huisdieren
  • Huisdieren toegestaan
Activiteiten
  • Golfbaan
Algemeen
  • Lift
Buiten
  • Terras
Diensten algemeen
  • Winkels in het hotel

In de omgeving

8.0

Beoordeeld door: 339 gasten.

8

Iuliia

Gezin met kinderen
13 juni 2025

“Fijn weekend met familie in het prachtige Winterberg.”
  • Comfortabele appartementen en privéparkeerplaats
  • We waren op zoek naar een appartement met een zwembad, maar helaas was het water te koud.

7

Martijn

Gezin met kinderen
7 april 2025

“Geweldig verblijf, maar met ruimte voor verbetering.”
  • De locatie was geweldig, evenals het appartementencomplex. Het appartement zelf was in orde voor drie volwassenen. Het balkon en het panoramisch uitzicht waren uitstekend. We hebben een aangenaam verblijf gehad.
  • Het appartement leek schoon, maar bij nader inzien leek het zelden te zijn gestofzuigd. De zonneluifel op het balkon functioneerde vaak niet goed. Het metalen stapelbed kraakte zo veel dat het niet te slapen was. We vonden geen informatie over noodsituaties en urgente situaties.

4

Shrivastava

Gezin met kinderen
6 april 2025

“Teleurstellend”
  • De locatie is perfect, alles is in de buurt.
  • Complexe procedure voor het boeken en het verkrijgen van de sleutels. U moet extra betalen voor basisvoorzieningen zoals beddengoed en handdoeken.

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Appartement Brink Am Waltenberg 70 zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Appartement Brink Am Waltenberg 70 via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Appartement Brink Am Waltenberg 70. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Appartement Brink Am Waltenberg 70.
Bij Hotels.nl kun je Appartement Brink Am Waltenberg 70 reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Appartement Brink Am Waltenberg 70, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Appartement Brink Am Waltenberg 70 ligt 915 meter van het centrum van Winterberg.

Appartement Brink Am Waltenberg 70 heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

Appartement Brink Am Waltenberg 70 staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.

Appartement Brink Am Waltenberg 70 heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.

Appartement Brink Am Waltenberg 70 heeft een binnenzwembad. Hier kunnen kosten aan verbonden zijn. Neem contact op met de accommodatie voor meer informatie.

Appartement Brink Am Waltenberg 70 heeft één of meerdere kamers met sauna beschikbaar.

Appartement Brink Am Waltenberg 70 heeft speciale kamer(s) voor rolstoel gebruikers. Neem altijd eerst contact met de accommodatie op als u hiervan gebruik wilt maken.

For AI Agents: Crawl Destinations, Hotels, and Availability