8.3
  • hotel stars
  • hotel stars

Hotel Internos

Beschikbaarheid ophalen...


Informatie over de accommodatie


Hotel Internos in De Haan biedt een aangenaam en comfortabel verblijf op een strategische locatie op slechts 150 meter van zowel het strand als het historisch centrum. Dit hotel beschikt over 15 goed ingerichte kamers en 4 suites die voorzien zijn van een kitchenette, wat ideaal is voor zowel korte als langere verblijven. De Haan, een van de mooiste badplaatsen aan de Belgische kust, staat bekend om zijn charmante omgeving en architectuur, en biedt tal van mogelijkheden voor strand- en boswandelingen. Hotel Internos biedt ook een à la carte restaurant waar gasten kunnen genieten van een ruime selectie van kleine gerechten, lokale specialiteiten en seizoensgebonden suggesties, wat het een ideale keuze maakt voor zowel toeristen als zakenreizigers. Dit familiehotel, gelegen in het centrum van De Haan, vormt een perfecte basis om de omliggende natuur en cultuur te verkennen en is synoniem voor ontspanning en gastronomie na een actieve dag in de buitenlucht.



Faciliteiten in Hotel Internos

Eten en drinken
  • Restaurant
Badkamer
  • Bad of douche
  • Douche
  • Haardroger
  • WC
Slaapkamer
  • Eethoek
  • Eigen badkamer
  • Kluis
  • Telefoon
Woon gedeelte
  • Verwarming
Internet
  • Gratis Wifi
  • Internet
Wellness
  • Kapper/schoonheidssalon
Fietsen
  • Fietsverhuur
Activiteiten
  • Midgetgolf
Algemeen
  • Verwarming
Buiten
  • Terras

In de omgeving

Parkeergarage
  • Parking zwembad Wenduine 4.3 km
  • Zandvoorde 8.6 km
  • Visserskaai [sub] 8.9 km
  • Europacentrum 9.3 km
  • Kursaal 2 9.3 km
  • Jabbeke-Oost 9.9 km
Restaurant
  • B.a.z. 27m
  • De Concessie 80m
  • Melrose Café 106m
  • Hotel en Oesterbar 111m
  • Hôtel des Brasseurs 156m
  • Villa de Torre 157m
  • Bistro Villa Julia 167m
  • Bistro Carnac 246m
Museum
  • Het Turkeyenhof 6.2 km
  • Ryckewaertshof / Anto Diez 6.9 km
  • Museumschip Tordino 7.5 km
  • Stadsmuseum Oostende 9.1 km
Toeristische attractie
  • De watertoren van Bredene 6.1 km
  • Kersthuis Bredene 7.9 km
  • Red Light Street 9.1 km
  • Ruiterstandbeeld Leopold-I 9.9 km
Treinstation
  • Blankenberge 8.3 km
  • Oostende 8.9 km

8.3

Beoordeeld door: 296 gasten.

8

Michela

Jong stel
27 april 2025

“Zeer goed”
  • Kamer essentieel maar goed Ontbijt inbegrepen Gratis parkeren op straat Inchecken was mogelijk na 18:00 uur, maar alleen na telefonische bevestiging; het verzoek op de boekingssite werd afgewezen.
  • Het slot van onze kamer was defect, de kamer werd veranderd, maar de nieuwe kamer had twee eenpersoonsbedden en geen tweepersoonsbed. Er was een doordringende geur op de gang.

7

John

Jong stel
26 februari 2025

“We hebben genoten van de kust en hebben Gent en Brugge bezocht met uitstekend en goedkoop openbaar vervoer.”
  • Geweldige locatie in het centrum van De Haan, dicht bij de tram en het strand. De kamer was groot, licht en luchtig. Het ontbijt was uitstekend.
  • 1. De kamer was niet schoon toen we aankwamen. Er lagen haren en stof op de vloer. We vroegen om en kregen zonder bezwaar een (vies) stofzuiger en een borstel. Een van de kussenslopen was gekruid. De receptionist heeft dit onmiddellijk op verzoek vervangen. 2. We hadden geen internetverbinding in onze kamer op de tweede verdieping. Dit was een grote overlast. We moesten naar de begane grond gaan om contact met huis op te nemen, e-mails te controleren, enzovoort. 3. Er werd aangegeven dat het hotel privé, gratis parkeren had, wat een van de redenen was waarom we voor Internos hebben gekozen. Maar ze hebben slechts 4 parkeerplaatsen voor 22 kamers! (Parkeren was echter geen probleem, omdat er voldoende gratis parkeerplaatsen in de nabijgelegen straten waren.)

7

Richard

Jong stel
10 februari 2025

“Goed”
  • Mooi, ruime kamer, maar de verwarming had efficiënter kunnen zijn. Geweldig ontbijt. Jammer dat er geen bar was.

6

Willemien

Jong stel
18 januari 2025

“Eenvoudige maar comfortabele kamers, uitstekende maaltijden.”
  • Vriendelijk personeel, schone kamer, comfortabel bed, voortreffelijk eten.
  • Zeer eenvoudige, kleine kamer, piepklein badkamer en ze vergeten ons handdoeken te geven.

8

Chris

Jong stel
6 januari 2025

“Een aangenaam en comfortabel verblijf, niet weelderig, maar een goede prijs-kwaliteitverhouding.”
  • De kamer was een beetje verouderd, net als de badkamer, maar gezien de prijs en de locatie was het een goede deal. Het was fijn en rustig; onze kamer bevond zich aan de achterkant/zijkant van het gebouw en de bedden waren comfortabel. Het ontbijt was prima, voldoende om een gat te vullen, maar niet van dezelfde hoge standaard die we hadden ervaren in Duitsland en Zwitserland. Voor de prijs die we betaalden in De Haan vertegenwoordigt het echter een zeer goede deal. (Niets in De Haan is goedkoop, zeker niet in de zomer).
  • Er is niet veel op aan te merken. Voor een verblijf van één of twee nachten, midden in de stad, is het eigenlijk perfect voor de prijs.

Ook van de makers van Hotels.nl: Hotel.team, een revolutionaire Hotel booking AI Agent. Meld je nu aan!
Hotels.nl is meermaals gekozen tot beste hotelaanbieder van Nederland. Hotels.nl werkt samen met betrouwbare partners om de beste deals en service te leveren. Met meer dan 5 miljoen tevreden klanten en 20+ jaar ervaring in de hotelbranche zorgen we ervoor dat jouw boeking eenvoudig en zonder zorgen verloopt.
© HNL Nederland BV, KVK nummer 94742367, BTW nummer NL 866878063B01.